3@йk@• 09 ноября в 22:56
Що може бути з собакою
Да тижні вже, то понос, то рвота. При чому, то погано-не їсть не п´є, вранці активна і все гуд, потім знов слабне. Досвідчені собачники напишіть варіанти, що може бути.
3@йk@
• 09 ноября в 22:58
Ответ дляКаркуша Клара
Может инородное тело
Це рентген потрібно зробити? Лікар сказав здати аналіз крові і кал. Аналіз сьогодні здали, а кал завтра, якщо вийде.
Кукусик• 09 ноября в 22:58
я сразу к ветврачу в таком случае бегу, у меня корги, она, как пылесос, гадость какую-нибудь съест, потом страдает Смекту дайте
Майор Медуза• 09 ноября в 22:59
Обратитесь к ветеринару. Если Киев, могу даже порекомендовать хорошую клинику, не одну собаку спасли. Но цены там космос.. это на случай если в других диагноз не могут поставить.
3@йk@
• 09 ноября в 22:59
Ответ дляЛЮБА
В клинику узи, анализы
Ми вже там були, кров здали, кал завтра, але я не можу заспокоїтись і додити до завтра.
Треба підробіток• 09 ноября в 23:01
Подождите еще две недели. Это же не очень у вас любимая собака, я правильно понимаю?
Ответ для3@йk@
Я бы не смогла 2 недели наблюдать за происходящим … на следующий день в клинике анализы , узи , а там дальше как карта ляжет … бывает срочно и через пару часов в этот день уже в клинике .,, так что 2 недели ждали, еще день подождете . Зачем зря пугать
3@йk@
• 09 ноября в 23:02
Ответ дляМрію про космос
За два тижні його не оглянув лікар?
Звісно, що оглядав. Перший раз, ми подумали зміна корму, за день все пройшло. Потім як тільки була рвота ми за собаку і в клініку, її вкололи і сказали, якщо завтра буде погано, то курс уколів. На наступний день все добре, сьогодні знов погано різко,ми за неї і знов в клініку. Здали аналіз крові, завтра кал, але до завтра я з ума зійду.
Кукусик• 09 ноября в 23:03
Ответ для3@йk@
а порода какая у вас?
3@йk@
• 09 ноября в 23:03
Ответ дляКукусик
Ми теж відразу до лікаря. Вона і нарорнику, щоб нічого не їла. Дома очей не звожу.
Каркуша Клара• 09 ноября в 23:04
Ответ для3@йk@
Да
СкрипяСердцем• 09 ноября в 23:05
Мне как сорвал чем-то поджелудку, но две недели вроде бы тоже долго. Надо еще анализы
3@йk@
• 09 ноября в 23:06
Ответ дляЛЮБА
А я і не чекала кілька тижнів і навіть наступного дня, відразу зверталась до клініки.
Примарочка• 09 ноября в 23:08
Ответ для3@йk@
Узд надо
Анонім Секретар• 09 ноября в 23:09
И на узи уже завтра записывайтесь, бывает нет свободных мест на две недели вперед, не тяните
3@йk@
• 09 ноября в 23:10
Ответ дляСкрипяСердцем
Два тижні вона в нас. І на наступний день, був розлад шлунку. Потім все пройшло, потім рвота, ми за неї відразу в клініку. Її вкололи, все пройшло -гасала конем. Сьогодні знов на рівному місці відмова від їжі і рвота, ми знов за неї і в клініку. Я не розумію, що може бути. Аналіз здали, але ще треба дочекатись.
3@йk@
• 09 ноября в 23:13
Ответ дляАнонім Секретар
Дякую. Бо назначили тільки кров і кал, я теж думала може узі, але я тільки починаюча хазяйка.
Працівниця року• 09 ноября в 23:13
вирус может быть, вакцины давно делали ? у меня так лаюрадор от энтерита умер, хотя был вакцинирован в том же году снова, но вакцина оказалось говно походу.
Гарачий Чокалад• 09 ноября в 23:15
Ответ для3@йk@
Жовчний
Підшлункова
Шлунок.
Підшлункова
Шлунок.
Вічний двигун• 09 ноября в 23:16
Ответ для3@йk@
Банальні глисти ? Підшлункова ?
Вона їсть сухий корм чи натуралку ? Якщо корм, то беріть гіпоалергічний корм, бажано без кукурудзи, зі злаків лише рис.
Анонім Секретар• 09 ноября в 23:17
Ответ для3@йk@
А чем рвала, непереваренная еда или желчью?
СкрипяСердцем• 09 ноября в 23:18
Ответ для3@йk@
Вы корм пробовали менять?
3@йk@
• 09 ноября в 23:19
Ответ дляПрацівниця року
Треба дивитись в паспорт. Вона в мене два тижні.