40ка• 17 июня 2023

Під кого підлаштовувати підручники?

Дякую всім, хто писав https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3353354#a79...
Дуже добре, що ми вирішили біологію все ж залишити в шкільній програмі.
Але були зауваження до підручників. І заскладні, і термінів багатувато.
Всі ми вчилися в школі і знаємо, що учні бувають різні.
Так, для когось досягнення опанувати загальне, а хтось з легкістю розбирається у всіх предметах.
І зробити навчання однаково комфортним для всіх не вийде.
Треба підлаштовуватися або під менш розумних, або під розумних.
Під кого писати підручники?
Тему пропонується сприймати з гумором))
Результат:
вже голосів: 31
21 (67.74%) Під розумних
6 (19.35%) Дайош крєстікі нолікі
4 (12.9%) Під менш розумних
иркин• 17 июня 2023
Треба просто розділяти профільний і стандартний рівень вже після 5го класу
Scylla• 17 июня 2023
Якщо просите з гумором, то крєстікі з нолікамі канєшна.
Ollka• 17 июня 2023
Ответ дляиркин
Згодна.
Я завжди так вважала, а переконалась, коли син пішов у профільний клас. Всі на схожому рівні через конкурс, схожі інтереси і навички.
Вера• 17 июня 2023
У мене дитина закінчила 5 клас по нуш. Так історія і природа мені не подобається як матеріал давали. Усе в купу. Як було раніше мені більше подобалось. Історія від простішого, починали з давнього світу , а зараз за рік вся історія України в купі: і гетьмани і голодомор і нова історія. Сумніваюсь що вони щось запам’ятають.
иркин• 17 июня 2023
Тут недавно пару тролих доводили, що ЗНО треба підлаштовувати під середнячків, а то несправедливо, що одним 200 балів, а іншим 120 :)