Біле пальто• 17 июня 2023

Порадьте чим скоріше заживити рану

Порадьте мазь, засіб чим скоріше загоїти рану дитині 12 років?
Дякую.
Липка-прилипка• 17 июня 2023
Траумель, левомеколь

На привозе• 17 июня 2023
Аргосульфан
Щепотка_совести• 17 июня 2023
пантестин
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Траумель, левомеколь
Траумель це ж не для ран. Левомеколь дякую.
неДоПриличий• 17 июня 2023
Гентаксан
Щепотка_совести• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
траумель взагалі ні для чого))) гомеопатія
Скользкая• 17 июня 2023
Обработать перекисью,тщательно промокнуть салфеткой и сверху гидрогель повязку наклеить

Показушница• 17 июня 2023
а чому з проблемами зі здоров´ям пишуть сюди, а не звертаються до лікаря?
ГейСюда• 17 июня 2023
Вы даже не описали рану. Рваная, порез, гнойная или свежая.
Кіма кепка• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Левосил лучше
Вишневий цвіт• 17 июня 2023
Банеоцин
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Ну я б так не сказала. Я в минулому році виключилась в метро і впала вдарившись чашечкою колінною об ступеньку, то мені роздуло коліно, а коли почала мазати набряк зійшов.
Стріляний птах• 17 июня 2023
Что за рана? Свежая, старая, бактерии, ожог и др?
Позитивна• 17 июня 2023
банеоцин в порошке
Щепотка_совести• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
набряк зійшов від фізичного впливу поки ви ’мазали’)))
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Свіжа звичайно, як розріз.
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляПозитивна
банеоцин в порошке
ООО, дякую.
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляПоказушница
А вгадайте з першого разу чому? Вам нік так в тему.
Щепотка_совести• 17 июня 2023
Ответ дляПоказушница
а чому люди коли їх тема не цікавить, заходять в неї та коментують не за темою?

а за темою - що тут у автора такого страшного, що треба звернутись до лікаря?

Омлетик• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Свіжа звичайно, як розріз.
Залийте перекис водню декілька разів, все пройде
ЛолитаНеРазлита• 17 июня 2023
Я люблю мазь календули.
Але це тільки перший день. Потім треба дати можливість висохнути, доступ повітря до рани.
Я після КР лежала з голим пузом. Так вже на 7 день шов був вже повністю сухий.
А це ж не подряпина.
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Обробила хлоргексидином, але там треба мазь обов´язково.
Анти-анонім• 17 июня 2023
если найдете, очень хорошее средство
Король дивана• 17 июня 2023
Якщо рана волога дуже гарно загоює банеоцин порошок і посипати дуже зручно, там флакончик і дірочка маленька в кришечці. Я сину на коліні посипала. І навіть кішкі мокрі рани які розчісувала постійно ним вилікувала
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я люблю мазь календули.
А це ж не подряпина.
Там не зовзям подряпина. В канатному парку схватиласьтза канат коли вже спускались і палець попав в ролик на якому заїжджала, перелому немає, але і до подряпини там далеко, хоча шити не потрібно, просто правильно обробити, щоб не загнилось. Хлоргексидин хороший для обробки, а от левомеколь і спасательтв нас був, то не дуже. Тут завжди порадять, щось толкове. Толковіше ніж будь який лікар. Дякую вам.
автор Біле пальто • 17 июня 2023
Ответ дляКороль дивана
Дякую. Я про нього чула багато, але дякувати богу за 12 років такого не було, щоб травмувалась сильно. Комар, подряпини, але такого не було.
Кокосиха• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Свіжа звичайно, як розріз.
Спасатель
Король дивана• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Мій теж дуже сильно збив коліно в 10 років, зараз 13, залишився шрам ((
ЛолитаНеРазлита• 17 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Хлоргексидин чудова штука.
Чому думаєте, що потрібна ще мазь?
Хоча від разової обробки маззю календули гірше точно не буде.
Мені її в пологовому будинку радили, тепер завжди є вдома.
Лама_мама• 17 июня 2023
Если разрез диоксизоль