Диверсификация• 17 июня 2023

Где купить корейскую косметику? Посоветуйте, что нравится

На Айхерб заказываю, но может можно дешевле где-то найти. И нравятся отдельные средства разных фирм, а так чтобы всю серию одной фирмы собрать...
Чем пользуетесь и от чего в восторге.
Имею ввиду уходовую косметику.
Замулена ріка• 17 июня 2023
Користуюсь корейським люксом (це нажаль не про «дешевше»).
Купую у дівчини в інстаграмі, вона замовляє у постачальника і ціна в неї нижча ніж на деяких українських сайтах (на тому ж мейкапі деякі позиції є і на інших).

Ще в неї чудовий підхід до клієнтів - зайвого, навіть якщо ви дуже захочете, але це не підходить до вашої шкіри, вона не продасть)) ну і детально розпитує по шкірі і її особливостям, щоб підібрати те що підійде, завжди в кожному замовленні багато класних пробніків.

По назвам - o hui, the history of whoo, su:m37, sulwhasoo
автор Диверсификация • 17 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка

Дякую. Почитаю. Можна контакт дівчини?
Замулена ріка• 17 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Дякую. Почитаю. Можна контакт дівчини?
davay.krasivo в інсті
kikwit• 20 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка

А пробники она не продает? Поделитесь контактом, пожалуйста.
Замулена ріка• 20 июня 2023
Ответ дляkikwit
Продає. Вона і радить спочатку з пробніків починати або з мініатюр, щоб підібрати саме те шо підходить.
Контакти в 3 пості)