Всі привіт.Хочу ставити брекети,стоматолог оголосив ціну у тисячу доларів мінімум😞,хоча не така вже і серйозна проблема.
Поділітся досвідом носіння,чи зберігся результат,скільки платити і які ставили.
Дуже дякую за відповіді😚
Хлопаю ресницами• 17 июня 2023
Ставила в 2019 году, носила год и 9 месяцев. На тот момент 40000 грн за 2 челюсти, безлигатурные металлические. Сейчас ретейнеры, все на месте
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ставте самі звичайні, металеві. Бо різниці при виправленні немає ніякої. Відрізняються брекет системи тільки матеріалом і зовнішнім виглядом. Він вам мабуть самолігуючі запропонував.?
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А скільки вам років?
Хлопаю ресницами• 17 июня 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А скільки вам років?
Сейчас 37, ставила в 33
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Сейчас 37, ставила в 33
Эх, я в 33 навіть зуби всі пролікувала и 3д знімок зробила, а так і не поставила брекети. От вже 44, а я все думаю.
Ответ дляпразники не помню
Если проблема несерьезная, то и ставить не стоит.
Я боюсь що будуть зуби потім стиратись.
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Я боюсь що будуть зуби потім стиратись.
Будуть, будуть. В мене так. Прикус неправильний, зараз нижні зуби добре зтерті і прикус ще просів. Жалкую, що вчасно не поставила.
Дона Ко Ко• 17 июня 2023
Я за останні три роки витратила на зуби 10 тисяч доларів (це без естетики). Багато, але не жалкую. Краще поставити брекети, час швидко мине, а проблеми погіршуються.
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Оце я лежу, зуб болить і теж в голові цифри безкраї. Потрібно видалити 1-2 зуба, на їх (його) місце хочу одразу імплант. Прикус неправильний - потрібні брекети, нижні зуби трохи зтерті - потрібна реставрація, один видалений дуже давно, там просіла кістка, скоріш за все потрібно нарощувати кісткову тканину. Багато зубів без нервів. Читала, що якщо на такі зуби ставити брекети, їх можна втратити. Коротше, оце тільки зачепи, то весь рот потрібно перероблювати.
Ответ дляДа, я блондинка!
Цього і боюсь,тепер маю 30 років,задні всі пломбовані а ще як нижні зітруться то у 50 буду з вилицею ходити
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Ставте обов´язково. Після брекетів обов´язково ретейнери. Просто оберіть лікаря, який не заробляє на продажі систем (бо вони с того мають свою долю, оскільки виробник потім має постійний дохід на постійні заміни своїх запчастин (дуги, резинки і т.д.) мінімум на два роки). Як мені пояснювала ортодонт, то якщо вас не бентежить зовнішній вигляд брекетів, ставити потрібно металеві. Вони найдешевші.
Ответ дляДа, я блондинка!
Мабуть мій стоматолог так і планував.З його слів металічні дуже негарні,в роті неприємно,зуби будуть псуватись і на чистку ходити кожен місяць.Тай ціну таку сказав,хоча від інших чула дешевше.Я з маленького містечка і у нас ортодонт приїжджає з Івано-Франківська раз на місяць і вони можливо захотіли підзаробити на мені😞
Доведеться їхати самій туди,читала що металічні від 9 тисяч коштують за одну щелепу.
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Я боюсь що будуть зуби потім стиратись.
В чоловіка вже зуби стираються - 37р, готується до брекетів.
Я собі в 33 поставила, воно того варте - за півроку вже візуально рівні, чекаю закріплення результату.
В хорошого ортодонта з Одеси кераміка 52 тис (естетично майже не помітно), метал пропонували від 30 тис, самолігуючі десь +5 тис (що метал, що кераміка - рідше відвідувати). Ціна за дві щелепи, бо зараз правильним вважається на дві одразу ставити
Кожен візит додатково оплачується 800-1200 грн (заміна резинок, дуг, установка додаткових пружин, кнопок)
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дуже дякую за відповідь☺️
Тишком_нишком• 17 июня 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
По поводу «правильным считается на две сразу ставить» это вам ортодонт сказал? Потому что я была у двух (в нашем городе одни из лучших) и один сказал , что ставить будем с разницей в 3 мес , а второй что на две сразу
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Стоматолога точно треба змінювати, метал то тільки естетика - оце про чистки брєд.
Шукайте когось в Франківську, може дівчата підкажуть - аби був хороший ортодонт, а не брекетолог. Брекети треба ще вміти правильно ставити, шукайте по відгуках клієнтів реальних, а не накручених на гуглі
ХтоЯкщоНеЯ• 17 июня 2023
Ответ дляТишком_нишком
Можна не на дві одразу, а з інтервалом. Але маю на увазі, що фінальні місяці мають бути на двох щелепах. Бо ж кадри, які рівняють лише один ряд
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Автор, по поводу чистки зубів з брекетами. Краще купити іррігатор (я потім вам скину посилання що це). Він коштує 2000 грн. Він дуже добре чистить зуби з брекетами. Якщо купити його і поставити металеві брекети, вийде на порядок дешевше.
Ну і взагалі, лікар, який з самого початку вам бреше, аби впарити системи подорожче, не визиває довіри. Як правило, подібні лікарі вас дурити будуть на кожному прийомі і як можна довше.
Да, я блондинка!• 17 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Ну то 18000 на обидві виходить. Ви на таксі зможете їздити в місто і все одно буде дешевше, ніж той хитрожопий лікар вам запропонував.
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую,давно подумовувала над покупкою іригатора,який у вас?
Дуже розчарована ,що лікар,до якого ходила 12 років ,явно хоче на мені урвати грошенят😢
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А яка приблизна ціна ретейнерів ,скільки їх потім носити ,як доглядати?
Можливо Ви знаєте☺️
Ответ дляДа, я блондинка!
Ось він. Чистить сильним напором води .
Дякую,додивилась
Я роздумовувала над Сяомі ,по відгуках ніби класний
ХтоЯкщоНеЯ• 19 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
Можливо Ви знаєте☺️
Не питала поки, мені стоматолог радить не ретейнери а капу на ніч після зняття - але носити теж на ніч мін 2-3 роки
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А не цікавились яка ціна капи?
ХтоЯкщоНеЯ• 19 июня 2023
Ответ дляOlексанdра
А не цікавились яка ціна капи?
Ще ні, якось після пройдених сум починаючи з видалення вже нічого не страшно
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В мене це лише починається🙁
Да, я блондинка!• 19 июня 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Після 30- ти років ретейнери ставляться на завжди.
ПС. Це я хотіла автору написать.