LentochkaV• 17 июня 2023

Бачили? Позор Труха канал переписується з Z каналами

Я раніше вважала, читала що то канал Ахметова.
Все дружать, курви. Іпсошать по тихеньку.
Зашла до Гудименка - ось

Отже, адміністратор одного з найвідоміших російських телеграм-каналів «Рыбарь» (1,1 млн. підписників) під час стріму випадково спалив свою переписку з двома особами: деяким «Толиком Ш.» (хто б це не був) і деяким «Max Lavrinenko».

Максим Лавриненко – це адмін українського телеграм-каналу «Труха». На скріншоті, який тупо спалив «Рыбарь», видно аватарку, яка співпадає з відомою фотографією Лавриненка, і текст повідомлення: «Ты уверен? Мне сказали, что попали».

Я закладаю десь 1% вірогідності, що це все дуже дорога і якісна провокація проти «Трухи» і Толіка Ш. (не можу вгадати, що ж це за Толік, може хтось знає). Але на 99% ми з лезом Оккама впевнені, що це саме те, чим воно виглядає: адмін українського телеграм-каналу обмінюється інформацією з колегою з Z-сітки, передає тому дані по прильотам і здійснює таким чином злочин, передбачений ст. 111-2 Кримінального кодексу України.

Впевненості нам з Оккамом додає те, що самому «Рыбарю» така провокація невигідна – йому зараз варто чекати серйозних проблем. А ще тому, що «Труха» і Толік Ш. неодноразово були помічені у спільній діяльності – наприклад, коли «розганяли» пости проти Антикорупційної ради при Міноборони, або разом із підсанкційним Дубінським спільно відпрацьовували «тємнікі».

Тож звертаюся до Служба безпеки України з публічною вимогою здійснити перевірку вказаних фактів і надати їм оцінку. Паперове звернення надійшлю до СБУ в будній день."
автор LentochkaV • 17 июня 2023
Ответ дляAHetfield
За Труху відомо давно. Ще до повномасштабної вони часто постили реально російські наративи, в тому числі про братські народи і так далі.
Також давно була інфа, що ще 4 тг каналів з великою аудиторією, які мімікрують під українські пабліки, керуються росіянцями. Я підозрюю Київський двіж ще.
Вони кидають чуть правди , а потім крутять своє іпсо
Amalpi• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Що це за треш? Вчора Жданов ляпає, що Залужного відсторонили
Сьогодні цей капець
Не удивляюсь, он хочет делать, как надо, а им нужны политические решения, чтоб бабки давали
автор LentochkaV • 17 июня 2023
Ответ дляAmalpi
Чекаю на якусь інфу по цьому питанню
Amalpi• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Чекаю на якусь інфу по цьому питанню
Уже безразлично, смотрю на все, как на кино, зачем мучать себя переживаниями
Корочка Хлеба• 17 июня 2023
Ответ дляNota-bene
Труха все спецом для рф постить. Ви не помічали? Ще на початку війни це запримітила. Вони ще й позиції здавали частенько
Так. Я еще в начале войны от них отписалась, слишком много косяков у трухи было.
Корочка Хлеба• 17 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ребята, смотрите.
Если завтра русня вкинет такой фейк про Порошенко или даже про Юру Бойка ( которого я забыл кстати ) я напишу, что это фейк.

Не нужно кушать фейки русских.

Тупые фейки.

Никто никого не оправдывает, речь сейчас исключительно о тупом фейки русни.

И Вы сейчас занимаетесь пидарастией, зная, что это фейк, пытаясь как то на этом хайповать и хуесосить Труху.

Труху каждый день можно хуесосить, за что угодно, но хуеоссить за русский фейк, это пидарастия.

Пидарасы так делают.

https://t.me/joker_ukr/8298
Жокер так себе эксперт. Скажи мне, за кого ты заступаешься, и я скажу, кто ты...
автор LentochkaV • 17 июня 2023
Ответ дляКорочка Хлеба
О. то інтуїція мене не підвела