побольшомусекретику• 17 июня 2023

Київ, що вибрати очне чи онлайн навчання?

Просять написати заяву. Я не знаю. До школи іти 20 хвилин пішки, ми без авто. В школі якесь спільне з садком сховище. Мені вдома спокійніше онлайн, але боюся, що дитина без соціуму буде, 5 клас.
Результат:
вже голосів: 404
223 (55.2%) В школу
91 (22.52%) Результат
90 (22.28%) Онлайн
Всім шампаньського• 17 июня 2023
Очне

автор побольшомусекретику • 17 июня 2023
Вдома дитина з дідусем, рідко сама, приватний будинок.
Миловидна леді• 17 июня 2023
Какой-то странный вопрос. А в 4 классе у вас такого вопроса не возникало?
УжеВотДа• 17 июня 2023
В пятом много новых предметов, сложнее становится, идите очно если не.боитест Укрытие есть, вентиляция и тп, и хорошо
Під час війни очно в Києві не навчалась, боюся як буде реагувати на тривогу і похід в сховище.
Ухахайкина• 17 июня 2023
Незнаю як там у вас буде у Києві. У нас добровільно примусово всі у школу. І не важливо що писали за дистанційне навчання.
Ответ дляМиловидна леді
З початку війни в Польщі, повертаємось в серпні.
Распутница• 17 июня 2023
А громадського транспорту нема? 20 хв пішки далекувато. Яке місто? В колективі дитині буде краще, припускаю. Але ж зараз війна, і гарантій безпеки нема ніде. Мій здичавів коли переїхали до іншої країни, нема спілкування з друзями, а з місцевими не хоче спілкуватися. Вчителів ігнорує місцевих, навіть нічого не відповідає.
УжеВотДа• 17 июня 2023
Так де как и дома реагировать, там их отведут и будут в тел играть и баловаться. Вроде ж всех.очно переводят или нет

Ответ дляРаспутница
Київ, 10 хв до межі міста +10 до школи, не їде транспорт.
Ответ дляУжеВотДа
В нас просять написати, з місцем в сховищі туго, тому онлайн буде.
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А как вы думаете дома с дедушкой не будет реагировать на тревогу и отсутствие укрытия?
Ответ дляМиловидна леді
Не чути вдома тривог, тільки реальні звуки (( Є підвал.
Распутница• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А його хоч буде хтось супроводжувати? Вище правильно радять, 5 клас нові предмети, нові вчителя, треба звикнути до вимог кожного. Краще очно. І ніби в Києві всі виходять з вересня на очне навчання.
УжеВотДа• 17 июня 2023
А можно попробовать выйти, а там как пойдет. У нас в стремные дни можно записку написать, когда ночью кошмарят, Киев. В школе лучше доходит материал и общение, но два первых мес я стремалась, потом вышла офлайн
Ответ дляРаспутница
Є кому відводити, але якщо щось буде летіти не дай Бог то що толку?
Nat-li• 17 июня 2023
Якщо ви вирішили повертатись, то постійно ховати дитину від сирен буде якось глупо.
СпайдерВумен• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Як ви собі уявляєте таке навчання? Живіть спокійно жити в кордоном і не забирайте в дитини дитинство
Миловидна леді• 17 июня 2023
Зачем вы возвращаетесь?

УжеВотДа• 17 июня 2023
Летит, ждем пока снимут тревогу и забираем, дети в укрытии Вот в пт испортили выпуск, много летело. А дед сможет забирать ребенка после уроков и сидеть с ним, это важно оч
Ответ дляNat-li
Може ж війна колись закінчиться..
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Може ж війна колись закінчиться..
Уже есть предпосылки, что к сентябрю закончится?
Ответ дляМиловидна леді
Зачем вы возвращаетесь?
Бо дітям потрібна повна сім´я, а мені чоловік.
Не за Будка• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Для себе вирішили: ніякого очного поки віцна. Більше 100 школ з руйнуваннями в Києві(( сховищ нормальних нема((
Ответ дляМиловидна леді
Дай Бог!
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Тогда принимайте риски
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
А жилых домов сколько с разрушениями? И без укрытий
Ответ дляНе за Будка
Щось Ви придумуєте, яких 100 шкіл з руйнування в Києві?
Ответ дляМиловидна леді
Тогда принимайте риски
Приймаю, але ж є якісь оптимальні варіанти, мають бути.
Анти-анонім• 17 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
В Києві 100 шкіл?