Леді Душка• 18 июня 2023

Що в головах у батьків?

Звичайне свято останнього дзвоника 2023 в столичній школі. Як на мене, це неадекватно одягати дитину в радянську шкільну форму. Навіщо? Після всього, що було...
Завжди недо...• 18 июня 2023
Це нагадує якесь відхилення чи тугу у батьків за срср...
Вредняжка• 18 июня 2023
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 18 июня 2023
А чому ви дивуєтесь? Подивіться сюжети з прихожанами Лаври, що вони городять...Багато людей є що досі дрочать на ссср. То робота СБУ...
Завжди недо...• 18 июня 2023
Цікаво скільки захисників радянщини збереться?
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Судя по возрасту ребенка, то ее родители и не помнят того ссср.
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Так, це візуалізація ностальгії за комуністичним минулим.
Майская киска• 18 июня 2023
якщо батькам років по 50-60, то може й норм якщо молодші, то не розумію, навіть без врахування війни
дожену і ощасливлю• 18 июня 2023
Автор, а Ви впевнені, що це свіже фото?
Чарівне зіллячко• 18 июня 2023
Боже, мне 48 лет и я училась в совковой школе и все 10 лет носила эту идиотскую форму из лавсана. Зимой и летом. Тьфу. Что в головах у тех, кто ностальгирует и обряжает детей в этот непотриб?
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, а Ви впевнені, що це свіже фото?
Так, це фото з фб сторінки цієї школи
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Удалено администрацией...
Диви яка я пава!• 18 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Аналогично. И чертовы галстуки на шее, уголки которых вечно окунались в еду. Хорошо хоть галстук родители девочке не повязали
В рот не ложи• 18 июня 2023
Это типо ретро , Винтаж
Фізик-ядерщик заочно• 18 июня 2023
Думаю, що порожньо в голові
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, а Ви впевнені, що це свіже фото?
Я просто не знаю, коректно буле поставити посилання на фб групу? Група загальнодоступна
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Мені є діло до того, що в школі дітям показується як норма.
НЛОша• 18 июня 2023
Гле здесь советская форма? Обведите хоть
автор Леді Душка • 18 июня 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Это типо ретро , Винтаж
Цікаво, а вінтаж фашистського періоду в Німеччині теж оцінять?
НЛОша• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
😂
КучМала• 18 июня 2023
Для меня все эти света и линейки тоже неадекат. У людей праздников нет своих? Как задрали эти и речи сссровские.
Пишу вірші, дорого• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
І що рядом живе якийсь притрушений, якщо не соромиться так дитину вдягнути, то чого від нього самого можна очікувати !
У СБУ точно будуть мати показники, як потрусять таких
Завжди недо...• 18 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Якщо б когось привели до школи у військовій формі Німеччини часів Другої світової війни, то ви б теж критиків називали ’притрушеними’?
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
КучМала• 18 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Меня дочка спросила: а дезодоранты у вас были? Вы не воняли в такой форме в жару? А я вот не помню. Вы помните? Мне 47. Я в селе росла, там дезодоранты не продавали
Кидстаффовка• 18 июня 2023
Мені 42 роки ненавиджу ту форму,яку носила в першому класі. В житті б дитині не одягла б. І це ж треба стільки років зберігати її....навіщо питання.
Чупа-чупс• 18 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
То їх право,як одягатися. Але військова форма, то не шкільна форма! Мені цікаво, може і будинки часів СРСР розносити, і пам´ятники культури? А можливо тим, кто народився і жив в СРСР піти і вбитися? Геть з глузду з´їхали деякі
В рот не ложи• 18 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Это они так считают, что у них в головах кто знает
буквально до войны, видела в наших школах выпускницы были в таких формах (
Дівчина заглядєніє• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ее бабушка одевала )
Яйцеголовая• 18 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну чому? Якщо не перша дитина то цілком можливо батькам за вже за 40.
Крошечка-хаврошечка• 18 июня 2023
Я не одразу і помітила про кого мова... Може тому що я мама хлопчиків, не зрозуміла ту форму. Думаю, вони просто на кружева можні купились, там на рукавах повторюється кружево.
Якщо чесно, ніколи не одягала таку форму. 2 хвостики мені на 2 метрових дилдах в 17 років ніколи не подобались - якось смішно і недолуго... Але ж то справа кожного. Думаю, що якщо ми поллємо брудом тут ту дитину і батьків - то ми будемо ще гірше виглядати ніж вони. одяглись - то й одяглись. Толерантно глянули, всередині себе подумали і гудбай, пофіг.