побольшомусекретику• 17 июня 2023

Київ, що вибрати очне чи онлайн навчання?

Просять написати заяву. Я не знаю. До школи іти 20 хвилин пішки, ми без авто. В школі якесь спільне з садком сховище. Мені вдома спокійніше онлайн, але боюся, що дитина без соціуму буде, 5 клас.
Результат:
вже голосів: 404
223 (55.2%) В школу
91 (22.52%) Результат
90 (22.28%) Онлайн
Не за Будка• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Щось Ви придумуєте, яких 100 шкіл з руйнування в Києві?
Недавно була стаття,точну цифру не пам´ятаю,але більше сотні

Всім шампаньського• 17 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Ого
автор побольшомусекретику • 17 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
То рашастан може написав ту статтю. Це неправда.
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляАнти-анонім
В Києві 100 шкіл?
Больше, писали на днях в каком-то из ТГ каналов. Это и разбитые окна, и осколки на крыше. Знаю, что не так давно ночью были осколки на территории нашей школы.
Nat-li• 17 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Для себе вирішили: ніякого очного поки віцна. Більше 100 школ з руйнуваннями в Києві(( сховищ нормальних нема((
Откуда такая статистика?
Анти-анонім• 17 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Знайшла статтю за травень 22 там писали про 46, тому може бути.
Ваша прЭлесть• 17 июня 2023
Які все таки перелякані ті, що виїхали з початкрм війни. Може, вам вже краще до закінчення пересидіти? Ми то адаптувались. В спокійних батьків і діти спокійні, давно панічно не реагують на тривоги
-Ань-• 17 июня 2023
Просять написати заяву? Заява потрібна, якщо батьки вирішили змінити форму освіти на іншу. А ви продовжуєте - значить ніяка заява не потрібна.
Не розкидайтесь своїм підписом! Уважно читайте все, що вам пропонують підписати. І думайте, чи потрібно Вам це підписувати. Вам, а не вчительці, директору, ще комусь.
Повідомлення у вайбері вас ні до чого не зобов´язують. А підписану вами бумажку можуть використати проти вас.
Миловидна леді• 17 июня 2023
https://ua.news/ua/capital/vydeo-obstrely-rashysto...

Не за Будка• 17 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
От не пам´ятаю, каюсь. Десь на днях прочитала таку інформацію. Може й в тг
Неместная Я• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Під час війни очно в Києві не навчалась, боюся як буде реагувати на тривогу і похід в сховище.
Так уже прийняли закон, що лише традиційне навчання в школах. Ашколи, в яких немає укриття, працювати не будуть з 1 вересня.
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Что за закон?
Не за Будка• 17 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
А якщо,як в нашій: подвал,не повноцінне укриття,в якій не вміщається й третина учнів
Неместная Я• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
З початку війни в Польщі, повертаємось в серпні.
А чому повертаєтась, війна ще ж не закінчилась? Ви ж тікали від війни, чи не так?
Ответ дляНеместная Я
Якщо половина дітей не прийде, будуть шукати рішення.
Ответ дляНеместная Я
Чи не так.
Миловидна леді• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Экстернат, семейная форма обучения. Так у нас предложили еще в феврале.
Не за Будка• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Якщо й придумана інформація,то точно не мною.
Неместная Я• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Чи не так.
Ви поїхали у зв´язку з війною?

Неместная Я• 18 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Будуть шукати повноцінне укриття в радіусі 5 хвилин.
автор побольшомусекретику • 18 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Перечитала повідомлення. Три варіанти:очне, дистанційте, сімейне
СпайдерВумен• 18 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Бо дітям потрібна повна сім´я, а мені чоловік.
Дітям потрібна безпека і комфорт
Вишневий цвіт• 18 июня 2023
Повернулись з Польщі 2 тижні назад в Київ. В Польщі жили з сином, я працювала на укр компанію віддалено, і так і працюю. Повернулись, тому що будемо вступати в ліцей, там очне навчання. Їхати 5 зупинок на маршрутці. В Польщі в школу не ходив, вчився віддалено в укр школі. Хочу щоб ходив очно.
Ответ дляНеместная Я
Ви поїхали у зв´язку з війною?
Так. Чого Ви добиваєтесь?
Не за Будка• 18 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Ще до початку війни в нашій школі казали,що це метро. 10 хвилин пішки. Погано уявляю,як ціла школа дітей за 10 хв організовано прийде в метро. І там їх не погублять вчителі(
От питається,чому б тим,хто виводить дітей оффлайн,спочатку не забезпечити їм укриття( питання риторічне
Ответ дляСпайдерВумен
Дітям потрібна безпека і комфорт
Я пройшла цей етап, 1.5 роки,,комфорту’. Діти хочуть рости в сім´ї.
Миловидна леді• 18 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Школы без укрытия в здании или рядом не выводят. Напишите номер школы
Дюйм оф о4ка• 18 июня 2023
Думайте самі, наша школа очно вивела дітей з лютого, спочатку усі трохи переживали, зараз спокійно вже діти ходять, якщо тревога, їх відразу за 5 хв у бомбосховище, діти спокійні, і їм там подобається, тому що уроків немає, в телефоні грають, друг другу розказують про ігри.
Тим, хто вирішив повернутися, чомусь набагато страшніше, ніж тим, хто тут живе, реально факт.
У нас третина класу була онлайн, зараз увесь клас вже ходить до школи.
Якщо б у мене був ваш вибір, я б написала на навчання у школі, потім вже в процесі навчання завжди можна буде переписати на дістанційку, а ось навпаки ні, тому що міста у класі можливо для вашої дитини не буде.
Я вся ваша• 18 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Ви поїхали у зв´язку з війною?
чого ви всі доколупуєтесь до автора.Так, поїхала у зв’зку з війною, але мабуть в її плани не входило сидіти вічно з дітьми закордоном, поки чоловік в Україні.Блін, свої часом,як ті орки -поїхала-погана, хоче повернутись-теж погана..
Не за Будка• 18 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Є подвал,маленький. Цей рік вчилися тиждень через тиждень. Але з класу ( з 38 дітей) ходило 7-10. І то ледь вміщалися в той підвал