Сорока-ворона• 18 июня 2023

Чи був у Вас роман за кордоном в приймаючій родині?

Або можливо знаєте такі випадки серед своїх знайомих? Читала про не один такий випадок: родина приймала у себе біженку, часто з дітьми, і навіть заміжню, а вона крутила роман з господарем будинку під носом у його дружини.
Чим все закінчилось ?
пу_пугренчик• 18 июня 2023
Ответ дляПростецкая
Жила 5 місяців в родині, дуже переживала, щоб хазяїн оком не повів, щоб хазяйка не переймалась, бо вона працювала, а він - вдома цілий день. Намагалася не виходити з відведеної кімнати. То ж має бути повага до тех, хто пустив.. але знаю декілька прикладів, що розлучилися під час війни, щоб скласти відносини з іноземцями.. сумно це
Мужчина поговорить хотел, пообщаться может)))

пу_пугренчик• 18 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вибачте ржу на всю кімнату😂брат з сестрою знайшлися в Польщі під час війни😂
Ладно бы еще в Индии, а то в Польше))))
Оябунчик• 18 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ото людина прокидається зранку і вирішує створити тупу тему, що вами керує?
А ви прокинулись, зайшли в тупу тему і розпитуєте що керує 😂
Инфотуфелька• 18 июня 2023
Знаю 3 девушки которые там завели новые отношения, но не знаю были ли те мужчины на тот момент женаты. Одна из них вдова, две другие оставили мужей. Сейчас вовсю постят фотки в ФБ счастливой жизни
Курочка-чубаточка• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Вона проста жінка, поляк тоже простий. п
Притащила коханця і розказувала всім що вони брат з сестрою і знайшлися в польщі, перше разом 2-3міс.жили з чоловіком потім виявилось. І так він від жінки пішов залишив з 2 дітьми під ракети війну війну в Дніпро жити з українською пані в квартиру її чоловіка, но вона рахує що половини квартири її і може запрошувати кого хоче
вау, вот это драма! Аж захотелось посмотреть на эту роковую женщину и отчаянного любовника
ШанельКуКу• 18 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Навіщо ваша тема? Обіср@ти українок?
У автора новая методичка или просто любит чужое грязное белье
язззззь!!!• 18 июня 2023
Ответ дляПростецкая
Я навіть одяг обирала не як звичайно з декольте, розріз десь, в обтяжку.
Коли переїхала- видихнула. Бо це ж триндець. Мало того, що стрес, в чужій країні, в чужому домі, вдома війна. Так ще й бійся щоб не доведи Боже що не подумали чи не придумали . А звичайну ввічливість не сприйняли за загравання. Так ще й подібні обмусолювання тих випадків додають стресу

язззззь!!!• 18 июня 2023
Ответ дляШанельКуКу
Просто для мене ці теми як ще один спосіб дискредитації українок. Ну не більше серед нас блядства , вибачте, ніж в інших народів. Всі і скрізь так само зраджують. Не більше і не менше. Просто про тих ніхто не пише. А про українок постійні вкиди. І виходить що прямо всі у нас голодні на все підряд кидаються. При тому що більшість взагалі про відносини не дума в чужій країні. Там би зліпити себе в купу та вижити
ПоЧуХонтес• 18 июня 2023
У нас несколько девушек жили в одном доме, то хозяин максимально старался отсутствовать)))
А ездили на митинги, встречи украинок, то да обратила внимание что многие мамы с детками уже ходили с новыми иностранными ухажёрами, а это было только 2-3 месяца после начала войны)) ну может они и не замужем были, судить не берусь, но сам факт конечно удивил))) Кто на что учился, как говорится, кто на границе в клетчатые сумки гуманитарку трамбовал, а кто мужиков сразу))
долой_лама• 18 июня 2023
Знаю два. Зараз ми в Німеччині. В одному випадку жінка переїхала до брата, а чоловік залишився з коханкою. В іншому- живе з дружиною. Коханка переїхала в інше місце
долой_лама• 18 июня 2023
А , ви, можливо, з коханок, і думаєте, чи покине дружину і залишиться з вами?
БезПаспортаНеПродаю• 18 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ну. Моим было все интересно. Новости - это одно, а как же рассказы очевидцев? Ну и вообще, бывший совок - это тоже темное пятно. И мне о них было интересно. В итоге разъехались год назад, дружим активно до сих пор, встречаемся.
долой_лама• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Угу всі сосіди були в курсі
сУсіди
долой_лама• 18 июня 2023
Ответ дляПростецкая
Ото у вас самооцінка, вже ж так переживала, що хазяїн накинеться на неї, фу.
Inci• 18 июня 2023
Німеччина зі своїми пособіями діє погано на людей. Знаю дві сім´ї які виїхали разом з чоловіками, тільки от жінки як подуріли, почали зустрічатися з місцевими, ’будувати нове життя’, та гадаю у тих сім´ях були проблеми і до війни, а всі зміни стали тригером. Шкода тільки тих чоловіків і дітей
БезПаспортаНеПродаю• 18 июня 2023
Ответ дляInci
Это не пособия, это испытание стрессом. Люди во время ремонта иногда до развода ругаются, а тут вообще вся жизни с ног на голову. И оказывается иногда, что с тобой не тот человек, как ты думал. Тогда и смысла нет особо, это уже не семья.
БоВжеВільна• 18 июня 2023
Я такого не читала і не чула..
ЧорноброваЯ• 18 июня 2023
От не знаю чи в сім´ї, але знаю трьх із нашого місята, які покинули родини заради нової любові. Один батько навіть не витримав і дітей постріляв, себе не встиг чи не зміг, діти чомусь були в Україні, а вона про розлучення сказала по телефону :(.
Seva0304• 18 июня 2023
знаю таку’сім´ю’
пока вона була товста, то була сім´я, а як схудла і подивилась на себе в дзеркало що вродє і нічєго, то пішла дівка в загул. А як приїхала з дітьми до Ірландії, то який там чоловік- одразу на сайті знайомств знайшла собі мущщінку і вже приходив з дітьми знайомитися як майбутній тато. А чоловік стдить собі в Україні і думає що все у нього класно- дружина є, діти.
Сало не люблю• 18 июня 2023
Вы для опыта интересуетесь, чтобы потом применить?
Намазюкана нішою• 18 июня 2023
Случаев, чтоб из семьи увели - не знаю, но многие женщины уже имеют отношения с немцами. Те, которые я знаю, давно в разводе или семья была на грани развода перед войной.
Намазюкана нішою• 18 июня 2023
Вообще, даже тут на советчице сколько тем было муж бьет/унижает/изменяет и тд - но идти некуда, дети, жилья, работы нет. У этих женщин, судя по всему, появился шанс
Не рахую, а вважаю• 18 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я наприклад помітила що німці якось не дуже ставляться до поляків , то розказують що вони багато пьють , і про жінок не дуже добре говорили , Чомусь про інших нічого не чула , і про сирійців чи турків( хоча іх дуже багато тут) а про поляків не один раз негатив
Весенняя Мелодия• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Те, що вона собі щось там вважає, то то ще не все. Без згоди іншого співвласника селити когось в квартирі вона не має права. Чоловік той зовсім простачок?
язззззь!!!• 18 июня 2023
Ответ длядолой_лама
До чого тут самооцінка? Це не комфортно просто. Особливо на фоні ’ українки звалюють іноземних хотів’ .