Пульт от линолеума• 18 июня 2023
Греція машиною
Доброго ранку, хто їздив самостійно в Грецію машиною, поділіться досвідом, чи реально двом жінкам самим доїхати, (я і мама) ну і мій малий, 8 років. Ми можемо мінятися їхати, але щодо мене, я ніколи так далеко не їздила, максимум 100 км від дому.
Мама теж ніколи не була за кордоном, але їздила Київ Одеса.
Чи дуже відрізняються правила руху наші і в Румунії, Греції, чи реально розібратись.
Буду вдячна за поради з власного досвіду, звичайно дивилась відео в ютубі Греція машиною, та там чоловік за кермом, мій чоловік в Тро, то треба якось самим добиратись.
Душа Лисиці• 18 июня 2023
Просто їдьте. Нічого страшного. Перепочинок десь в Болгарії або Румунії , а там по обставинах. З правилами - нічого такого не помітила.
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляДуша Лисиці
Я з дочкою (16) торік доїхала до Напфліо.
Ви молодець, я трохи тривожна, переживаю, а раптом щось з машиною, колесо пробити чи ше щось, накручую себе. Ну і автобусом теж не хочеться. Ось, хочу наважитись)
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляДуша Лисиці
Дякую!😍
personality• 18 июня 2023
На автобанах трохи страшно через шалені швидкості. Мене при швидкості 140 обганяють як стоячу.
Всім шампаньського• 18 июня 2023
Правила руху не відрізняються, але перший раз звісно буде довго і напряжно. Раджу прорахувати точки відпочинку та сну. Особливо придивитись до готелів, щоб не вибирати їх, стоячи в якомусь румунському місті в 12 ночі :) На автобанах тримайтеся правої полоси і не ганяйте.
Ще треба машину щоб вам спеціаліст оглянув. Потрібні жилетки світловідбиваючі. Аптечка обовʼязково і побільша.
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляN-natasha
Так купите билет на автобус)
Автобусом важко без зупинок, ми б так хоч на ночівлю зупинялись
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Дякую дуже!
Душа Лисиці• 18 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
О, я дуже тривожна!
А з машиною в мене таки було… фара перегоріла - міняла лампочку сама. Колесо пробилось, акумуоятор сів…
Королева ганделику• 18 июня 2023
Ответ дляpersonality
В Греції я не пам´ятаю таких швидкостей на автобанах. Румунія-дуже звивисті дороги. Але дороги хороші,як і в Болгарії. Частіше зупиняйтесь на перепочинок. В Румунії. В Болгарії раджу ближче вже до кордону-Бургас, Приморсько,Кітен,Царево. Від Приморсько до Салоніків приблизно 8 годин.
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляO-Yumi
Можливо. Дороги гарні. Просто заплануйте декілька зайвих днів, щоб не поспішати, відпочивати, може десь по путі на день-два залишитися в гарному місці...
Дякую, так думала ще в Румунії до замка Дракули заїхати. То для малого більше
Королева ганделику• 18 июня 2023
Подивилась, маршрут гугл проклав не через Бургас,Приморсько. Згадала,що то ми в Стамбул коли їздили, то через Приморсько.
personality• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Я їхала в Хорватію туди через Польщу, назад через Угорщину. Угорці їздять як додіки.
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дуже дякую, так саме в Салоніки ну туди на пальці і хочу, там дуже гарне море, в 2021 була там з друзями в кемпінгу, просто закохалась!
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляДуша Лисиці
О, я дуже тривожна!
Ох.. ви молодець!!!
Не виправдовуюсь• 18 июня 2023
Їздили, робили дві ночівлі (Румунія і Македонія), задля безпеки, заодно і короткі екскурсії там робили, вибирали цікаві місця. Але в нас один водій. Машину на сервіс заженіть перед поїздкою, закордоном все дорого обійдеться якщо що
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дякую! Так, машинка не нова, киа соул, техогляяд щойно пройшла
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую, а ви через Чернівці їхали? Якщо з Київа виїжджати? Бо в мапах то через Молдову веде то через Угорщину)) щось не хоче через Румунію
Не боюся осуду• 18 июня 2023
в 2021 році їхали машиною з Харкова .Через Одесу. Був перший досвід .
Румунія-швидкість майже постійно не вище 50 км на годину, враховуйте це. Дороги хвилясті. Ночівлю плануйте .Не сподівайтеся, що знайдете серед дороги готель(це саме в Румунії)
В Болгарії - було таке відчуття що по автобану мало заправок, або треба з*їхати з траси кудись .Багато камер
Греція -прекрасна. Треба їхати машиною. Дороги чудові.
Пульт от линолеума
• 18 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Супер! Дуже дякую за поради😍
Королева ганделику• 19 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ми їхали з Болгарії, не з України.
Пульт от линолеума
• 21 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Скажіть будь ласка, ви в яких містах зупинялись на ночівлю? Там по трасі є готел/мотелі чи то краще в місто заїжджати?