Ананомчикус• 18 июня 2023

Реально ли вырастить 2 детей совсем без помощи?

С мужем на грани развода , принимала ок, подозреваю беременность , помощи нет совсем ни подруг ни бабушек, на мужа надеется нельзя . Есть ли счастливые примеры как вы ростили 2 детей одна? Старшему 3. В раздумьях
Ms. Доброта• 18 июня 2023
Я виростила. Мала 24 роки як наш ’татусь’ пішов, дітям було 5 та 2 рочки.
Аліментів нуль за все життя.
Батьки жодного разу не спитали, а як я взагалі справляюся і виживаю, а як поїхала в іншу країну, так і взагалі були безкінечно щасливі, що не доведеться зайвої копійчини витратити.
Вижити можна звісно, але це зіпсоване здоров´я, нерви, це непрожите життя. Я це лише зараз розумію, у свої 46, маючи дорослих дітей, бізнес, кошти.

автор Ананомчикус • 18 июня 2023
Ответ дляMs. Доброта
Аліментів нуль за все життя.
Ой йой
ПочтальЁнша• 18 июня 2023
Ответ дляpersonality
Дівчата треба вміти відстоювати себе і інтереси своїх дітей. Окей, хай піздує, але аліменти буде платити щоб життя малиною не здалося. Моя кума коли розлучилася з чоловіком теж плакала що їй нічоНеНада. Прийшлось вставити пістона. І повірте були часи, коли ті нещасні 2500 дуже виручали
Платить. Мінімально рекомендовані раз на два місяці. І мозок за них виносить так, неначе то не 6000 грн на двох раз на два місяці, а по 6000 щомісячно на кожного
ПочтальЁнша• 18 июня 2023
Ответ дляpersonality
От чесно. Я іноді шкодую, що я така відповідальна . Бо дуже хочеться іноді взяти, відвезти дітей батькові. Пофігу що йому на них плювати. Я свої 8 років поклала на виховання. Тепер його черга. А я так як він дзвонитиму раз на пів року і платитиму аліменти. Навіть щомісяця. І нарешті хоч трішки видихну від відповідальності і оцього з усіх сторін ’ ти ж мама/ ти як мати повинна’ . І нарешті теж влаштую своє життя. Бо я вже відверто кажучи заїб@лася. І от зараз зрозуміла, що мені вже навіть не до психолога, а до психіатра потрібно на тривалу реабілітацію і лікування.

Так що, автор. Якщо є можливість налагодити стосунки, і чоловік не останнє чмо то мабуть таки не спіши ставати одинокою мамою. Бо допомоги, співчуття і підтримки нуль. А вимог до тебе з усіх боків за двох.
автор Ананомчикус • 18 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша

Дякую за пораду . Але ж не жалкуєте що їх двоє у вас?
Вільний митець• 18 июня 2023
Ответ дляMs. Доброта
Аліментів нуль за все життя.
Але ви крута
ПочтальЁнша• 18 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Звісно що ні) і точно не зроблю так . Бо дуже люблю їх 😍
автор Ананомчикус • 18 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Блін мене більше хвилює та сторона що це знову привязаність і нуль часу для себе((
personality• 18 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша

Тримайтесь❤️

ПочтальЁнша• 18 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
От тут не буду давати даремних ілюзій. Якщо папа буде допомагати, то трішки легше. Але якщо все на вас, то про своє життя можна тимчасово забути
ПочтальЁнша• 18 июня 2023
Ответ дляpersonality
Тримайтесь❤️
А що робити залишається) тримаємося всі♥️