Читала тему в топі. Про те, що в маленькому місті або в селі діти не розвинені, бо в трц не ходять. У мене питання, а що там робити і який розвиток? Безцільно по крамницях ходити? Чи в кафе посидіти? Кафе, ресторани є і не в торгових центрах. Ну кіно мабуть? Але це ж не цілий день.
Хто що в тих трц робить? І що там взагалі робити?
Ну вот когда дети помладше были, мы жили возле Дримтауна- там и каток, и ролики, тогда еще аквапарк был, горки-батуты и тд. Чем не развитие))) Это помимо секций спортивных и развивалок всяких. Переехали потом в город на 100 тысяч, дети волком завыли и вернулась спустя 3 месяца я с ними в Киев, а муж остался в том городе по работе и стали жить на 2 города.
Кошкина мать• 18 июня 2023
Ну, можна й в школу не ходити, всі в ТЦ, розвиватися, а, якщо зустріти іноземця, то можна ще й пару слів вивчити) Тільки з театром там напряг, хіба замінити кінотеатром)
Ответ дляjulil
Ну я в центрі живу. Діти в парку гуляють, на набережній. Там і велосипед, і ролики. І навіть дитяча залізниця є. Все на свіжому повітрі.
Ответ дляSolnet
Ну вопрос про торговые центры был, я вам и ответила, что в нашем торговом центре прямо через дорогу как раз таки было все для развития) А не просто ценники читать.
HelloKitty18• 18 июня 2023
ТРЦ це не розвиток однозначно,а навпаки плтребл..во, але у трц часто бувають кінозали, атракціони, поїсти в кафе можна щось смачненьке, от дітям це і подобається.