Що для вас шлюб - любов на все життя чи така собі домовленість?
ольга521962• 18 июня 2023
Любов на все життя і чоловік не ганьбить мене кажучі- що то штамп в паспорті, я ж тебе і так кохаю, на що воно тобі? А родичі і знайомі питають- ну коли ж він тебе запросить у загс, а я їм- а ваше яке діло? Ми і так кохаємо друг друга, і мені так дуже подобається. Ніякої дівчині це не подобається, бути хто зна ким.