Feel good• 18 июня 2023

Зеленський: "Українці повинні повернутися.." Ваші думки?

Бо без цього не буде розвитку економіки
Результат:
вже голосів: 2507
1419 (56.6%) Я в Україні
363 (14.48%) Не планую повертатися
260 (10.37%) Результати
237 (9.45%) Ще не знаю, як бути
183 (7.3%) Планую повернутися
45 (1.79%) Свій варіант
Реверанс• 19 июня 2023
Крихітка Цахес видає дипломатичні перли.
Соромно
EL13• 19 июня 2023
Ответ дляZir-K
Имею полное право учить и поучать,
Ведь, в конце концов, мы, граждане ЕС и НАТО будем решать, быть ли Украине в ЕС и НАТО и на каких условиях
Не увлекайтесь и не берите на себя слишком многое
Вас уже понесло. Удачи.
AlenaG• 19 июня 2023
А хтось пам´ятає промовисті лозунги Зеленського, що я вам зроблю таку країну, що всі наші українці - заробітчани повернуться до України. Пам´ятаєте?))
Я дуже гарно пам´ятаю, голосувала за нього,наївна ..))
Навіть до війни ніхто не виявив бажання вертатися, на такі зарплати в Україну, а зараз всі вернуться, ага...
AlenaG• 19 июня 2023
Зараз почне говорити промови що потрібно підіймати країну, так нагадує АзІрова)), коли в країні капец, а він усім пропонував:’ браті лопати, йті капать агород, спасати країну’.
Тварі, розкрадають усе що бачать, а проблема в українцях які виїхали.
Реверанс• 19 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Президент Зеленський, відповідаючи на заяви Трампа й Десантіса, констатував, що війна Росії проти України почалася задовго до 24.02.22. І що жоден політик у світі розмовами з Путіним зупинити її не міг і не може.
Яке неймовірне прозріння! А як же Його ’а то Путін нападьот?’та ’війна продовжується, бо вигідна Порошенку’?
Верните пацанов домой.В.Зеленський
Реверанс• 19 июня 2023
Ну і відношення до союзників.
Volodymyr Ariev

Корупція в українському уряді стає проблемою для подальших відносин з США.
Американські кредитори незадоволені прозорістю роботи влади України на тлі корупційних скандалів на десятки мільйонів доларів. Сьогодні у Wall Street Journal вийшла розгромна стаття про українську корупцію. Посилання в коментарях.
В кінці грудня 2022 року одеський зерновий термінал Олімпекс Купе Інтернейшнл, що належить торговій фірмі GNT Group, опинився в центрі скандалу у зв’язку з невиплатою боргу американським інвесторам Argentem Creek Partners і Innovatus та ліквідацією своїх активів вартістю у понад 130 млн дол. Розмір американської позики становив близько 95 млн доларів.
Спеціалізацією фонду Argentem Creek Partners є кредитування ринків, що розвиваються. Одним із відомих кейсів компанії на українському ринку є справа агрохолдингу «Мрія», реструктуризацією якого фонд займався у період з 2015 до 2018 рр і ця співпраця була успішною.
Потім настали нові часи. Фонд почав новий проект на Одеському зерновому терміналі з GNT Group. І тепер фонд звинувачує власників GNT Group Сергія Грозу та Володимира Науменка у шахрайстві. За словами представників фонду власники надавали суперечливі пояснення ліквідації активів і відмовлялися надавати кредиторам необхідну документацію. Пояснювали війною.
Відповідно до умов кредитів GNT Group порушення контракту дає американським кредиторам повноваження встановити контроль над компанією. Вони домоглися винесення рішення судом Великої Британії. Згідно з ним активи GNT мають бути заморожено до врегулювання розбіжностей. Більше того американці кажуть, що українське правосуддя також підтримало їхні зусилля повернути кошти, однак ❗️виконання цих рішень блокується чиновниками в Мінінфраструктури та Мін’юсті❗️
WSJ пише, що перешкоди для виконання умов контракту чинить куратор зернових терміналів, заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков. Інвестори змогли виявити зв’язки Васькова з дочірніми компаніями GNT Group: його дружина Тетяна Тітаренко є керуючим партнером юридичної фірми Legrant, яка представляє інтереси дочірніх компаній GNT Group; дядько Васькова володіє компанією Odemara, що займалася розвантажуванням зерна для GNT Group. Тітаренко, Legrant і Odemara не відповіли на запити прокоментувати ситуацію, як не зробили цього Офіс Президента, Мінінфраструктури, Мін’юст і МВС.
Виходить так, що поки ситуація на фронті та економічний стан України критично залежать від допомоги США, посадовці з уряду за родинно-корупційними схемами допомагають грабувати американських партнерів на сотні мільйонів доларів. Влада руйнує майбутню підтримку відбудови України такими корупційними історіями.
Ivanka Tramp• 19 июня 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
у вас хорошая история но так устраиваются единицы, наверно все зависит от человека, еще мал дополнение , моя соседка приезжала перед войной вставлять зубные протезы тут остановилась у родственников, мы виделись она сказала что ей это там не по карману тут дешевле даже в частной клинике чем там, и страховка у нее только на мужа так как он болеет ,какой смысл ей врать, я к ней не собираюсь в гости жилье съемное дом 2х этажный буквой п , водворе мал бассейн он тоже платный его чистят и моют 2 раза в месяц, у них только машина вот все богатства , муж не на пенсии еще .работает типа сторож садовник
Там дом вдвоем двухэтажный снимают с бассейном на свои трехкопеечные, как вы говорите, зарплаты.
А тут у них квартира обшарпанная была.
Где они лучше живут ? В США наверное.
Уже 100 раз за 20 лет можно было вернуться до войны в Украину жить.
А зубы все лечат в Украине хоть бедные, хоть богатые. Приезжают раз в пару лет основательно сделать зубы.
woman Warrior• 19 июня 2023
Ответ дляEL13
Мне жалко свое время тратить на Ваши притензии к стране.
Уехали?Довольны? Прекрасно!
Но перестаньте лить гадости, учить и поучать людей той страны к которой Вы уже отношение не имеете .
прЕтензии.ПРичем впролне резонные.
И было бы неплохо научиться различать страну и людей, которые ею управляют.Тогда и поймете разницу-к кому претензии.
А насчет кто к чему имеет отношение, тоже не вам решать, вот любят у нас заниматься не своими делами, а свои перекладывать на других.
avicber• 19 июня 2023
Ответ дляZir-K
Имею полное право учить и поучать,
А ви гражданка ЄС?
Takamaka• 19 июня 2023
Ответ дляkisunya11
Ще на початку війни була англійська стаття про те, що в Англії (коли на них напав гітлер) пішли працювати на оборону будь яким способом кожен другий дорослий, хто не воював. А українці звалили на соціал і працює на оборону тільки один з 40.
В теорії дуже правильна ідея. Але. Малесенький приклад.Принцеса Єлизавета була першою жінкою з королівської сім´ї, яка вступила до британської армії, вона також служила під час у 2-ї світової війни.
А в нас батальйони Монако, Відень і т.д. Купа кремлядських кротів. Корупція нечуваних масштабів під час війни та розправи з «не такими як треба» патріотами.
Zir-K• 19 июня 2023
Ответ дляavicber
А ви гражданка ЄС?
Так
Takamaka• 19 июня 2023
А как все по-совковому и «весело» начиналось с травли эмигрантов, заробитчан, потом беженцев, да? А теперь вернуть? Ну удачи.
peterman• 19 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Я і не за Зелю, але проти Пороха також(
Всі вони брешуть так, що
Головне, що піпл хаває(
Spicy -02f0• 19 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Просто це дуже разюче, ріже очі коли бачиш як на автостанціях в Рівне, Луцьку, Житомирі (а це обласні центри) торгують з землі як 30 років тому.
Всі гроші й скляні мости в Києві, а в передмістя так і їде брудна й душна електричка, де люди грають в карти та п´ють пиво з пляшок.
Вам чомусь соромно за неї, а їй соромно за країну. Багата країна з бідними людьми.
Вы думаете в Киеве нет электрички ? Или она намного лучше?
Д.Леся• 19 июня 2023
планую виїзжати
Натали-2011• 19 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Не повернуться.
Вже зараз влаштовують дітей до шкіл інших країн і це вже інтеграція в те суспільство.
Більшість не планує повертатися до України
Достатньо буде 1 разу оплатити самостійно оренду квартири у Німеччині- всі поїдуть назад)
Апель-синка• 19 июня 2023
Ответ дляVertonik
шутите))) оставшиеся проклянут до 7 колена
так оставшимся тоже такие же права )))
чего все в Германию лезли на социал? сирийцы хоть чучелом, хоть тушкой пробивались ))) бо всем бездомным/безработным жильё и денег на прокорм + курсы языковые.
нам бы для своих такое сделать: язык им учить уже не надо, врачи семейные у нас работают круче заграничных. предоставить жильё бездомным (а у нас и до войны пол страны бездомных было) и работу рядом - пусть отстраивают и обустраивают послевоенную Украину.
на рашинские репарации конечно.
Ivanka Tramp• 19 июня 2023
Ответ дляanducci
Удалено администрацией...
Чтоб подать иск в суд по правам человека нужно пройти три судебных инстанции в Украине и проиграть.
А теперь угадайте сколько это займет времени : около 4-5 лет минимум
Ещё и денег вытянет ого го
Korsika999• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
Если будет работа, то никуда они не поедут. Даже с минималки хватит на жилье, еду, одежду и отпуск раз в год.
Натали-2011• 19 июня 2023
Ответ дляKorsika999
У Німеччіні дуже велике податкове навантаження( Не вийде так як ви пишите
Татьяна-57fb• 19 июня 2023
Ответ дляIvanka Tramp
А тут у них квартира обшарпанная была.
Где они лучше живут ? В США наверное.
не дом снимают а квартиру в доме с такими же как сами там типа как район для эмигрантов ,как поселочек в пригороде Чикаго ,с вами этот разговор у попа была собака песня ,я вам написала конкретный случай не придуманный, если вы так мечтаете о рае чего тут живете пробуйте и вы что вам мешает ?
Korsika999• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
Выйдет, не выдумывайте. Мы в Польше, у меня минималка, а у мужа как две минималки. И нам на это всё хватает. В Германии зарплаты повыше раза в два три. А цены если и выше, то не намного.
Натали-2011• 19 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Статус у українців в Німеччині- тимчасовий і мало хто хоче працювати.
AnnaOst• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
У Німеччині є поняття прожиткового мінімуму. Після оплати квартири у людини має залишитися на життя 500 євро на одну особу. Якщо не залишається після оплати житла такої суми, то держава дає субсидію
Korsika999• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
Если будет выбор работать или возвращаться под бомбы, то нормальные люди останутся. Сейчас статус временный, а там увидим как будет. Но немцы много денег вкладывают в обучение наших. И кто не совсем лодырь дурачок, то сможет остаться.
Натали-2011• 19 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
По закінченню тимчасового прихистку, яка держава кому що винна?
AnnaOst• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
Якщо людина має легальний статус то та держава яка їй цей статус надала. Ви ж про податкове навантаження, а значит про легальну роботу, а значить людина має статус який дозволяє легально перебувати в країні і легально працювати.
Якщо що то з мінімалки вистачить на оплату квартири. Оренда моєї трикімнатної квартири коштує 600 євро, мінімалка 1200
str.v• 19 июня 2023
тільки папа Саша та мама Рима чомусь не повернулися до України, або синочки Данілова. Куди вертатись тим , хто без роботи , оселі та коштів?
Натали-2011• 19 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви половину з/п віддаєте за оренду?
Korsika999• 19 июня 2023
Ответ дляНатали-2011
Ви половину з/п віддаєте за оренду?
Если квартира трёшка, и работают двое,то это можно сказать даже дёшево.