Це стікери з телеграм, сет називається Great minds і на стікерах зображені відомі люди різних часів. Ламаю голову хто цей чоловік ☺️
ГендиреХтор• 18 июня 2023
Мэрилин Монро, Д Вашингтон, Ньютон, Кеннеди, С Дали, Че Гевара, Меркьюри и т д... А на 1- вроде Б Джонсон, или Трамп
Без комплексів• 18 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Винсент ван Гог?
У него ж макушка отрезана, а не ухо)
Тихомандражная• 18 июня 2023
Ответ дляГотова до другої
Похож
Чувак який зробив ядерну бомбу
може він. Схоже на вибух те що в нього в голові
Кусман Сиру• 18 июня 2023
Та ну, тут треба на його одяг ще дивитись. Він вдягнений у туніку. Це хтось зі стародавнього Риму.
Кусман Сиру• 18 июня 2023
Ответ дляТихомандражная
На этого не похож?
Як свиня на коня, тільки шерсть не така
Готова до другої• 18 июня 2023
Ответ дляТихомандражная
Чувак який зробив ядерну бомбу
Так, я відразу подумала про ядерну бомбу.
Тихомандражная• 18 июня 2023
Лепешечка• 18 июня 2023
Ответ дляТихомандражная
Чувак який зробив ядерну бомбу
но внешне не похож на картинку. и вообще не обязательно, что это ученый. скорей всего просто какая-то выдающаяся личность. вполне может быть и актер.
Чучало яблуні• 18 июня 2023
Ответ дляy.irina
Точно 😂 Льоня Космос. Але він не настільки відоми, щоб бути поряд з Пікассо і Стівом Джобсом 😅
Та вот и я думаю, вряд ли он в такое звездное общество вписывается
Кусман Сиру• 18 июня 2023
Ответ дляТихомандражная
ну... мабудь на цього більше схожий
Згодна, я теж протупила
Тушьмушьнюшь• 18 июня 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Наверное Энштейн? Может Опнегеймер
Эйнштейн изображен на второй картинке рядом с Чарли Чаплиным.