Байрактара• 18 июня 2023
Чи можна відправляти посилку новою поштою накладеним без примірки?
Відправляю білу футболку і не хочу, щоб покупець її зіпсував.
Байрактара
• 18 июня 2023
Ответ дляХвостПистолетом
В чём тогда смысл наложкеи для покупателя
Ну так оглянути можна, що все відповідає дійсності, а примірку я не хочу. Товар як на фото. Новий з бірками.
serebro16-72be• 18 июня 2023
Думаю тоді краще відправляти після повної оплати.
P S в голову би не прийшло міряти футболку на пошті
Байрактара
• 18 июня 2023
Ответ дляserebro16-72be
А я за таким спостерігала. Як приходжу на відділення, то у нас є примірочні і багато дівчат пробують приміряти.
Ку-кусик• 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
Блін...ну блузку так але футболку...
Revontulet• 18 июня 2023
Ні, так не можна. Не відсилайте наложкою, якщо не хочете щоб зіпсували футболку. Бо не лише примірка, а й брудними руками можуть замазати
Байрактара
• 18 июня 2023
Ответ дляRevontulet
Мені просто з массімо якось приходила посилка наложкою, то примірка була заборонена. У мене на відділенні сказали такого немає.
ХвостПистолетом• 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
И кто за этим будет следить
Revontulet• 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
Хмм, можливо щось змінилось або це опція для офіційних магазинів
Байрактара
• 18 июня 2023
Ответ дляХвостПистолетом
И кто за этим будет следить
Я так два роки тому замовляла з массімо. Оф укр магазин. Оператор просто попросив при ній бути тай все.
Але напевно такого чи вже немає, чи то опція не для звичайних посилок.
Ответ дляRevontulet
Я вообще наблюдала картину, как перемеряли несколько вещей и даже не вывернутыми кучей сбросили на стол, повернулись и ушли. Оператор наверняка тоже особо не старался, когда обратно упаковывал
Маргарита и Мастер• 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
Футболку наложкою?🙄
Це щось з нової колекції від кутюр? Ціна 200+ євро ?
Тоді зрозуміло наложка
В ТН написати:
Дозволено тільки візуальний огляд, примірка ЗАБОРОНЕНА!
це вписати в поле коментар.
Тоді зрозуміло наложка
В ТН написати:
це вписати в поле коментар.
Ку-кусик• 18 июня 2023
Ответ дляtushka123
У нас в новом отделении даже примерочную поставили. Как и на розетке.
Ну так. Але футболку???
Маргарита и Мастер• 18 июня 2023
Ответ дляtushka123
Біля мене велике відділення, в березні там теж кабінку поставили, пробула десь до кінця квітня - забрали!
Вдень взагалі то ьуло непомітно, а от після 18ї год переважно треш починався - людей потік збільшувався, фірми посилки привозять,,,, а тут ще й приміряльщики компаніями на примірки завалюють, срач і бардак знатний був )))
Нестрималась, спитала в дівчат, а чого кабінку забрали?
Виявилось , посипались скарги, претензії на пошкодження товару і підміну вмісту посилок!
Надавали відео, розборки були, НП компенсовувала вартість відправникам...
+ Строго наказано, при огляді всіх посилок не зводити очей з процесу огляду, інакше оператор буде платити раптом що.
Байрактара
• 18 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
а покупець в курсі ваших задумів?
Я писала, що відправлю накладеним без примірки. Але якщо такої опції не існує, то відмовлюсь від накладеного. Якщо не влаштує покупця повна оплата, то не мій покупець.
Позитивна• 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
На укр можно без осмотра
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ого, треш конечно...