Пьяная вишня• 18 июня 2023

Гурток мікроелетроніки Київ

Дівчата, добрий день. Розшукую в Києві гурток мікроелетроніки, електроніки чи щось подібне для підлітка. Можливо, хтось відвідував такі гуртки, напишіть будь ласка, де шукати. Також розгладаю варіант літнього табору з такою тематикою. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
Леска• 18 июня 2023
https://lampa.kpi.ua/about/
автор Пьяная вишня • 18 июня 2023
Ответ дляЛеска
https://lampa.kpi.ua/about/
Дякую, а з якого віку допускають?
Леска• 18 июня 2023
Ответ дляПьяная вишня
Дякую, а з якого віку допускають?
Наа сайті не вказано?
автор Пьяная вишня • 18 июня 2023
Ответ дляЛеска
Наа сайті не вказано?
Якщо ви не студент КПІ, візьміть будь ласка з собою документ, що посвідчує особу і містить вашу фотографію

Лише це, я так розумію, що паспорт потрібно мати, а це з 14 років
Леска• 18 июня 2023
Ответ дляПьяная вишня

Закордонний паспорт?
В будь якому разі зателефонуйте і дізнайтеся деталі.
Ще як для заохочення і розвитку розгляньте варіант прийняття участі конкурсу малої академії наук.
автор Пьяная вишня • 18 июня 2023
Ответ дляЛеска
Закордонний паспорт?
дякую