Меня много• 18 июня 2023
Таро, прохання подивитись.
Дівчата, гляньте, будь ласка, коли я зможу викинути з голови колегу? Майбутнього з ним ніякого не світить. Інтерес то є, то немає. То ігнор, то компліменти і турбота, так воно мені все набридло, невизначеність оця.... Дякую.
Меня много
• 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Удалено администрацией...
Дякую за коментар по темі
Меня много
• 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Купите себе и сутками делайте расклады
Що ще купити порадите?
Домовенок Кузя• 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Купите себе и сутками делайте расклады
Не надо, потом будет стопицот тем ’помогите объясните что значат эти карты’
Домовенок Кузя• 18 июня 2023
Ответ дляМеня много
Що ще купити порадите?
Книги Хайо Банцхаф, Андрей Костенко это самая база
Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
🤣🤣🤣🤣
Ранковий базар• 18 июня 2023
автор-значит так..он к вам не испытывает чувств,это просто когда у него типа творческий кризис-он будет к вам проявлять внимание,потом опять игнор. Вас как то связывают деньги?ему они очень нужны.И еще- он вас критикует за спиной.
КротоТо• 18 июня 2023
Я не таролог і не психолог, але скажу : навіщо вам чоловік який качає вас на гойдалках? Мало проблем в житті? Хороші стосунки зазвичай стабільні і передбачувані а не на ножах. Розкажуть на емоції зазвичай нерівноважних чи психічно хворі чоловіки. Або ті, яким ви насправді не цікава. Нащо вам таке нещастя?