Чижик Пижик• 18 июня 2023

Девочки! Кто в Болгарии? Как море?

Думаю отменять бронь или все же ехать
Нашли в капусте• 18 июня 2023
Пока все нормально, чисто

Пес Патрон• 18 июня 2023
Донька знайомої в місті Бяла в таборі. Море чисте, купаються діти
Тишком_нишком• 18 июня 2023
Мертву худобу викинуло на берег, читала в новинках. Але паніку піднімать не будуть, щоб сезон не зірвати. Ідьте в Італію чи Іспанію.
Пес Патрон• 18 июня 2023
Ответ дляТишком_нишком
Дайте посилання будь ласка
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июня 2023
Дети в Китен неделю, море прохладное, но чисто.
Кили и Манджаро• 19 июня 2023
Читаю как раз https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/06/18...
Пес Патрон• 19 июня 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Тварину знайшли до аварії в Україні

АдеКВАтная• 19 июня 2023
Море сегодня, людей мало, купаются единицы. Визуально - немного мутное, мусора нет. Приморско город
КарамбОлька• 19 июня 2023
От в Ялті сьогодні свиню викинуло на берег.
АдеКВАтная• 19 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
В Болгарии выкинуло 3 коровы в разных местах. Местные косяк под дурачков, типа не понимают откуда. Наверное с корабля какого-то говорят. Думаю, до последнего будут прикидываться. Их замерам я не верю. Пока караул не начнется, не признаются. Сильно ждут сезон.
АдеКВАтная• 19 июня 2023
Причем корову выкинуло там, где прошлый год противокорабельная мина всплыла. Наверное течение какое-то.
Лукава Кішка• 19 июня 2023
Ну але дивно, що з усіх тварин тільки корови допливають. Першу то ще до трагедії взагалі знайшли. І чому ні одна з них не пробилась на румунський пляж, от тільки на болгарські чомусь))) Я вірю, що таке може бути, але вчора наші екологи писали, що забруднена вода по супутниках не дійшла до Дунаю, а як тоді корови так швидко добрались до болгарського узбережжя. Може, це і наші українські корови, але всеодно якось дивно.
Нашли в капусте• 19 июня 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Дело не в сезоне. Там действительно первую корову выкинуло раньше подрыва ГЕС, это писали еще 6 числа.
Тишком_нишком• 19 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Дайте посилання будь ласка
😓 Тіла трьох мертвих корів прибило до узбережжя Чорного моря на території Болгарії.

Як пише видання nova.bg, є дві версії інциденту.

Місцева влада припускає, що тварин винесло з постраждалих українських територій.

За іншою версією, корови потрапили в море з торгового судна, але інформації про подібні випадки за останній час не було.

Підпишіться на UNN
АдеКВАтная• 19 июня 2023
https://bntnews.bg/news/moreto-izhvarli-telata-na-... это местные новости. Бирок в ушах не было у коров, корабль не перевозил в море, откуда взялись, непонятно местным