Мозговая пилочка• 18 июня 2023

Кто планирует в ближайшее время лететь в США?

АБВГДэшница• 18 июня 2023
И?..

Летала_НаМетле• 18 июня 2023
Ну
Не рахую, а вважаю• 18 июня 2023
Що вас цікавить?)
Безлім на все• 18 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Що вас цікавить?)
Может легкой дороги пожелать хотела
автор Мозговая пилочка • 18 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Що вас цікавить?)
Мені потрібно ліки передати
автор Мозговая пилочка • 18 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну
Мені потрібно ліки передати
автор Мозговая пилочка • 18 июня 2023
Ответ дляАБВГДэшница
И?..
Мені потрібно ліки передати

автор Мозговая пилочка • 18 июня 2023
За винагороду, не безкоштовно
Летала_НаМетле• 18 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Мені потрібно ліки передати
260 грн дол укрпоштою, 3 тижні чи навіть менше
автор Мозговая пилочка • 18 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мне нужно быстрее. Я заплачу человеку
Летала_НаМетле• 19 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Мне нужно быстрее. Я заплачу человеку
Шукайте, але з власного досвіду, а я отримую посилки декілька разів на місяць, дешевше і швидше не буде. Ви можете знайти людину, яка буде іхати наприклад через декілька днів. Ось рахуйте декілька днів, потім потяг до Варшави доба, там перебути, потім переліт доба, потім людина відійде від зміни часових поясів, ніхто не побіжить з літака на пошту, потім поки відправлять, пошта тут дуже довго все робить, доби 4 по США. Це ще оптимістичний варіант. Я відмовилася від таких пошуків тих, хто летить, і користуюся Укрпоштою
Пургену мне• 19 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
А приложения не искали соответствующие? Туристами передают, раньше было удобное у нас даже, но его похерили
автор Мозговая пилочка • 19 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Але там не можна відправляти таблетки. Чи я помиляюся?
автор Мозговая пилочка • 19 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Какими например?
Пургену мне• 19 июня 2023
Ой, автор, я насмотрелась передач про наркоту, поэтому не рискнула бы) хотя, как вариант-если бы сама купила, то да, но опять же, рецепт бла бла
Пургену мне• 19 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Какими например?
Самой интересно, то, что было не помню уже, оно года 2как не работает, погуглите, такие сайты даже есть. Цена стартовала с 10 евро за бумажку/ки. Посмотрите группы типа украинцы в америке в фб
Летала_НаМетле• 19 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Помиляєтеся, якраз таблетки мені і шлють
Летала_НаМетле• 19 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Усі додатки в мене є. Туристами дуууууже довго і ненадійно. Буває домовишся з кимось, а потім через тиждень людина пише, що їй не дали відпустку . Або хтось купить і везе, а потім пише, що в нього тур і кожен день в іншому місці, то перед вильотом назад попросить когось відправити . Коротше це не для мене, в людини якій я замовляю режим прийому
автор Мозговая пилочка • 19 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Я уже десятки такого пересмотрела(

автор Мозговая пилочка • 19 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Підскажіть будь ласка, як їх упаковувати? І в декларації прямо писати що це таблетки? І є якісь ліки, які заборонено відправляти?
автор Мозговая пилочка • 19 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Я это все понимаю. Все будет замечательно производителем, могу даже чек с аптеки положить
Летала_НаМетле• 19 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Відкрийтеся напишу в оп