Бешене сарі• 19 июня 2023
Яку б валізу ви дали дитині в табір? Розмір на 9 р
З понеділка на дієті• 19 июня 2023
Дала самую маленькую которая была, с поторой раньше летала лоукостом.
Яичница с беконом• 19 июня 2023
Чемодан на колёсиках среднего размера. И рюкзак на спину.
Вы должны рассчитать так, чтобы ребёнок сам, без чьей либо помощи, мог перемещаться с этим багажом.
Бешене сарі
• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Яка різниця який вік? Ви не написали найголовніше. На скільки днів/тижнів?
14 днів
Бешене сарі
• 19 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
14 дн
Мальовнича даль• 19 июня 2023
Я б дала велику на колесах, діти в 9 років точно прати не будуть. На 14 днів це 3 пари взуття, джинси, тепла кофта, футболок лише треба до 10, шорти, купальники, білизна кепка - розмір чемодану залежить від об´єму речей. Зараз на колесах вони ж
Мальовнича даль• 19 июня 2023
+ побутові штуки, шампуні, гелі, паста, заколки. Дати набір речей, який буде достатнім для дитини
З понеділка на дієті• 19 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
14 дн
Да, на 14 дней. 8 футболок, 12 трусов, 4 шорт, 2 юбки, 2 платья, кофта и джинсы, 2 купальника, подстилка, шляпа, шляпки. Мыльные. Витамины и от горла, носа. Все что ещё надо?
Пописанная парта• 19 июня 2023
Скоро вже будуть писати чи можна до туалету ходити і як ходите ,це капець якиїсь просто.