Тандира залишили в СІЗО до 21 липня. Апеляційний суд прийняв рішення. В суді адвокати Тандира, який збив на смерть нацгвардійця Вадима Бондаренка, наполягали, що він не відмовлявся від тестів на алкоголь. Адвокати родини загиблого казали, ви зараз говорите неправду. Під час перерви навіть посварилися. Судді запитали Тандира, як поясните, що кепка загиблого була за 50 метрів від нього.
— Не знаю, — сказав Тандир. Він заперечує, що був п‘яний за кермом і перевищив швидкість.
— Проведіть експертизи, доведіть це, і я буду нести відповідальність, — сказав Тандир. На засідання суду він особисто не прийшов, через відеозв‘язок підключився з СІЗО.
— 26 днів минуло з аварії, а результати тестів невідомі, — казали адвокати Тандира.
— Хороше питання, — погоджувалися адвокати родини загиблого.
— Чи відомі результати, — перепитували судді у прокурора.
— Ні, ще невідомі, — відповів прокурор. Чому так довго роблять — пояснювати відмовився.
Після суду адвокатка Тандира підійшла до вдови і сказала: «Життя продовжується». Аня слухала мовчки. Потім відійшла і розридалася.
Бабель
Lena-Lena12• 19 июня 2023
Грьобаний сором за владних та впливових у моїй країні:-( сором:-((( нестримний, безмежний сором:-( і як це можна подолати? Як цих злочинців перемогти, як цю кругову поруку нарешті вимести з моєї країни:-( під вас війни захищають на передовій найкращі, багато хто віддав своє життя… а тут «цирк» з «впливовими»:-( цікаво, як їм спиться, цим всім тварюкам…
Lena-Lena12• 19 июня 2023
Ответ дляРеверанс
ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ днів не можуть зʼясувати був пʼяним суддя чи ні?
Впевнена, вже з’ясували. Тепер не знають, що з цим робити.
Vlada-Maria• 19 июня 2023
Ответ дляinna5577
Господи , вони не можуть за законом покарати одного дебіла- суддю, чкий вбив людину, а ми чекаємо подолання коррупціїї, це жах, про шо ми говоримо. Немає чого нам чекати в цій країні, нічого справедливого не залишилось, шкода людей і тих дітей, які без батька лишились
не не можуть, а НЕ ХОЧУТЬ. Бо такі ’судді’ на гачку - золота рибка для прийняття потрібних рішень. І нема чого дивуватись, як то кажуть, зри в корінь, тобто, хто заправляє ’парадом’
П’ять секретів Олега Татарова. Чому токсичного заступника Андрія Єрмака ніколи не звільнять з Офісу президента
Напередодні великої війни Татаров набув функціоналу неформального куратора всього правоохоронного блоку в країні. Його колеги, однокурсники та пов’язані з ним чиновники поступово розосередилися в різних правоохоронних органах і держвідомствах (ГПУ, ДБР, БЕБ, АРМА, МВС, комітет у ВР та ін.).
Заступник Єрмака виявився одним із незамінних менеджерів у команді Володимира Зеленського як провайдер «правильних рішень» у судовій і правоохоронній системі. Інакше кажучи, на нього покладаються в питаннях супроводу перебігу кримінальних розслідувань і судових позовів за потрібними для Банкової сценаріями.