ФсеСама• 19 июня 2023

Ранній розвиток у м.Вишневе.. порекомендуйте

Дитині рік
ГейТуда• 19 июня 2023
На ФБ запитайте
Є група Вишневе

Колдунья-вещунья• 19 июня 2023
Я з Вишневого, але що потрібно у дитини в рік розвивати? По своїм памʼятаю, що в такому віці максимум масаж робила. Чи це щоб самій з дитиною не проводити час?
автор ФсеСама • 19 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Щоб віддати в групу на годину-дві
автор ФсеСама • 19 июня 2023
Ответ дляГейТуда
На ФБ запитайте
Є група Вишневе
Немає фейсбуку
Колдунья-вещунья• 19 июня 2023
Зараз живу через дорогу від 4 школи, у нас у дворі є садок Афіна, це вже Соф.Борщагівка, сусідка туди віддала на пару годин в день дитину, щоб була змога попрацювати. Вона була задоволена.
Напевно є і в рожевому слонені щось, шукайте. В групі Вишневого у Вайбері є завжди реклама. Ви навіть не написали на якій стороні Вишневого вас цікавить
автор ФсеСама • 19 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Центральна сторона, але від 2 років тут все майже
дфтфсрлфлф• 19 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Боголюбова привіт!)