Джавеліна• 19 июня 2023
Чоловік, коханець і дурепа
Ви б познакойомили своего чоловіка з колишнім коханцем?
Чоловік взнав що в мене були відносини з людиною, яку він знає. І тепер це може зруйнувати наш шлюб(((
Колись давно в мене були відносини з одним чоловіком. Серйозно я до нього не ставилася, більше як до друга. Відносини ми припинили, та почали просто дружити.
Потім я познайомилась зі своїм нинішнім чоловіком, створили сім´ю
Все було ідеально, поки колишній коханець не зізнався моєму чоловікові, що ми мали відносини. Я не думала що він такий дурень і колись це розкаже, та й почуттів ні в нього ні в мене й подавну не було
Тепер чоловік при кожній сварці мені це пригадує, я не можу йому довести що була вірно йому все наше подружнє життя((
Я дурепа, знаю
Що мені тепер робити, як повернути довіру чоловіка?
Це жесть, моє життя зруйновано(((
Вбити мало мудака, нащо він все розказав?((
Я дурепа, знаю
Це жесть, моє життя зруйновано(((
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Он специально это рассказал. Му.ак
Та наче ляпнув не спеціально, а мені з того не легше(( заблочила де тільки можна, падло таке.. (((
Парова машина• 19 июня 2023
Тю. Так а чого ви дурепа?
Ну були відносини і шо... Ви своєму чоловікові давали привід для сумнівів?
Вареничніца• 19 июня 2023
Бо шо то за дружба така щира з тими, з ким колись спали, що більше в всесвіті людей немає? По факту поговоріть з чоловіком, він певно не був невинним до шлюбу з вами, що або він заспокоїться і прийме це, або це не стосунки, «друга» в сад
Тріль підпільний• 19 июня 2023
А муж думал, что Вас замуж девственницей брал? Или в чем проблема? Что он узнал, что у Вас до него были отношения?
Телячі ніжноСті• 19 июня 2023
Це ваш чоловік м..к. Нормальний так би не реагував. У більшості жінок є минулі відносини з іншими чоловіками. І що з цього?
Істеріомама• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Специально. Он отлично знал, кому и что говорит
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Знаю( Чоловік ревнивий
Каже що тепер не може зі мною займатися коханням, бо думає про те як ми були разом з тим((
Парова машина• 19 июня 2023
Скажіть чоловікові, що ви б їх не знайомили якби вам було що приховувати, або було соромно за щось.
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляПарова машина
Тю. Так а чого ви дурепа?
Не давала ніколи. Він каже що я його дуже образила, бо познайомила з колишнім коханцем і не попередила що в нас були відносини.
Тіпа він дурень, я його обманювала і брехала
А я просто не сказала, бо то вже не мало для мене значення, та людина мені просто друг була
Love_Love_Love_• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Знаю( Чоловік ревнивий
Хай не займається.
Чесно, він у вас просто як неарденталець, кам‘янний вік якийсь, ви виходили незайманою заміж?
У вашого чоловіка в інтелектом не дуже?
Путающаяся• 19 июня 2023
Не розумію, чому ви дурепа. По мені - дурко ваш чоловік, колишній - слабоумкувате лайно. Я б наділо корону і з виглядом ображеної цноти ростила у чоловіка почуття провини - я свята, а ти по собі судиш, мабуть рильце в пушку, тягаєшся бо бабах , а мене принижуєш щоб грішки свої прикрити...а не навпаки
Love_Love_Love_• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Маніпулятор який людить принижувати до того ж
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляТріль підпільний
Бо мені перш ніж знайомити його з цим ’другом’ я мала сказати що він мій колишній коханець. А я не сказала(
Love_Love_Love_• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Больне якесь, а звідки ви знали що вони стануть друзями?
Тріль підпільний• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
У Вас у мужа комплексы, а страдаете из-за этого Вы. Если бы Вы сказали, что тот коханець, то Вам бы все равно вынесли мозг и запретили с ним общаться.
Муж в других момент не тиранит?
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та вони наче й не встигли подружитися сильно, так, пару раз на природу їздили і в гості до нас, дружили сім´ями так сказать. В нього є дружина, дитина вже
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляТріль підпільний
Муж в других момент не тиранит?
Та є трохи. Він вміло вміє мною маніпулювати. Ось зараз в нього прекрасний повід для маніпуляції(((
МинерАлочка• 19 июня 2023
Автор, я не ревнивая, но тоже охренела бы, если б муж познакомтл меня с какой-то теткой, но при этом умолчал об одной пикантной детали. Меня бы выбесил именно сам этот факт
Зоя Жорівна• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Вообще не понимаю, в чем проблема, это ж до встречи с мужем было. Он до вас ни с кем не спал?? Что за бред
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляТріль підпільний
Муж в других момент не тиранит?
Так, ви праві ( я йому про це й сказала, та толку 0.
Слобожаночка• 19 июня 2023
То чоловік дурень.Яке йому діло що було ДО того,,,А той другий похвалився... теж дуреь...Не партеся Відправте обох подалі...Хай виясняють відносини...
Кудесница_с_пургеном• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Так і Ви тепер його дружині розкажіть, нехай і йому мозок ’поїдає’.
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
От він так і каже, вашими словами
Я знаю, що тупонула(
Але в мене не було й гадки,як це зі сторони виглядає(
Я знаю, що тупонула(
Сусановна• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
А він знав що це секрет від чоловіка?
Джавеліна
• 19 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та ну, буде ще одна несчасна
Хай вже я це заслужила, вона нідочого тут
МинерАлочка• 19 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
От він так і каже, вашими словами
Я знаю, що тупонула(
Ну вот для меня это выглядит как человеку есть что скрывать )
У большинства были отношения до брака, скрывать их странно, особенно если знакомишь бывшего любовника с мужем. Попробуйте отзеркалить эту ситуацию на себя