Подскажите пожалуйста, у кого мужья на войне? Как вы выдерживаете это все? У меня муж в горячих точках, как таковой нормальной семьи нет(( мы общаемся, между нами теплые отношения, он говорит как счастливо мы будем жить, но воевать сказал будет до конца войны, никаких путей что бы завязать с армией искать не хочет((там у него мужики, долг, он сказал что до победного и никак иначе.. я беременна, скоро рожать, помогать есть кому, но меня это состояние угнетает все больше с каждым днем.. почему мой муж, а не чей то другой? Почему многие здоровые мужики спокойно отдыхают, гуляют, бухают (я в спокойном городе живу), а я живу от звонка до звонка? А мой воюет еще со времен АТО.. И перспективы победы в ближайшее время очень низки, это видимо растянется на года и года… Как вы смирились с этим? И вообще как жить, как радоваться материнству? Как быть счастливой? Если понимаешь что один звонок может оборвать всю твою жизнь?
Ответ дляDElenka_
Я читаю ’но воевать сказал будет до конца войны, никаких путей что бы завязать с армией искать не хочет((там у него мужики, долг, он сказал что до победного и никак иначе..’ Ваши слова? я в Вашем посте слов ’забрали принудительно’ не вижу.
Да слова мои, но опять же читайте тему полностью) там все ответы на ваши вопросы
Ответ дляKusalochka
Нет, мой закрывает нужды ЗСУ в матереальном плане на очень большие суммы. Благодаря таким, как мой муж ЗСУ имеют то, что им нужно. Иначе воевать было бы нечем. Так что постесняйтесь рот на меня открывать. А кому и что писать я разберусь сама.
А каким бригадам вы помогаете? Или просто донат на карты? Вы уверены что ваша помощь доходит туда, куда надо? Кто там имеет, то что им нужно?
У нас со ста тысяч грн перед ротацией уходит 60-70 тыс на закупку амуниции, формы, всяких военных принадлежностей и т. д. В деревянных брониках бегать под Бахмутом, ну уж извините, спасибо))
Я не буду судить о всех, но бригада моего мужа «не последняя» и им в первую очередь приходит помощь и кроме еды и изредка протухших консерв особо большой помощи там не видно)))
Про военку (форму и т. д.) речи вообще не нету!
С дон обл пацаны выезжали где то пол годика назад, даже патронов не было отстреливаться
Так что не равняйте какие то деньги и материальную помощь с деятельностью, которую осуществляет сейчас армия под Бахмутом….
Хоть миллионы отправляй, они не стоят тех пацанов, которые своих убитых друзей на плечах носят, которые на нулячке с ума сходят, пена со рта летит, маму зовут и жить хотят
Поверьте, я историй очень много знаю не по наслышке
Так что возвышать своего мужа, которые «закрывает нужды ЗСУ» и ставить его рядом с бойцами вы не имеете никакого права, абсолютно никакого
Ваш муж жертвует бумажками, а не психологическим, физическим здоровьем, семьей, ЖИЗНЬЮ
Mira29-c3c3• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
+1000000.
Та й взагалі ,авторко,тут такі теми не люблять.
Ответ дляElena1823
так а тем пацанам на нуле станет легче если еще мужа автора этого комментария к ним отправят? У нас же мобилизация не окончена, сколько наше военное руководство посчитает нужным-столько и будут призывать. Мужчин в Украине еще хватает, значит не считают нужным для ваших мужей устраивать ротацию. И это не вина каких то советчиц или ваших подруг у которых мужья дома пока. Если будет принято руководством страны решение про ротацию массовую, думаете щитовидки или донаты кого-то спасут?
Ответ дляunona4ka
Вы не поняли в корне мой посыл
Прочитайте еще раз
Natal_ka91• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Автор, підтримую вас, але чи не вважаєте Ви що саме через це багато хто не хоче йти воювати? Саме через корупцію, нехватку амуніції і боєприпасів і т.д.? Проблема переважно в непатріотично налаштованих чоловіках, а в державі яка не в змозі забезпечити нормальні умови.
Ответ дляunona4ka
Звісно, легше. Вони тоді будуть не по місяцю в окопі сидитимуть, а мінятися по 5-7 днів, як це й повинно бути. І до чого тут керівництво, у нас мобілізація йде, друге питання, що чоловіки отаких порадниць втікають та ховаються, коли бачать працівників військомату, або купляють собі ( родичам)інвалідності та броні. Прикриваючись донатами та волонтерством ( до речі, сумнівними, такі рідко дійсно допомагають, хіба що ще зароблять на цьому)
Ответ дляCharming
Они этого не поймут к сожалению, пока не коснется их самих
Natal_ka91• 20 июня 2023
Ответ дляCharming
Ну якщо по справедливості, давайте тоді і багатодітних залучати? Чому з 3ома дітьми вже є право на відстрочку, виїзд за кордон, а з 2ма ти ніхто і тільки чути - повинен, твій обов´язок і т.д.?
Ответ дляsnp-85
Ні, я не так не робила. Це вас просто заділо, ваше больне… то ви й тепер нервово його захищаєте. Розказуйте що робити свому нелюбітелю адреналіна!
І не несіть цю ахінею в маси, що хтось народився воїном і йому треба адреналін, а хтось сидить на дивані, бо йому просто не треба адреналін! Хлопці там не через потребу адреналіну🤦♀️!
Тоже резануло . Добровольцем не был , пришла повестка , не скрывался , мобилизовали - где там адреналину взяться, чтоб любить его. Пока ’своё’ туда не отправишь , не прочувствуешь весь трагизм этой ситуации . Верить и ждать , ждать и верить , рыдать , биться от бессилия, сходить с ума - эмоций масса ((. И как часто знакомые , у которых все дома, изрекают глупости , подобные ’родился воином, связалась с воином, адреналин’ , так и хочется заорать : ’Какую ж ерунду вы несёте!’. Только на равных поймутт.
Ответ дляCharming
с чего вдруг их будут чаще менять? нет такой задачи, разве это не понятно? у нас куча знакомых которые еще зимой прошли медкомиссию, обновили о себе инфу в военкоматах и все-чекайте виклику. Брат мой еще год назад ходил добровольцем записываться, прошел медкомиссию и сидит ждет, пока не призывают. В Киеве дарницкий военкомат проезжаю часто-постоянно толпы мужиков, если б все прятались, откуда бы они там взялись?
Ответ дляМис Кам
К сожалению полностью с вами согласна!
Тоже самое, но даже самые близкие друзья не особо понимают. Кум купил себе бронь, и гордый ходит рассказывает всем как тяжело жить.
Киев_Елена• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Окопы можно копать, к примеру))
Потом и пива не захочется)
Руки везде нужны
Толк там будет от всех, там дурь быстро улетучивается
Потом и пива не захочется)
Руки везде нужны
Если от всех толк будет, то Вы почему не там?
Ответ дляunona4ka
Ці толпи якраз відмазки там ліплять. У нас іт шник з Києва, коли його за дупцю взяли, з папірцями місяць бігав в воєнкомат, в чергах з такими самими стояв, щоб відмазатися
Ответ дляNatal_ka91
Нічого не маю проти.
Але насамперед там повинні бути кадрові військові, які свого часу свідомо обрали цю професію. Море цих людей зараз в тилу сидять і ’ роблять щось важливе’. У нас тільки в фельдегерській службі купа військових, які просто пакують і передають пошту. ПОШТУ. Або мости охороняють. Страшно потрібні на місцях спеціалісти, які не виконують свій прямий обов´язок.
Ответ дляtata-29ef
Не переживайте, я і їм сказала що вони ідіотки! І не відповідаю більше, хоча вони ще дзвонять, значить все ж розуміють, що не я херню несу.
І так, ніхто не винен, сама намагаюсь з цим боротись.
Але ні, винен, кожен чоловік винен, що в мого чоловіка немає 10 днів відпустки.
Вы же сами сказали, что ваш муж пошел туда сам. Зачем обвинять других мужчин?
Ответ дляElena1823
Та ні, ви знаєте, йому аж ніяк не скучно вдома
Він просто служив в армії і так вийшло
Я сама вирішу, що мені приймати, а що ні
Дякую
Він просто служив в армії і так вийшло
Дякую
Тобто , коли мирний час, то Ваш чоловік був військовим, отримував ніштяки і той же вихід на пенсію в 45 років , коли всі інші чоловіки і жінки виходять на пенсію після 60 реально пашучи. А тепер, коли наступили ті часи які потребують його професійних навичок, умінь та знань, то всі винуваті, бо милого забрали в ЗСУ. Я щось не розумію цих ’ подвійних стандартів’.
Ответ дляElena1823
Якщо вам здається, то на всякий випадок - перехреститися треба🙏
Ніхто таке життя не обирає, жіночко, в країні війна! Його з армії вимушено туди забрали
А робити нічого не хоче, бо це незаконно - це або справка або гроші або ще щось такого плану, такі принципи
Я ображена не на весь світ, а на владу, яка не демобілізує тих, хто вже давно воює
Але вам цього не зрозуміти, ну дай Бог щоб так і було
Як це ВІЙСЬКОВОГО з армії вимушено забрали воювати? Військовий і має бути на війні. Це його професія. Так само як лікар повинен лікувати, вчитель вчити, МЧС -рятувати. Я розумію, коли пишуть, що чоловік був непридатний до військової служби, не давали йому служити і від цього у людини геть змінився напрямок роботи, а тепер його закинули на передок. Тоді є логіка, а у Вас якось логіки немає. Той з якого дива Ваш чоловік шов в армію , але він не має бути в ЗСУ?
Ответ дляКиппи
Що ти мелеш? Які ніштяки? Ти ще скажи про 100 тисяч, Боже
Які кончені люди
Він молодим 19 річним солдатом був коли його забрали в армію
Які професійні навички, уміння та знання? На війні він всьому навчився
Ні дівчата, я виходжу зі цієї теми, то якийсь жах
Скільки жовчі, всякого гамна ви пишете
Дуже дякую тим жінкам, у кого чоловіки в ЗСУ і які мене зрозуміли
Які кончені люди
Скільки жовчі, всякого гамна ви пишете
Ответ дляElena1823
Які кончені люди
Скільки жовчі, всякого гамна ви пишете
Які кончені люди
Скільки жовчі, всякого гамна ви пишете
Ми вже перешли на ти? Швидко. Ви написали в своєму старт-пості, що Ваш чоловік служить в армії ще за часів АТО. Ато почалося 2014 році. Знання , уміння, навики при гарячій службі набуваються дуже швидко, інакше смерть або каліцтво. Зараз він підготований військовий, який знає військову справу не хі сторони плацу. Щодо жовчі і як Ви виразилися ’ гамна ’, то це якраз від Вас ллється. Дівчинка, яка без року неділя і зразу така темка. Адміни , знавши анонімів, порушили Вашу мету пересварити Порадниць, а потім скріни поробити.
Ответ дляtata-29ef
Ну, вбивати вони не можуть, адаптуватись вони не можуть, зберігати міць духу і навіть здоровий глузд вони не можуть -- це ж ваші слова!
То як їх назвати, як нічого вони не можуть?
Насправді можуть копати окопи, можуть вивозити поранених, можуть надавати першу допомогу, можуть! Точніше могли б, але сховались, то як, я питаю вас, як їх назвати???!!!
Біля мого дому стався прорив води і там на ньому працюють чоловіки . Тяжкий фізичний труд. От уявіть, що вони всі пішли служити, хто буде виконувати їх роботу? Фізична, важка праця з відповідною кваліфікацією. Ви підете на їх місце? Або на місце асфальтоуклдчиків, які потім будуть цю ділянку дороблять?