Elena1823• 19 июня 2023

Зайдите те, у кого муж на войне((

Подскажите пожалуйста, у кого мужья на войне? Как вы выдерживаете это все? У меня муж в горячих точках, как таковой нормальной семьи нет(( мы общаемся, между нами теплые отношения, он говорит как счастливо мы будем жить, но воевать сказал будет до конца войны, никаких путей что бы завязать с армией искать не хочет((там у него мужики, долг, он сказал что до победного и никак иначе.. я беременна, скоро рожать, помогать есть кому, но меня это состояние угнетает все больше с каждым днем.. почему мой муж, а не чей то другой? Почему многие здоровые мужики спокойно отдыхают, гуляют, бухают (я в спокойном городе живу), а я живу от звонка до звонка? А мой воюет еще со времен АТО.. И перспективы победы в ближайшее время очень низки, это видимо растянется на года и года… Как вы смирились с этим? И вообще как жить, как радоваться материнству? Как быть счастливой? Если понимаешь что один звонок может оборвать всю твою жизнь?
sammy• 20 июня 2023
Ответ дляWomAnn
А я хочу щоб перестали красти, особливо а часи війни. І про це жодної теми на порадниці. Прибирання не працюючого Борисполя на 52 млн., пісок на закриті пляжі на 6,5 млн., ну про барабани та все вншетвзе мовчу. Ці люди чхали на війну, її родичів та друзів там не має, вони живуть повноцінно в Києві і їх ніхто не засуджує! А навпаки 70% так і підтримують існуючу владу. Але все що відбувається дуже впливає на майбутнє. І все це несправедливо
Неначасі((

Русні здаПи• 20 июня 2023
Ответ дляtata-29ef
Автор, ви дарма сюди написали,
Я знаю, від цих переживань їде криша вже. Я вже ненавиджу не тільки грьобаних кацапів, але всіх навкруги, цю грьобану владу, яка нічого не робить щоб зупинити війну, цих біженців, які наче чоловіки, але працюють на місцях тих хто воює за їх міста! ( Це взагалі!) Інших чоловіків, бо мій не був в відпустці оскільки їх менше 70% . То в чому проблема, я не розумію, набрати ще тих 30 % і всі мають відпуски! Себе, бо я не змогла його зупинити, Найгірше я не можу спілкуватись з своїми друзями. Бо вони розказують якусь ху*ню! Яке платтячко купила, як чоловік не тим тоном сказав. (Серйозно? Це все важливо зараз?!) Навіть свого ж чоловіка! Бо він пішов туди сам. Бо в нього мама інвалід. Бо він взагалі виїзний. Але ж ні, я маю сходити з розуму тут, дитина має так часто плакати, сумувати за ним питати,чого в всіх її друзів тато вдома щодня. Та ж війна. І що казати..?
Всі то всі, не підходить, то здаємось, тоді я б зрозуміла це все а так не можу

Автор, я Вас чудово розумію, але не там ви шукаєте підтримки. Ситий голодному не товариш. Знайдіть краще в інтернеті групи психологічної підтримки для дружин військових , там можна знайти розуміння. Це жахливе відчуття між дзвінками, коли не знаєш нічого,і страх за кохану людину не дає дихати, коли весь час тошнить, але нічим не отруївся. Як ви, будучи ще й вагітною, справляєтесь я не знаю, вами можна тільки захоплюватись! Ви дуже сильна, раз змогли в цьому постійному стресі виносити дитинку . І звісно, шкода, що чоловік далеко в такий важливий період. Але це зараз не головне, головне щоб він повернувся до Вас живим і неушкодженим!
І те, що дитинка малесенька, це плюс, бо ви хоча б можете не переживати за її психологічний стан.
Знаєте, Я пишаюсь Вами. Вже стільки часу ви тримаєтесь, ще й вагітна. Скоро малюк буде відволікати від поганих думок, будете відправляти тату кумедні фото і підтримувати його ще більше. Все одно, давайте будемо чесними, з чоловіків, зазвичай, з новонародженим толку ніякого) А там трохи підросте малюк, і тато повернеться, живий, здоровий і з перемогою.
Хай всі, як моя мала каже’ папочка, папунічка, папочка’ хай всі папочки і таточки повернуть додому живими.
🥺 навіть не уявляю як ви це витримуєте. Просто безвихідна ситуація для вас. Лише чекати і терпіння. Бажаю нам якомога швидшої перемоги і щоб ваша сім´я була разом повним складом 💕💓
sammy• 20 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Який у вас нік
Русні здаПи• 20 июня 2023
Ответ дляWomAnn
Мої коментарі такого характеру просто видаляють через скарги ’патріотів’ російськомовних у яких передоз гумористичними серіалами
tata-29ef• 20 июня 2023
Ответ дляirenmay
Тримайтесь. Я не знаю, що сказати. Іноді мені здається, що я пристосувалась і живу. Іноді хочеться вити. Дуже важко з усім справлятись самою, але розумію, що йому там ще важче. Повний роздрай в думках. Повна невизначеність в майбутньому. І дуже мало розуміння зі сторони оточуючих.
А з іншої сторони наші чоловіки - герої. Навіть, якщо вони не мають якихось там нагород. Все одно, всі вони герої. Без них не було б уже України. А всі оті ’платники податків’ і ’донатори’, якби хоч сиділи тихо або мали мужність визнати, що просто страшно, то ще півбіди. Але ж вони голосно кричать про користь, яку приносять, про те, що вони не народжені для війни і т.д. Це просто вбиває морально....
Про нерозуміння Ви точно підмітили.
Не можу вже ні ким говорити!
Вони як в іншому вимірі десь! Но роботі пересварилась з чоловіками, бо на прохідній роздавали повістки, то на роботу ніхто не їхав. Ні, вони звісно, кричать що крим буде наш, відвоюємо. Але то чужими руками добре жар загрібати, самі повістки брати вони не збираються.
Пересварилась з подружками, от вона не розуміє чого в мене такий похмурий вираз обличчя . Інша не розуміє чого я не хочу в цирк. А куди хотіти, цирк прямо тут, ідіотки.
tata-29ef• 20 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Дякую)
автор Elena1823 • 20 июня 2023
Ответ дляtata-29ef
Про нерозуміння Ви точно підмітили.
Не можу вже ні ким говорити!
Оооо даааа) а ще «в мене тут така велика проблема з чоловіком, ми посварилися через ….» і починається всякий реальний брєд, через який навіть сваритися грішно……
Оточуючі не зрозуміють ніколи, доки самі не побувають в нашій шкурі
Soufit• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
А вы считаете что война закончится в ближайшее время? Каким образом?
пуйло здохне, в них почнеться розподіл влади, опозиція вилізе з-під клієнтка і розпочне громадянську війну
Тут-то наші їх всіх і задавлять
irenmay• 20 июня 2023
Ответ дляtata-29ef
Про нерозуміння Ви точно підмітили.
Не можу вже ні ким говорити!
Ще згадала, як подружка наїхала на мене, коли я сказала, що боюсь контрнаступу, бо там може загинути мій чоловік. Вона мені сказала, що якщо всі боятимуться, то хто ж країну боронитиме. При цьому її чоловік сидить вдома, бо типу хворий

Анжелика1• 20 июня 2023
Ответ для-Инга-
нас просто смутило типичное для матрешек ’война надолго, все договорняки, нас обманывают, не все так однозначно..’
Это типично не для матрёшек, а для любого, у кого есть логика и здравый смысл
MasterMai• 20 июня 2023
Ответ дляSoufit
Тут-то наші їх всіх і задавлять
А мені бачиться що почнеться громадянська війна з вагнеровців, (щось Зекі там невдоволені ) потім до них примкнуть кадирівці. Путіна уб‘ють та будуть знущатися над трупом на червоній площі свої ж люди. (Таки типу тільки вийшли з ЦУМУ і одразу на площу, плювати на тіло путіна). А потім вагнеровці будуть проти кадиривців , і це розтягнеться на 10-ти річчя. Америка могла б спонсувати вагнерівців, а китайці кадирівців.
Був би непоганий такий сценарій.

Це буде схоже і на 1917 рік, коли вся еліта тікала за кордон, а «пролетарії» їх розстрілювали без суду
Carrie Bradshaw-Preston• 20 июня 2023
Ответ дляsnp-85
Підсцикачки, це ті, що виправдовують підсцикачів. У мене чоловік на війні. А якщо призовуть, то я піду.
А напуркуа ви там? Ви танкістка? Може, кулеметниця? Може, ас у розмінуванні? Оце ’ійадайа’ - це, вибачте, не від великого роз...уміння ситуації... ’Підсцикачем’ ви можете називати чоловіка, брата, батька, сина, - тих, на кого ви маєте право, якщо можна так висловитись... Щодо інших - то не ваша справа...
Carrie Bradshaw-Preston• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Давайте ваш піде під Бахмут?
А я піду збирати ліки, гроші, речі для воїнів, під клуби, під ресторани, та куди завгодно? Давай?
Мені здається, ви втрачаєте адекватність... Ваш чоловік сам вибрав таке життя, і ви самі описали його настрій, що він там до кінця війни і ніяких шляхів зав´язувати з армією не шукає... І вибрав він таке життя ще до цієї війни... А ви вибрали його... Тоді чому ви ображені на весь світ?
автор Elena1823 • 20 июня 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Якщо вам здається, то на всякий випадок - перехреститися треба🙏
Ніхто таке життя не обирає, жіночко, в країні війна! Його з армії вимушено туди забрали
А робити нічого не хоче, бо це незаконно - це або справка або гроші або ще щось такого плану, такі принципи
Я ображена не на весь світ, а на владу, яка не демобілізує тих, хто вже давно воює
Але вам цього не зрозуміти, ну дай Бог щоб так і було
Carrie Bradshaw-Preston• 20 июня 2023
Ответ дляsnp-85
Удалено администрацией...
irenmay• 20 июня 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Удалено администрацией...
Жіночко, а ви прочитали назву цієї теми? Для чого ви сюди зайшли? Як вистачає совісті писати все це, що ви написали? Думаєте так - думайте і далі. Але для чого писати це жінкам, які будь-яку мить можуть втратити чоловіків? Наскільки обмеженою і примітивною потрібно бути, щоб видати всю цю маячню?
Carrie Bradshaw-Preston• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
...а ще ви засланий козачок-вкиданець...
Не старайтесь нічого писати - ’вагітним’ не треба напружуватись...
irenmay• 20 июня 2023
Все, виходжу з теми. Сподівалась, що поспілкуюсь тут з дружинами, які живуть в тому ж пеклі, що і я. Але набігло кодло змій, як завжди...
Carrie Bradshaw-Preston• 20 июня 2023
Ответ дляirenmay
Обмеженою і примітивною є ті, хто підсцикачами називають усіх, кого не попадя... Ті, хто не здатен зрозуміти, що не всі можуть вбивати, не всі можуть адаптуватись до ситуації на фронті, не всі можуть зберігати міць духу, спокій, здоровий глузд... Ось цього не розуміти - обмеженість і примітивність...

автор Elena1823 • 20 июня 2023
Ответ дляirenmay
Поділіться і ви вашою історією, послухаємо, обіймемо)
На змій не звертайте уваги, прийде свій час для кожного)
Strelka_007• 20 июня 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Схаменіться, в ЗСУ більше половини вчорашні цивільні які не обирали цей шлях і навіть не добровольці. Вчителі, юристи, будівельники, кого там тільки немає. І всі ці люди до лютого 2022 зброї не тримали як мій чоловік, не те що роль Рембо на себе приміряти.
Там більшість мобілізованих просто не порушували закон, не ховалися від повісток і пройшли мед.комісію.
Повне моральне право вони і їхні рідні мають вважати сцикунами тих хто тепер навмисно за їх спинами ховається, хто купує довідки, стає фіктивним опікуном або ’студентом’.
Те що вам затишно думати, що на війні зараз ті хто цього ’хотіли’, ’народжені воювати’ або ще якісь мантри - це лише ваш паралельний вимір сумління. Все геть інакше, там прості люди, які мріють вижити і повернутися додому до близьких. І їх треба замінити, давно вже треба.
А всі оті ’неготові’, ’не для того народжені’, ’не адаптовані’ за 1.5 роки війни замість готуватися фізично і морально, шукали будь-які шляхи ухилитися. Гидота. (
Не вийде так, щоб і честь зберегти і за спиною сховатися, не толеруйте.
viika65• 20 июня 2023
Ответ дляsnp-85
все правильно!
viika65• 20 июня 2023
Ответ дляКиппи
Випийте чогось заспокійливого. У Вас говорить образа ’чому мій, а на інший’, але розуму в тій образі немає. Хто прикриває тил Вашому та іншим чоловікам? Хто збирає гроші і закуповує речі для воїнів? Хто це все возить і доставляє? Хто забезпечує функціонування соціальної інфраструктури та і військової теж. Ви? Соплі витріть під носом, щоб називати тиловіків підсцикачами. А ще краще підіть під клуби і ресторани і там вискажіть своє фе. Чи пупок не розв’яжеться?
Вы, что- ли? или Ваш?
viika65• 20 июня 2023
Ответ дляКиппи
Не кривіть душею чи так подобається бути брехушкою? . З якого дива чужій людині когось там ’жаль’? Дивна.
Да, нет, странная здесь , как раз, вы!
viika65• 20 июня 2023
Ответ дляtata-29ef
Дякую)
І закони вони поприймали проти військових! Це просто якесь рабство.
В чому проблема набрати більше людей, щоб дати хоч 1 вихідний нормальний на тиждень? Щоб можна було поїхати в тил, помитись, випрати речі, виспатись, замовити суші і нормально подзвонити додому. В чому я не розумію проблема, набрати більше з розрахунком , що в людей мають бути відпустки , якісь важливі події, хвороби кінець кінцем.
Я бачу десятки чоловіків щодня. Вчому проблема, йому побути зараз на місці Вашого, поки в вас така важлива подія, народження дитинки, Ваш чоловік би натішивсяі через декілька місяців повернувся. Але ж такої можливості немає. Це не нормально все! І найбільше злить що краю цьому не видно.
Мені вже, якщо чесно, навіть байдуже переможемо чи програємо ( чоловіку не сказати таке, бо получу))) головне щоб наші чоловіки, папунічки, таточки, сини, брати повернулись додому живими. Так що продовжуємо тримати себе в руках і молитись за них.
зря Вы о все равно, проиграем или победим! поймите, если мы проиграем, то, ваш муж уже в составе армии рф пойдет воевать с Польшей, или прибалтикой, как сейчас донецкие и луганские воюют. или, думаете росиян погонят? уэтой моли рашевской большие планы.
viika65• 20 июня 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Удалено администрацией...
как под копирку, у тех, ’ мой к этому не приспособлен’ вы друг у друга аргументы переписываете?
english book• 20 июня 2023
Це психологія. Щоб зрозуміти це, треба мабуть опинитися поряд з чоловіком. В мене є близькі родичі, які воюють.Якщо чесно, то я здивована, але багато хто з них сказав, що мабуть не повернуться до цивільної роботи. Ось буквально декілька днів назад з одним спілкувалася, то він каже - вкрай важко, але повертатися і йти на свою роботу бажання немає. Навіть після перемоги. Каже що якщо буде щось у збройних силах, де він потрібен, то залишиться.Правду пишуть, що хлопці живуть у іншому вимірі. Дуже змінилися за рік психологічно.
Charming• 20 июня 2023
Ответ дляenglish book
І я їх розумію. Важко повернутися в звичне життя і жити поруч із ’ жінка не пустила’, ’ не народжений вбивати’, ’ не мають права’, ’ нехай хтось інший’, ’ самі вибрали’.
Precious_Gift• 20 июня 2023
Ответ дляКиппи
Опа опа, расскажите мне про волонтеров - героев, а я в ответ расскажу за платные фото с дронами и машинами на которые всем миром собирали.
Олимпиада80• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Читала раньше просто этот форум, но не регистрировалась) решила наболевшим поделиться) а вы так на всех новеньких накидываетесь?)) злые вы) желаю вам добра девченки)
Така тема ´з надривом´ і ці смайли... І ´злые вы´... Ще й дядько по-ходу пише