Директриссимо• 20 июня 2023

Дитині 6 років записують тільки у третій клас за кордоном....

Дитина народилась в кінці 2016р. і в Україні пішла б в перший клас. Тут, коли приїхали ( 16 жовтня) його взяли до 2 класу (йому було 5 років і 9 місяців) і проходив в цю школу десь 4 місяці. Потім я з дитиною переїхала в інше місто , а там майже 2 місяця чекали на місце в школі. Пішов десь на неповний один місяць знову ж таки у 2 клас і заказ тут закінчує. І знову ми маємо переїжджати в інше місто цієї країни і іти в нову школу. Тому я просила ,щоб син в новій школі повторив 2 клас, так як навчався за рік у двух школах і в сумі проходив всього 5 місяців. Директор нової школи говорить, що дітям заборонено повторювати навчання в тому ж самому класі .Причина в тому, що діти можуть залишити освіту без кваліфікації через свій вік. Вона мені так написала: якщо він повторює два початкових класи, він може залишити середню школу без кваліфікації, коли йому виповниться 16 років.
Блондинка в Законе• 20 июня 2023
Ответ дляЖенщинас
наверное надо решать проблеми по мере их поступления)
война уже 1,5 года практически, за это время все уже приняли решение: возвращаться или ждать окончания войны или переезжать насовсем.

Если вы остаетесь за границей до конца войны, зачем вам украинская школа? Никто ж не знает, когда эта война закончится, часть детей уже и школу закончит к тому времени.
А если война закончится через пару месяцев, так пусть поступление в школу заново будет самой большой проблемой.
А я ще не визначилася) у мене закордоном проблеми з мовою, роботою, житлом. Дітям тут не подобається, друзів немає. А за досвідом більш старших дітей, побачила, що після школи можна нікуди не вступити. Хлопця спочатку взяли в коледж, а через місяць прийшов лист, шо скоротили кількість місць і адйос. І це лише кухар. Розумію, що тут ми нікому не потрібні. Та і в Україні теж, але там хоч житло поки шо стоїть.

Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляДиректриссимо
Это в какой стране? Сколько классов он закончил?
Вот, если Вам интересно
Система среднего образования в Англии
https://www.edukation.com.ua/system_of_education.h...
Освічую темряву• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
С нами приехали знакомые, у их дочки д/р в августе, у нашего старшего в декабре - пошёл на год позже. Но задержаться там тоже нельзя, у старшего со средним разница 1 год и 8 месяцев - он тоже августовский. Так вот, вначале интересовались - нельзя ли, чтобы старший пропустил год, и пошёл со средним в один класс - всё таки адаптироваться будет легче. Сказали - нельзя. Пошли с разницей в один год.
я тут давно живу. Беженцев брали как попало. Каждая школа пихала абы как лишь бы взять.
Женщинас• 20 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
ну якщо вам більше року не вистачило часу, щоб визначитись, то тоді залишається і далі героїчно вирішувати проблеми, які ви самі собі і створили)
Ну це щось типу ’я не можу вирішити, чи варто розлучатись, тому ще поки буду терпіти знущання чоловіка’))
Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Насчёт беженцев не знаю, утверждать не буду. Единственно что знаю - британские школы и колледжи хотят получить заявки на кол-во учащихся как можно раньше. Например, если подросток пойдёт в колледж с 09.23, то заявку нужно было успеть подать до 30-го января
автор Директриссимо • 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Это в Великобритании. Он заканчивает 11-й класс ( по их меркам)
Если мой сейчас пойдет в 6 лет в третий клас, тогла получается в 11 класс он пойдет в 14 лет, а закончит 15? Почему тогда нельзя сделать чтобы он закончил 11 класс в 16 лет, я не понимаю?
Блондинка в Законе• 20 июня 2023
Ответ дляБорщик
У моих будет 8, 6, 5 классы
Вот в этом году доучивались уже, что бы 4 класс закончил. Там уроки были после обеда по зуму (учитель утром очно, вечером по зуму).

Средняя школа у нас параллельно с очным обучением. То есть это чисто САМО обучение, еще и нервы от их контрольных и требований
Я возьму учебники за 6 и 8 класс и просто буду математику с ними разбирать (я сама могу эту программу рассказать)
Украинский может репетитора возьму.
Остальные предметы будем решать по мере возникновения необходимости.

П.с. Тот что в 6 класс перешел. НЕ отличник. По рисование поставили Достатний уровень. (Типа 4 по 5 бальной системе). От оно мне надо? Рисование я еще не пересдавала:))
И это я уже молчу про тесты по музыке :)) (там вообще жесть)
Я взагалі забила на такі предмети типу музики, малювання і т.п. У молодшої (4 кл) проблем не було, вчитель заздалегідь надіслала тести. А старший (6 кл) якось посписував, ще й на високі бали. Тільки фізру трохи запоров, на 8 написав. Ну, то мені байдуже. Головне, математику, укр.мову та інгліш добре знати. Тут у нас репетитори, бо мене він не сприймає. Ці предмети поздавав - 11-12. Але дуже складна математика. Всі вихідні сиділи. І влітку ще будемо займатися. А з літератури слухали аудіотвори. Але все це дуже складно. Тепер мала перейшла до 5 класу, стане ще гірше. І так вчилися нон-стоп, хоч би дах не поїхав.
Блондинка в Законе• 20 июня 2023
Ответ дляЖенщинас
Ну, так дійсно багато ’але’. Я не хочу повертатися до кінця війни у прифронтове місто. Однаково нормального навчання у нас не буде. Скільки триватиме війна, ніхто не знає. Закордом також може щось статися, що буквально опинимося на вулиці. От зараз нас виганяють з дешевого житла. Так що, можливо, влітку і повернемося. А взагалі я не все це мала на увазі. Я вважаю не справедливим, що в інших країнах без мови беруть клас у клас, а в рідній країні назад у свій клас не візьмуть, якщо забрав доки.
Женщинас• 20 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
ну так візьмуть у інший клас.
про те, що якщо забрав документи з 1 класу і через 5 років дитину візьмуть тільки у 2, а не в 6 я не вірю)
таких же, як ви мільйони, не будуть 12-річні, 14-річні і тд навчатись в початковій школі, тому що до цього навчались за кордоном.
Якось цю систему повернення ще мають доопрацювати.

Ну і все ж залежить від наявності вільних місць у конкретній школі. Якщо в вашій школі вони є, хто може заборонити прийняти документи знову?

Блондинка в Законе• 20 июня 2023
Ответ дляЖенщинас
ну так візьмуть у інший клас.

В тому і проблема нашої країни, що нічого не доопрацьовано. Мені та іншим біженцям з інших міст вчителі наголосили, що в свій клас ні в якому разі не візьмуть. Сказали, можливо, треба буде доздати академрізницю. Але вони не знають, як це відбуватиметься на практиці. У нас в країні не визнають європейську середню освіту. Але ж, блін, от як так? Звісно, не віриться, що випускника повернуть до 5 класу. Це нісенітниці, коли носія мови та громадянина не візьмуть до свого класу. Але в нашій країні я вже нічому не дивуюся. Та і на власних дітях не хочеться це перевіряти. Вчителька моєї молодшої теж виїхала і її діти так само вчаться на дві школи, бо по-любому при поверненні будуть проблеми.
Женщинас• 20 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
в ваш умовно 7-а клас школи №20 вас можуть і не взяти, якщо там не буде вільних місць, але я впевнена що візьмуть у 7 клас іншої школи, можливо доведеться здавати якісь перевіркові екзамени чи типу того.
Женщинас• 20 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
тим більше ви завжди можете перевестись на домашнє навчання.
Доктор Хаос• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Почему? Нет, возраст ребёнка считается на 01.09
Где? В Британии? Уже девочки ниже написали, какой отсчет.
Доктор Хаос• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Вот таблица Шотландии.
Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Вот таблица Шотландии.
Насчёт Шотландии не знаю, наши на юго-востоке Англии.
Сало не люблю• 20 июня 2023
Вот нарыла в инете еще такое
https://www.gov.uk/guidance/childcare-and-educatio...
Уход за детьми и образование до 16 лет
Сало не люблю• 20 июня 2023
Но что я хочу сказать, мне кажется что у вас немного неправильный подход к этому вопросу. Руководству школы виднее, в какой класс нужно зачислить ребёнка, и с ними никто не спорит и не высказывает своё мнение и не спрашивает - почему? Это не Украина)
Доктор Хаос• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
У нас тоже друзья на юге живут, практически также. Нет у них такого 1.09. У нас учебный год начинается даже 1.06.
Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Не первого, но на первой неделе сентября - индивидуально для каждой школы. Учебный год заканчивается после 20.07, и на следующий день все разъезжаются до сентября. Я говорила о возрасте - он считается на 1 сентября.
Если вашему ребенку к сентябрю исполнится 4 или 5 лет
Вы должны подать заявление на получение места в школе до 15 января того года, в котором ваш ребенок должен пойти в школу.
Если вашему ребенку к сентябрю исполнится 11 лет
Вы должны подать заявление на получение места в 7 классе не позднее 31 октября предыдущего года. Вы можете указать, какую школу вы бы предпочли для вашего ребенка, но чем ближе ваш дом к школе, тем больше вероятность того, что вашему ребенку будет предложено место в этой школе. У вашего ребенка меньше шансов получить место в выбранных им школах, если вы пропустите крайний срок подачи заявок.

Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Но это для обычных детей. Касательно беженцев - не знаю, какие там нюансы есть...
Доктор Хаос• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Здесь нет понятия беженец, все идут в школу, как и остальные дети.
Доктор Хаос• 20 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Хорошо. Возможно в Англии и есть понятие 1.09 . В Шотландии нет. Новый учебный год начинается 1.06. Летние каникули с 29.06 по 17.08. Но мне вот даже интересно, как точнее у них считаются классы и возраст? Хотя ниже девочки писали, что идет в класс целый год, а не сколько исполнится на 1.09.
Сало не люблю• 20 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Я там ссылку кидала в 79-м посте - откройте её. Там табличка по возрастам и классам есть.)