КохайтесьЧорнобровi• 20 июня 2023

якби Вас звільнили з дистанційної роботи

Працюю дистанційно. Дуже відповідальна робота і багато самої роботи.
З початку війни з дитиною закордоном. Легше, бо дома колишній чоловік доводив до "ручки".
Якби Вас звільнили, мову Ви не знаєте, їхати додому поки не хочете. дитина хоче бути тут.
нерви на грані. кожен день плачу, бо все сипеться у всіх сферах. ще й пошук житла в таких умовах.
Якщо я повернусь, то я просто не витримаю, бо на краю психологічному.
Що б Ви робили? запасів є десь на пів року.
Орендували житло у великому місті в Польщі і рукали роботу руками?
я взагалі не звична до роботи руками, весь час за ПК. Здоров´я погане, постійні алергії.
Чи подешевше в маленькому місті?
Думаєте реально знайти роботу в Україні дистанційну, щоб хоч на їжу вистачало?
Броніки для Моніки• 20 июня 2023
Може реально, але зараз навіть тим, хто в Україні залишився роботу знайти дуже складно, особливо щоб оплата була більш менш висока. А сидячи за кордоном, я б краще вже по місцю щось думала і шукала.
автор КохайтесьЧорнобровi • 20 июня 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
мови не знаю..
Розбещена цяточка• 20 июня 2023
Мы же не знаем какая у вас специальность
И почему вас увольняют

А так я бы точно не возвращалась. Не понятно почему вы нервничаете. Если даже деньги есть (пусть и на пол года).
Может поехать в ту страну, где есть небольшое пособие?
Или вы хотите уже в Польше оставаться?
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
Чого не вчили?
Броніки для Моніки• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
Вчіть.
Ответ дляРозбещена цяточка
И почему вас увольняют

Или вы хотите уже в Польше оставаться?
як не нервувати? лишитись без роботи...
Ответ дляЖелезобетон
Чого не вчили?
працювала дуже багато, ночами. сил просто нема
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
Навіть англійської? А ким працювали?
Ответ дляРозбещена цяточка
И почему вас увольняют

Или вы хотите уже в Польше оставаться?
економіст, менеджер. тут роботи я не знайду точно.
здоров´я погане, в таборах не витримаю
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
здоров´я погане, в таборах не витримаю
Повертайтесь в Україну
Свезло так свезло• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
Кушать захочется - выучите)
А вообще, хватит себя жалеть, есть работы по 6-8 часов заграницей, ничего с вами там не случится.
Вы не в том положении сейчас, чтобы жить чисто на подушку полгода, они быстро разлетятся, а потом что?
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
здоров´я погане, в таборах не витримаю
Автор, едьте в Германию и сидите, если так всё плохо. Узнавайте в группах, где быстро расселяют. Слухи о ужасах лагерей для беженцев сильно преувеличены. Что именно вы там не выдержите?
Свезло так свезло• 20 июня 2023
Со мной постоянно ездят на заработки женщины 60+
Работают так, что молодые не успевают)
А вам явно около 30ти, а делаете из себя немощную старушку прям.
Идите на физические работы, пробуйте
Ответ дляБрюлик в стразах
Навіть англійської? А ким працювали?
менеджер, економіст.
керівник низької ланки.
займалась укладенням контрактів, переговорами, переписками. і договори аналізувала, і економічні умови , і фінансуванням - і ще купу всього
Кошка Мурка• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
здоров´я погане, в таборах не витримаю
Ну пока себя жалеете то дела не будет
В лагерях не курорт, но как вы себе там здоровье испортите?? Принимайте реальность, исходя из своих сил, млучай подвернется, не все работы тяжелые, можно детали собирать на заводе
Ответ дляЖелезобетон
Повертайтесь в Україну
відчуваю, що не потягну нічні атаки.
дитина хворіла в Києві - тут віджила
Ответ дляЖелезобетон
Повертайтесь в Україну
і БМ сказав, що не дасть більше вивезти дитину. я на голках і через це
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
відчуваю, що не потягну нічні атаки.
дитина хворіла в Києві - тут віджила
Лишайтесь в Ужгороді, або іншому місті
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так а йому обовязково знати шо ви приїхали?
Ответ дляБрюлик в стразах
в мене є трохи відкладень. а там не можна мати, тоді нічого не буде
Ответ дляКошка Мурка
Ну пока себя жалеете то дела не будет
задихаюсь і кашляю поряд з тваринами, квітами, старими меблями, постіллю - і т.д.
Ответ дляЖелезобетон
Лишайтесь в Ужгороді, або іншому місті
ну там роботи тим більше нема. і для дитини нічого нема
Ответ дляЖелезобетон
щодня з дитиною по відео спілкується
Карамелька• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
как-то непонятно, ехать не хотите,ребенок не хочет и эти все хотелки для вас важнее реальности
Ответ дляКарамелька
кудти їхати не хочу?
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Робота є
Железобетон• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
щодня з дитиною по відео спілкується
І шо? Ну скажете шо в інше місто переїхали
Кукусики• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
Вчіть.
Ви ж там не один місяць. Там навіть безкоштовні курси є - але повільно, можна репетитора взяти.

Ми на тиждень приїжджали - слів 100 вивчили просто в місті, тому що часто їх чули. За тиждень вже могли спитати з донькою - як кудись проїхати, скільки коштує, попросити повільніше говорити, попросити допомоги з квитком - це без перекладача. До цього цю мову не чули ніколи.
Карамелька• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
кудти їхати не хочу?
домой
Без QR коду• 20 июня 2023
А в чому проблема вивчити мову і піти працювати? Тим більше польську