КохайтесьЧорнобровi• 20 июня 2023

якби Вас звільнили з дистанційної роботи

Працюю дистанційно. Дуже відповідальна робота і багато самої роботи.
З початку війни з дитиною закордоном. Легше, бо дома колишній чоловік доводив до "ручки".
Якби Вас звільнили, мову Ви не знаєте, їхати додому поки не хочете. дитина хоче бути тут.
нерви на грані. кожен день плачу, бо все сипеться у всіх сферах. ще й пошук житла в таких умовах.
Якщо я повернусь, то я просто не витримаю, бо на краю психологічному.
Що б Ви робили? запасів є десь на пів року.
Орендували житло у великому місті в Польщі і рукали роботу руками?
я взагалі не звична до роботи руками, весь час за ПК. Здоров´я погане, постійні алергії.
Чи подешевше в маленькому місті?
Думаєте реально знайти роботу в Україні дистанційну, щоб хоч на їжу вистачало?
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
в Німеччині є допомога якщо відкладень до 2 тис євро.
якщо більше - живеш сам, до тієї суми
А всі прям повідомляють про свої заощадження? Чи у вас вони на картці?

Невидимка Майя• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
скажіть, а є можливість осісти в Німеччині і щоб не чекати в таборі пів року?
Без варіантів. Після табору може бути гуртожиток, або розмістять в селі, де до школи пів години автобусом. Я вас не відмовляю, можете спробувати, але якщо вас ви вже налагодили побут в Польщі і дитина ходить в школу, це вже більше половини проблем усунено. А ви думайте.
автор КохайтесьЧорнобровi • 20 июня 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Якщо дитині подобається Польща, то я б не розглядала Німеччину, бо це зовсім різні речі. Дитина може не адаптуватися тис більше їй буде з чим порівнювати. А якщо ще і в дитини будуть проблеми, то це дійсно буде великою проблемою, там буде не до мови. Це хто зразу виїхав, то їм не було з чим порівняти. Німецька важко вчиться.
дитина за рік вже польську вивчила. ми в маленькому місті.
і я не знаю: зриватись і шукати житло у великому (але там і ціна огого) чи шукати в Україні дистанційно (в мене стаж є і досвід) і продовжувати жити де житло недорого.
є ще в селі гуртожиток, де на купу народу 1 кухняя - безкоштовно. Але ж це без сенсу так застрягнути, бо продукти треба купувати і так, одяг, бензин
Ответ дляКукусики
А Ви подорожувати хочете?
ні
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Автор, я не знаю жодної людини, яка б чекала в Німеччині в таборі півроку. Й рік тому, й зараз. У друзів батьки приїхали з Херсонщини нещодавно, вже живуть в готелі
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
а с карточки снять?
Кукусики• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ні
То в чому проблема?
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
в Німеччині умови концтабору, навіть в місті не можна бути відсутнім
Ну що за нісенітниці
Ответ дляДуша компанії
Ви там півтора роки і мову ще не вивчили?
дистанційна робота нон-стоп,
коло спілкувань це лише магазин.
на майданчику мам нема (тут маленьке містечно як смт)

Ответ дляБрюлик в стразах
на картці
Ответ дляБрюлик в стразах
і ще й не знімеш через обмеження
Всюди влазю• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
я вже на 100% впевнкна, що на фоні втрати праці у вас кукуха поїхала. швидко в аптеку за заспокійливим та приходьте в себе.
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
і ще й не знімеш через обмеження
какие ограничения?
Ответ дляНевидимка Майя
ми в міні-місті, тут роботи нема
Брюлик в стразах• 20 июня 2023
Ответ дляНе гоню
а с карточки снять?
Зараз автор скаже, що це складно /неможливо
Ответ дляНе гоню
а с карточки снять?
10 тис грн в тиждень
Ответ дляВсюди влазю
я теж так думаю)))))
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
так, она уже сказала, что снять нельзя из- за ограничений. тролль какой- то. проблемы высосаны из пальца.
Ответ дляНе гоню
какие ограничения?
НБУ встановив

Ответ дляБрюлик в стразах
є обмеження 10 тис грн в тиждень
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
10 тис грн в тиждень
вы же в Польше? какие гривны?
дамаАмстердама• 20 июня 2023
Ответ дляКукусики
Вчіть.
Ви ж там не один місяць. Там навіть безкоштовні курси є - але повільно, можна репетитора взяти.

Ми на тиждень приїжджали - слів 100 вивчили просто в місті, тому що часто їх чули. За тиждень вже могли спитати з донькою - як кудись проїхати, скільки коштує, попросити повільніше говорити, попросити допомоги з квитком - це без перекладача. До цього цю мову не чули ніколи.
это вы какой язык так лихо на лету схватываете ?
Ответ дляНе гоню
вы же в Польше? какие гривны?
в мене зарплата в гривні
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
в мене зарплата в гривні
ну так снимайте, меньше нойте!
Лукава Кішка• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
мови не знаю..
А чого не вчили польську поки була робота своя?
Ответ дляЛукава Кішка
працювала ночами і вже сил не було
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
в мене зарплата в гривні
Что изменилось в правилах снятия наличных денег
Лимит финучреждения установили в размере 10-20 тысяч гривен в сутки. ключевое здесь в СУТКИ.
Ответ дляНе гоню
Видача іноземної валюти за кордоном в банкоматах/POS-терміналах в місцевій валюті:
з карток в гривні — не більше еквіваленту 12 500 грн сумарно з усіх гривневих рахунків клієнта за календарний тиждень (враховуються операції з понеділка по неділю).
Не гоню• 20 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
та уже бы давно сняли!
Кукусики• 20 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Польський
Он понятный, если медленно говорить а частые фразы легко запоминаются

За первые пару часов выучили Добрий день, говорите медленнее, спасибо, Как найти ...., Уважаемые пассажиры, следующая остановка..., Сколько стоит. Это ещё до города не доехали))))

Понятно, что язык - это и грамматика, и не так все просто, но наши языки похожи за больше, чем год можно выучить.