ПодругаМужа• 20 июня 2023
Мама вашого хлопця постійно говорить про те, які меркантильні дівчата навкруги..
одні гроші потрібні їм, аби не працювати на аліментах сидять, шукають вигоду і як щось поіметь від чоловіків.... Ваша реакція на таке?
Точу ляси• 20 июня 2023
Я так не кажу) син сказав - моя …. Біля плити стояти не буде ніколи , я буду оплачувати їй все.Кажу - то супер, моє виховання ,горжусь
МояХатаЗкраю• 20 июня 2023
Моя реакція: попросити не обговорювати не цікаві мені теми, якщо ці розмови постійно звучать.
Анонимус Я• 20 июня 2023
Мама какое-то мужло. В меньшей степени, но мама моего парня так говорила. Говорила, что подарки надо дарить только по праздникам и недорогие
КондуктЕр тролейбуса• 20 июня 2023
Вона не розумна жінка. Я взагалі на думки чи розмови таких людей не звертаю уваги.
Точу ляси• 20 июня 2023
Які дивні коментарі
Як колись я тут в темі написала , що син дарує часто подарунки дівчині (15 р за наш кошт ), то мені тут плювали далі забора, яка я Х мамаша і що навіщо оце Бабніка ростить і т д
А тут он як повернули
Котики-муркотики• 20 июня 2023
Мне странно что вы с ней проводите столько времени что она успевает вам это ’постоянно’ говорить
Некомильфо• 20 июня 2023
А що ще жінці неробу на плечі собі взвалити..,😃
Гроші потрібні на усе.
Без грошей ще гірше.
Гроші потрібні на усе.
Без грошей ще гірше.
Точу ляси• 20 июня 2023
Ответ для vihola
«Моя» хто? Чому там крапочки?)
Ім’я дівчини
Не хочу тут писати , бо зглазять)))
Госпожа_тамагочи• 20 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Тролі не замислюються над безглуздістю деяких своїх дописів.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 июня 2023
Я би зробила висновок, що ця жінка не дуже розумна, якщо вважає нормальним казати про це так, щоб ви дізналися про її думку
Бамбарбия! Кергуду.• 20 июня 2023
Може вона ще додає типу - всі меркантильні, а ти, Маринко, не така, ти інша))
Ответ дляchancee
Важно не то, что говорит мама, а как ваш молодой человек на это реагирует. Даже если не поддерживает, а молчит- плохой знак
Згодна, є люди які своє знають і роблять хто б що не говорив, а є такі і їх більшість, що піддаються впливу і можна їм на мозок накапати.
Це пропаганда не на вашу користь ведеться, автор. Дивитись на реакцію хлопця, якщо вагається спробувати від мами по максимуму ізолювати, а не вийде, то розійтись.
Бо він буде дивитись на вас маминими очима.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Схоже, мама нещасна жінка, яка від чоловіка не бачила нічого доброго ніколи.
І бажає такої ж долі невістці.
Інакше б вона розуміла, що щаслива дружина буде робити щасливим її сина й онуків.
І бажає такої ж долі невістці.
ХтоЯкщоНеЯ• 20 июня 2023
Очень смешно, особенно про алименты повеселило) такие женщины и растят потом мужиков, которым для своих же детей пару тыщ жалко, а то ж их мать будет шиковать на эти несчастные деньги)
мегамоСГ• 20 июня 2023
Я би відповіла, що на аліменти не дуже то і проживеш, що це крапля в морі у порівнянні з тим, скільки грошей потрібно на дитину. Що чоловіки кидають сім´ї і не дуже то переймаються за життя дитини своєї, а дівчата все тягнуть на собі. Думаю вона би рота свого прикрила одразу.
ВсеЧетко• 20 июня 2023
Вы поймёте ее , когда сами родите сына, он вырастет, а вы оглянетесь по сторонам и обалдеете от происходящего вокруг. Ну во всяком случае у меня так.
мегамоСГ• 20 июня 2023
Ответ дляВсеЧетко
А дочка у вас есть?? )) я помню очень хорошо, как парни пользовалась наивным девочками, которые влюбляюсь по уши, а он поимел и бросил. Мой первый парень даже таким был. Пол года со мной встречался, лишил невинности и предложил ’свободные отношения’, следующая моя ’любовь’ ушёл к моей лучшей подруге... на этом моё доверие к чистой и искренней любви куда-то делось. Мужчины не реже пользуются девушками, чем девушки мужчинами.
ПодругаМужа
• 20 июня 2023
Ответ дляВсеЧетко
і що ж ви побачили
Научительница• 20 июня 2023
Нафига Вам чужая реакция на высказывания незнакомых людей? Что будете с ней делать?
ВсеЧетко• 20 июня 2023
Ответ длямегамоСГ
Ну я сама женщина, когда- то же была девушкой. Интимные отношения обычно по обоюдному согласию случаются. Но здесь вроде бы про материальные ценности.
Ответ дляВсеЧетко
Маю синів, але не уявляю щоб я їх по замовчуванню налаштовувала проти дівчат, що всі однаково корисливі.
Якщо б не дай Боже конкретно така попалась і це було очевидно, а він засліплений не помічає, звернула б увагу. І хай робить висновок, своя голова на плечах. Але без того щоб без перестанку всіх підряд дівчат поносити.
ВсеЧетко• 20 июня 2023
Ответ для vihola
Ви все правильно робите, я також сину говорю або гарно або дуже гарно про дівчат навкруги. Але він дорослий і бачить часто протилежне. Звичайно, що родичка автора неправа, що говорить ій таке вголос. Але ж це правда, нажаль......