Sweet_Cat• 20 июня 2023

500 євро

Вітаю.
Дівчата,підкажіть про 500 євро.
Сьогодні в обміннику купувала 1 000 євро,касир дала купюри 500,200 і інші дрібніші . На моє питання,що наче 500 євро не дуже приймають в Європі,вона сказала,що все ок(ну бо їй же треба було їх віддати).Сказала,що якщо хочу,то може мені по 20 дати,бо інших купюр в неї нема.Ну то я і взяла ті 500 євро ,200 євро і менші.
Прийшла додому,а чоловік каже,що не треба було брати і дуже проблематично буде їх потім витратити в Європі або здати в Україні.
Підкажіть,що чули про 500 євро?
І що мені робить ? :)
Дякую!
Пластилин_Колец• 20 июня 2023
Я до войны сдавала, реально проблемно. Никто не хочет их брать. Насчет ЕС не знаю

Дуже дуже вумна• 20 июня 2023
Є таке, правда.
Звездолётчица• 20 июня 2023
В Тіффані та Кауфланді брали без проблем
90x60x90• 20 июня 2023
В Испании целое дело было с разменом 500 ( барса)
Выручила администратор в отеле и то через банк как я поняла
Десь так, але...• 20 июня 2023
В Германии принимают в любом банке, но не выдают больше нигде.
Мрію про пончик• 20 июня 2023
Ничего не делать. Прекрасно рассчитаетесь и в Европе, и у нас сдадите. Не надо просто на улице покупать мороженное за 90 центов и расплачиваться 500 евровой бумажкой.
KaVika29• 20 июня 2023
Очень тяжело их сдать .мы через терминал меняли , обменники не хотели

автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляПластилин_Колец
в Україні здавали?
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляKaVika29
в Україні?
KaVika29• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
в Україні?
Так
Фима Собак• 20 июня 2023
Закиньте на картку перед виїздом та й по всьому.
Але не мала жодних проблем з 500 купюрами в Європі, наші пацієнти постійно ними розраховуються.
Пластилин_Колец• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
в Україні здавали?
Да, в Украине
Видящие_помогите• 20 июня 2023
У Німеччині, Італії й Іспанії не брали таку купюру. Розміняла в нас в обміннику мілкими місяць тому
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляФима Собак
я купувала з метою заощаджень
поки витрачати не планую,в Європу теж не планую
а банки в Україні на рахунок мають прийняти без проблем?
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляВидящие_помогите
просто розміняли?
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляВидящие_помогите
ну тобто розміняли без комісії?
РокерША• 20 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
В обычном магазине во Франции будет проблематично расплатиться.
Блакитне небо• 20 июня 2023
Не хотят их особо брать в ЕС. Не так чтобы совсем, но не нравится им эта купюра. Кажется подозрительной. Они такими крупными бумажками не рассчитываются. Иногда их берут в магазинах, но дорогих. В отеле могут тоже взять. А так, конечно, морока. Насчет банков не знаю.
Гарачий Чокалад• 20 июня 2023
В Европе ходят все принимают.

Джонсонюк• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
в Україні?
Я в украине сдавала без проблем, при чем меняла не раз по 100 евро из 500
Видящие_помогите• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
ну тобто розміняли без комісії?
В одному обміннику відмовили, в іншому розміняли без проблем. Ніяких комісій
Вероятненько• 20 июня 2023
В Испании самая ходовая наверное 20 евро. В супермаркете 500 евро не примут, в масмаркете тоже
Фима Собак• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
я купувала з метою заощаджень
Ну так ви ж самі про Європу у стартпості написали, я на нього і відповіла. Банки самі видають такими купюрами, я от щойно в моно отримувала.
Здати можна так само через касу або через термінал у тому ж Приваті, чудово все приймається.
Для зберігання готівкою прекрасний варіант, менше місця в сейфі.
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляВероятненько
блін :(
Мрію про пончик• 20 июня 2023
Ответ дляРокерША
Не возьмет первый, возьмет второй. Или вы во всех магазинах всей Франции побывали?
Видящие_помогите• 20 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
У мене була бронь готелю 1300 євро, не взяли ((
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
Ответ дляФима Собак
та то я про Європу по старій добрій звичці написала ))
на перспективу так сказать
автор Sweet_Cat • 20 июня 2023
дівчата,дякую
50 на 50 виходить
можуть прийняти,а можуть і ні
ех! :(
Нагайна• 20 июня 2023
Ответ дляSweet_Cat
дівчата,дякую
50 на 50 виходить
можуть прийняти,а можуть і ні
ех! :(
Для заощаджень они точно не годятся.
Звоночек• 20 июня 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А на свою карту можно положить?