Вітаю.
Дівчата,підкажіть про 500 євро.
Сьогодні в обміннику купувала 1 000 євро,касир дала купюри 500,200 і інші дрібніші . На моє питання,що наче 500 євро не дуже приймають в Європі,вона сказала,що все ок(ну бо їй же треба було їх віддати).Сказала,що якщо хочу,то може мені по 20 дати,бо інших купюр в неї нема.Ну то я і взяла ті 500 євро ,200 євро і менші.
Прийшла додому,а чоловік каже,що не треба було брати і дуже проблематично буде їх потім витратити в Європі або здати в Україні.
Підкажіть,що чули про 500 євро?
І що мені робить ? :)
Дякую!
Дівчата,підкажіть про 500 євро.
Підкажіть,що чули про 500 євро?
І що мені робить ? :)
Дякую!
Дівчата, апдейт :)
Сьогодні пішла в той обмінник, де вчора купила ці 500 євро.
Сказала касиру, що їду в Європу і таки там трохи складно розплатитися 500 євро і чи можна розміняти? Якщо можна, буду вдячна. Якщо ні, ну то так і буде.
Касир запропонувала зробить так, що я здаю 5 євро з цих 500 і вона мені 5 євро дає в грн а 495 мілкими. Так і зробили. Ну бо щось мені неспокійно було з одною купюрою 500 євро