ЕлькиПальки• 20 июня 2023

Що це? Вільна країна? Вільний народ? Чи знову зрадоньк?

Щойно в групі міста побачила таку інформацію про ІФ область. Якщо правда то наплювали на Конституцію та права людини.(((
А також в неті є інфо https://www.ukr.net/news/details/society/98112250....
Дівчата, хто з Івано-Франківська та області? Чи дійсно так?
totana• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
На особистості не переходьте, бо на мене це не діє.
В чем переход на личности? Вы пишете о ком-то, но не о себе? Вы сами написали, что враг на пороге, и кто по-вашему вам чем-то при этом обязан из цивильных мужчин? Почему вы никому не должны ничего, а они должны? Разве вы не хотите идти защищать свой дом, с вашими рассуждениями? Если не вы, то кто тогда?

Leeloo_aloha• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Вот напрімер... Свободи не існує, ви ніколи не будете на 100% робити те що вам в голову взбреде і шо вам захочеться. Бо це зветься анархія. Ви як мінімум- живете по законам тієї країни, де знаходитесь.
Вас напевно не дивує, коли люди тікають з Північної Кореї. Бо не хочуть жити по їх нелюдським законам.
З України теж уже тікають, щось не так і з нашими законами.
Ольга520• 21 июня 2023
Ответ дляKateSavch
Медики всегда были военнообязанными, и до войны. Эта норма еще с 90ых.
Нет. Так было всегда, ещё до 90-х
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Но речь не идет о том, чтобы делать, что в голову взбредет, очевидно. Но когда вопрос касается жизни человека или что его будут ограничивать в свободе передвижения, заставлять делать что-то против его воли, убивать, например. То это другое. Здесь должна быть свобода выбора.
Всі країни світу мають свої вимоги до мігрантів, свободи пересування або перебування. Немає абсолютної свободи, повторюю і не буде ніколи. думаю, що умови пересування будуть тільки ускладнюватись, з часм. Під час ковіду ви були вільні? в Україні вбивають для того щоб вижити, це не про право вибору, а про єдину можливість цій країні вижити.
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Ви якось по дорослому сформуйте питання, я вам відповім.
Leeloo_aloha• 21 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Про корупцію-закон потрібен,давати пожиттєво з конфіскацією.Перестануть красти.Все можна вирішить
Так закони є, цілий кримінальний кодекс. Але й судова та виконавча системи теж корумповані, ’круговая порука’.
І розірвати такі міцні корупційні зв´язки без встановлення наприклад військової диктатури, думаю маловірогідно.
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Так тікають, чи не мають права вибору?

Liebelebenn• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Удалено администрацией...
Якби світ нам не допомагав, то Буча була б на всій території, з братськими могилами, фільтраційними таборами, згвалтованими і пограбованими в кожному домі.
Інше питання, що 90% допомоги заходу потрапляє в кишені артистів Ко. Вони сплять на диванах з грошима, продають або просто дають гнити гуманітарні, перепродують військове спорядження і ще щодня вигадують, як би ще пограбувати наш народ. Ржемо, що вибрати, те і їмо.
А що роботи, не уявляю. Тут лише фізичне знищення депутатиків, їх самок може допомогти. Дітей в дитбудинку, на перевиховання. Або ще рік/два наші воїни протримаються, а потім під напором орди захлинамуться кров´ю всі наші міста і села
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Мені здається контроль і вплив тих, хто фінанси надає, спрацює.
Leeloo_aloha• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Так тікають, чи не мають права вибору?
Мають право вибору без вибору, тому і тікають. У нас поки військове положення теж влада не поміняється, а відлік війни уже йде на роки.
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Перше речення поясніть будь ласка. Якщо вони їдуть, то чому вибору немає?
Liebelebenn• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Но вы уже на фронте? Почему вы решили, что вас должны защищать мужчины, котоые не хотят воевать? И это неправла, что все, кто хотел, уже заграницей. Очень далеко от правды. У человека всегда должно быть право самому распоряжаться своей жизнью. И когда враг на пороге, - хочешь - борешься с ним, хочешь - убегаешь или еще что-то делаешь по своему усмотрению. Вот военные пусть и воюют и те, кто сами хотят. Вот вы, например.
Ну вибір в укр чоловіків не великий, або на полі бою зі зброєю в руках, або в фільтраційному таборі з зв´язаними руками, згвалтованому скрепними братушками.
Мій прадід воював в Першу світову, господар, куркуль...в 23му не віддавав своє, побили до смерті, і забрали все. Взагалі історія наших земель налічує більше тисячі років активної боротьби з кацапнею. Тільки оживаємо, як вони приходять і знову вбивають, заганяють в рабство
Natalia505• 21 июня 2023
Ответ дляLiebelebenn
100%
totana• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Які конкретні пропозицій з вашого боку? Шо робити? Всім тікати за кордон? ))
Предложений не так много может быть. Поставить вопрос ребром: пусть сейчас дают нам реальное оружие для победы и окончания войны, и потом сразу принимают в НАТО. Или же, если Запад не собирается нам реально помочь в ближайшее время выиграть войну и обеспечить мир в Украине, то договор с рашей о том, что они восстанавливают целостность Украины, то есть вся Украина едина, как раньше, все отстраивают, но мы на их условиях при этом пока что придерживаемся того, что они хотели. Типа невступления в НАТО (в которое нас и так не берут), русский язык наряду с украинским на русскоязычных территориях, возможно, или что они там еще хотели. А там со временем может у них как-то власть сменится, и мы больше сможем что-то сами решать, и станем сильнее. Других вариантов я не вижу. Может еще у кого-то есть какие-то предложения В идеале, чтобы нас уже приняли в НАТО, но раз этого нет, я не вижу смысла дальше мучать наш народ этой войной, изгонять с наших территорий людей по всему миру. Рашка ничем не ограничена в итоге, денег полно у них, человеческих ресурсов и дури тоже. Мы же при этом полностью зависим от западной помощи и их условий. У них мир, их все устраивает. Война не устраивает только самих украинцев, нужно открыто заявить об этом. Что пусть помогут нам прекратить войну, или они потеряют таких хороших союзников как мы. Им это тоже не слишком может быть выгодно, чтобы Украина была в связке с рашей, пусть задумаются. Как-то так.
Lady luck21• 21 июня 2023
Кстати, как там РДК в Шебекино? Всё уже. И про Бахмут замолчали сразу
Flower Girl23• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
А если убьют всех, ну или подавляющее большинство - выживать кто будет? Довольно странная у Вас точка зрения, на мой взгляд...
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я подивилась спеціально. Біографії обох в відкритому доступі
Зрозуміла, значить місцеві потвори таке чинили..
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
По останньому реченню великі сумніви. Слухала відео по демографії в Україні. Ситуація тяжка. Є варіант, шо русня, після війни почне бігти саме на терени нашої країни, коли в ніх почнеться срака. Мене особисто така думка лякає.
Тут залежить від наших законів чи дозволять вони московитами (харошим) тікати до нас.
Поки не втішно: виявляється можна отримати громадянство України не знаючи ні мови, ні історії. Якось там хитро прийняли , що людина має зобов´язатись вивчити протягом трьох років. А якщо не виконає , то механізму забрати громадянство нема. Тобто - так і буде.
І хто звернув увагу на всі ці підозрілі голосування сумнівних законів? Звичайно ж, тільки ’навіжена’ для більшості українців Фаріон.
vikaS• 21 июня 2023
Ответ дляPolz
Медики завжди на обліку стояли, нічого нового
Соседке медику повестку вручили. Есть ребенок , она в разводе.
Обратилась к адвокату.

нинель 1919• 21 июня 2023
Ответ дляТаПрямТам
А до цього як було ?
Ми не могли зробити операцію без дозволу військкомату
Чернівці
и. чтог они ее оплатили? маразм крепчает
Leeloo_aloha• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Я писала не їдуть, а тікають. Чоловікам зараз треба сильно напрягтися аби виїхати.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Це жарт такий про договор с рашей?? Ви не бачите що вони всю історію плюють на всі договори? Хоч би Будапештський з останнього.
Ви ще ніяк не засвоїли, що ’мир’ з рашею в результаті нам обходиться дорожче за війну , в людських життях.
vikaS• 21 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну,Грузия как-то решила этот вопрос и сколько жизней сохранила.
Leeloo_aloha• 21 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А який варіант ви обираєте?
1. Мир з рашею.
2. Стерти рашу з лиця землі або захопити й вивісити укр прапор на кремлі.
3. Вічна кровопролитна війна.
Татьяна-В• 21 июня 2023
Ответ дляvikaS
И Молдова. Одни мы самые смелые. И самые несчастные((
vikaS• 21 июня 2023
Ответ дляТатьяна-В
Рано или поздно все закончится договоренностями. Только сколько ещё людей погибнет и сколько городов разрушат .
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляvikaS
У москви не було планів їх знищити. А з нами - або ми або вони.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А який варіант ви обираєте?
1. Мир з рашею.
3. Вічна кровопролитна війна.
Ми йдемо по шляху два, єдино можливому.
Перший варіант ніколи не влаштує московію, кожен мир закінчується їхнім нападом.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Путін сказав не буде нічого робити, нічого востанавливать
Про руську державну - перебʼється.
Шо ви тут просуваєте по тихеньку так пост за постом?, оце? Ви у путіна в мозгах і знаєте його мислення?
Вони насруть на любу бумагу.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляvikaS
Дивлячись на чиїх умовах