ЕлькиПальки• 20 июня 2023
Що це? Вільна країна? Вільний народ? Чи знову зрадоньк?
Щойно в групі міста побачила таку інформацію про ІФ область. Якщо правда то наплювали на Конституцію та права людини.(((
А також в неті є інфо
Дівчата, хто з Івано-Франківська та області? Чи дійсно так?
А також в неті є інфо
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляksena555
Так вишкребали бідні, щоб без взяток не хотіли давати брату
Ото не брешіть вже. Масивами для учасників АТО виділялась земля. І виключно для них. 14-16 роки тільки хлопці і отримували землю від держави. Щоправда ОЛХ тоді засипаний був об’явим про продаж учасників. Демпінгували цінами- повалили ринок землі в Україні.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Уже отвечала. Убивали рашисты. К чему эти дебильные рассуждения из детского сада? ЭМы говорим, о глобальной политике. И у всех, у ЕС, у США, есть свой интерес в нашей войне.
Странно, что люди этого не понимают.
Всі це розуміють! Тільки не поділяють вашу ’логіку’: а, ну якщо виробники західної зброї у виграші від війни, то треба домовлятись з рашею.
У заходу свої вигоди, як і втрати. Залежно від країни. А нам своє робити
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Странно, что люди этого не понимают.
А він був би, якби рашка не влізла? Запустілі б заводи? Якби не було цієї війни?
Так чи ні.?
Україні дали б стільки воєнки , якби армія рф не зайшла? Глобальне питання до вас
Так чи ні.?
Ответ дляMrs.Ochmonek
І на данний час нам вигідно щоб нам давали зброю. То нехай собі працює військова промисловість США та Європи. Аби рашка загнулася скоріше
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Власники паїв громадяни. І раніше не могла продавати землю іноземцям. Зараз так.
Вони взагалі раніше не могли продавати землю. Мараторій - чули про таке?
Як вам мати власність і не мати прав на розпорядження нею.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Я про олігархів не писала. Ви з кимсь мене путаєте
Тоді вибачте
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
От оно що. Стравіла. Ше і у снах бурятам та іванам руським приказало робити ті жахи з населенням, от Америка!
То до путіна в голову залізла і почала війну, то 1.5 року бомбить міста і села.
Цепочку дат і подій повністю міняють містами, причину і наслідок.
Я це і від європейців чула. Тільки коли питаю, а хто ж стравив чи спровокував московію в 1932-33 , щоб нищити українців мільйонами?
Ответ дляJhenya_Sh
Конено не было. Это у нас разгоняется, чтобы втирать потом: если не пойдешь за Родину воевать сейчас, то потом все равно пойдешь , только уже в составе войск рф на европу
Так это правда. Не обязательно на Европу, в любой следующей войне раши она использует люлей из захваченых земель. А воюет раша перманентно
Ответ дляAHetfield
Може ви поцікавитесь звідки їхали танки в Прагу в 1968 році? Якщо це для вас не аргумент, бо було давно, то подивіться на участь Білорусі в цій війні.
С чего вы взяли, что сейчас та европа кому-то нужна, чтобы танками в нее заезжать? В марафоне сказали?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Ми з вами доводимо одне й те саме))))
Бо земля - це власність українського народу. Була.
Я погоджуюсь. Не можна було взагалі давати право власності на землю нікому. Для майбутніх поколінь землі більше не залишилось. Це не будинок. Що можна знести один і побудувати інший на сотні поверхів Кордони не резинові, розтягнути неможна
Ответ дляJhenya_Sh
Да по идее и Украина то зачем Рашке?
У них своих земель и ресурсов неосвоенных ого-го.... Только вот при власти чокнутый дед с имперскими амбициями и манией величия.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Не бачу логіки? Яким чином вбивства допоможуть? Військова промисловість США працює чудово і без війни в Україні
Зараз більше заказів. Але їх би не було, якби рф не пійшла війною.
Тобто закази воєнки то наслідок вторженія рашки, а не навпаки. А та корсіка пише навпаки, що американці запустілі / нарастілі заводи спочатку, а патом - скерували армію рф напасти на Україну, бо армією рф керують американці, ще і кажуть солдатам жахи всі робити
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
В світі постійно десь ідуть війни. Війна в Сирії ще не завершена, але чомусь військова промисловість ні Америки ні Європи для них не запускалась.
Може для заходу є важливіший привід запустити воєнку, ніж власне збагачення?
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То амеріканці винуділі і там, думаю і Ердогану шепчуть на рахунок курдов. Теж американці
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Странно, что люди этого не понимают.
Так чи ні.?
Не забудьте на глобальні відповісти
Так чи ні.?
Не забудьте на глобальні відповісти
herba fresca• 21 июня 2023
Ответ дляVerano-2020
Вообще-то те, кто в окупации оказались, могут выехать всей семьей куда угодно, в любую страну их выпускают. И жить сейчас, а не в далеком туманном будущем.
Именно. Ои прекрасно выезжают, причём в полном составе семьи, то есть с мужчинами.
Ответ дляJhenya_Sh
А ви звідки взяли зворотнє? Чи ви адвокат ракової пухлини під назвою росія?
І закінчуйте зі своїм марафоном. Коли у вас закінчуються аргументи, ви всі його приплітаєте. Мабуть самі дивитесь. Тому що я перестала його дивитись з березня минулого року і не знаю що там за контент.
herba fresca• 21 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Я когда-то это написала, так пост удалили, а меня забанили )))
Тоже вопрос был, почему так много семей в полном составе могут выехать через территории рф?
Да, выезжают и прекрасно себя чувствуют.
Учат язык на курсах, работают, с женами и детьми вместе.
herba fresca• 21 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Это сказали местные диванные патриотки.
Которые сами не идут воевать, все других отправляют.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Не занаю, как в ИФ, но в Одессе и не военнообязанному хрен помогут: больницы забиты раненными.
Только, если ты у них на глазах умираешь.
Всех остальных- отправляяют.
Все как обычно: через знакомых на госпитализацию можно пробиться. Обычному человеку без волосатой руки - дуля. Жди неск. мес на госпитализацию. Или районные больницы с меньшей очередью от к-рых толку ...
Ответ дляJhenya_Sh
Здрасте, а ультиматум, который рашка поставила Западу осенью 2021года,вы стыдливо позабыли? То напомним:НАТО должно отодвинуться на границы 1997года.Это значит, что страны Восточной Европы должны покинуть НАТО. Или здесь помню, здесь провал памяти.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляherba fresca
А скільки ніколи не зможе нікуди виіхати ми дізнаємось вже після деокупаціі.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
І скільки повернуться скілені фізично та психологічно...
Це точно🥲