ЕлькиПальки• 20 июня 2023

Що це? Вільна країна? Вільний народ? Чи знову зрадоньк?

Щойно в групі міста побачила таку інформацію про ІФ область. Якщо правда то наплювали на Конституцію та права людини.(((
А також в неті є інфо https://www.ukr.net/news/details/society/98112250....
Дівчата, хто з Івано-Франківська та області? Чи дійсно так?
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нє, ви шо. Чудо написало, що американці і напали на нас. Вони ж вигодонабувачі. НАТА напевно руйнує нашу землю
Хотелі заводи запустіть, тому напалі, гвалтують, морять голодом, топлять в херсонській.
На кой тре ті заводи буди б, якби ращисти не влізли? Це першопричина

Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Да ви що?
Ви сказали американцям то вигідно, тому руських солдат то творить зло на нашій землі? Зливаєтесь?
То хто робить всі ці речі тут? І хто скерував ці армії на наші землі? Американці? Хто бомбить наші міста та вбиває дітей? А американці?
Таке просте питання.
Це не нові раша тези , тільки трохи завуальовані: в оригіналі ’Америка стравила два братні народи, які тепер воюють на радість американцям’))
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
А зачем я буду объяснять? Вы скажете,что это всё теория заговоров. И рашисты действуют самостоятельно. Они же просто маньяки больные дебилы. Так же на марафоне говорят.
Ну вот скажите... Людей в буче пытали в подвалах и убивали американцы? Или по приказу Америки?
Piracanta• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
А разве американцам это не выгодно? Да, это делают русские, и они наши враги. Но чем больше этого и страшнее, тем американцам выгоднее. Ведь больше рашистов будут боятся, и больше закупать у них оружия. Сейчас американские заводы загружены на голы вперёд. Так же было и во время второй мировой. Вся Европа разбита. А у них начался резкий экономический подъем. А ведь до этого была великая депрессия и полный упадок экономики. Так будет и в этот раз.
То есть в том, что началась вторая мировая война, виноваты тоже американцы? Ваша логика вас далеко заведёт.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
А так рашистів амеріканці надоумили? Оце лізти в дома, бомбить, дітей вбивати? Грабувати і насилувати? Зробити потоп і екологічну катастрофу? Зимою бомбити тец. То амерікансткий след? Так?
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Только решение о продаже земли было принято До начала полномасштабной войны. И принято не путиным и не Америкой а нашим земечательным презедентом
Верховною Радою, і за той закон проголосували слуги і порошенківці разом
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляksena555
Поцікавтеся скільки гектарів скупили наші олігархи та іноземці...
Тому що на даний час все приватне, на озеро не можна нормально проїхати без оплати за проїзд, ліси скуповують.
Зазвичай, де є власником фірма, кінцевим бенефіціаром є іноземець
Скількі? Ви з цікавились, озвучте цифру.
А головне в кого купили напишіть.

In limbo• 21 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Раша обороняется и на некоторых участках фронта отступает. Поэтому съездов таких будет все больше.
Ну, якщо вони вже простигосподи мураєва витягли в інфопростір, то нас чекають цікаві ефіри на форумі 😂
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻‍♀️ на сайті держгеокадастру є відкрита інформація щодо власників землі. Немає в держави стількі землі для продажу. Давно землю роздали в приватні руки. Учасникам АТО вишкребали залишки де тільки знаходили.
Так. Є власники паїв. І раніше власником міг бути громадянин України. Зараз це змінили.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Гарні новини, брат писав.
Хай тут повилазить любителям рускага міра
ksena555• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так вишкребали бідні, щоб без взяток не хотіли давати брату
Jhenya_Sh• 21 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Единственный правильный вариант, только мне кажется что не было в планах у пу идти на европу. Он получил большую часть того чего и хотел, коридор сухопутный, с водой правда уже неизвестно... нашу страну полуразрушенную, без экономики...
Конено не было. Это у нас разгоняется, чтобы втирать потом: если не пойдешь за Родину воевать сейчас, то потом все равно пойдешь , только уже в составе войск рф на европу
Korsika999• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Уже отвечала. Убивали рашисты. К чему эти дебильные рассуждения из детского сада? ЭМы говорим, о глобальной политике. И у всех, у ЕС, у США, есть свой интерес в нашей войне.
Странно, что люди этого не понимают.
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Бо як це прикро...’на манеже все теже’
Немає нових людей та облич у владі. І не буде ще довго.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Да вроде интересовалась жизнью коренных. Живут на пособиях, работать не хотят, правительство платит им за использование ресурсов. Ну интернет же у всех есть. Я же исхожу из того, что американцы не убили ни одного украинца, в отличие от раши. Это первое. Есть и второе.Не грузите меня своими теориями заговора, пожалуйста.
У корінних народів злі колонізатори - християни забрали право зрізати скальпи і поїдати серця ворогів
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Странно, что люди этого не понимают.
Глобализм и популізм)
А вы попробуйте в частностях рассуждать.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляtotana
Вы выхватываете слова из контекста, не видя сути, и интерпретируете по-своему. Может хватит бравады и лозунгов? Слишком тяжелая и серьезная у нас для этого ситуация. Никто не хочет, чтобы нам кто-то что-то диктовал. Но по факту - у нас война, мы не самые сильные и у нас мало своего, кроме пока оставшегося человеческого ресурса. И нами управляют извне по тому же факту. Нам нужно что-то придумывать для выхода из этого всего. Все из нас мечтают проснуться утром, а рашки больше нет. Но на данный момент они живут припеваючи в своей стране, а в Украине ужасная война, и руки у россии ничем не связаны. Реакция мира на херсонскую ГЭС показательна. И то, что нам не дают оружие для победы и окончания войны. А лишь для ее длительного продолжения.
У нас Ця сітуація з 24.02.22.
Ужасная, з тих пір деокуповано масу містечок.
І не буде вам договорняк зараз, і рускага язика державного.
Вже прилізали і африканці і кітайці до Києва. З договором.
Суть ваших дописів я уловила.
Як і тої, у якої американці керують іванами на фронті, в лавах рф.
Jhenya_Sh• 21 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Всі країни світу мають свої вимоги до мігрантів, свободи пересування або перебування. Немає абсолютної свободи, повторюю і не буде ніколи. думаю, що умови пересування будуть тільки ускладнюватись, з часм. Під час ковіду ви були вільні? в Україні вбивають для того щоб вижити, це не про право вибору, а про єдину можливість цій країні вижити.
Люди могут выжить, выехав. Или кто выжить должен, вы о чем?
In limbo• 21 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Може ви поцікавитесь звідки їхали танки в Прагу в 1968 році? Якщо це для вас не аргумент, бо було давно, то подивіться на участь Білорусі в цій війні.

МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Довести щось людям, які вважають США головним злом марно сподіватися. Я вже стільки раз чула оце: ой краще б вже віддали раше того вони хотять. Нам з рашою краще було, бо америкоси собі все заберуть...
Доречі... Чула це від людей незалежно від регіону і мови (Харків, Хмельницький, Івано-Франківськ)
Мені стає страшно, скількі ждунів в нас. Ще більше я не розумію, чого вони тут сидять. На піндосіі ж лафа. І язик і менталітет рідний і цар довічно на троні. Що їм тут потрібно🤷🏻‍♀️
Mira29-c3c3• 21 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Тут зʼїзд колаборантів проходить?
Ага.Всі матрьошки в зборі.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Нічо не зрозуміла? Власники паїв вже не громадяни України?
Ще раз, скільки по вашому олігархи купили землі і головне в кого? Озвучте нам нерозумним ці цифри
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От оно що. Стравіла. Ше і у снах бурятам та іванам руським приказало робити ті жахи з населенням, от Америка!
То до путіна в голову залізла і почала війну, то 1.5 року бомбить міста і села.
Цепочку дат і подій повністю міняють містами, причину і наслідок.
herba fresca• 21 июня 2023
Ну надо же, тему не снесли.
Как непатриотично.
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляavicber
Щоб запустіть заводи! Вона так на тій сторінці сказала
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Власники паїв громадяни. І раніше не могла продавати землю іноземцям. Зараз так.
Piracanta• 21 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Вот это правила в криминалистике) Где вы нахватались такого? То есть, если убили миллионера, то кто это устроил? Правильно, наследники. Они же главные выгодопреобретатели. Надеюсь, вы не следователь и не судья, а то я представляю сколько бы вы невинных в тюрьму бы упекли. Что там расследовать, заглянул в ’главное правило криминалистики’.
avicber• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я про олігархів не писала. Ви з кимсь мене путаєте
LentochkaV• 21 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Щоб запустіть заводи повністю підміна провиду і наслідку