Бандитка Сью• 20 июня 2023

Шукаю лікаря МРТ ортопеда

Вітаю! Шукаю лікаря ортопеда, який би вмів читати дослідження МРТ плівки (знімку). Робили в різних центрах і висновки абсолютно різні. Попередні діагнози взагалі ніяким боком один до другого. По одному - треба робити ендопротезування, а по іншому - майже "здоров"
Цвірінь• 20 июня 2023
От аппарата многое зависит, от того, как человек лежал в нём, спокойно или нет. Это всё очень существенно и влияет на качество снимков, а значит и их описание. Многие дерут деньги, а снимки просто отстойные. Покажите то, чтт есть у вас и может вам врач порекомендует что-то. Либо переделать, либо другие обследования.
З понеділка на дієті• 20 июня 2023
Для того, щоб зробити висновок чи потрібна заміна суглобу достатньо rtg
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У тому то і справа, що на рентгені не видно
З понеділка на дієті• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
На рентгені не видно стадії остеоартрозу? Травматологу цього не кажіть
Басина• 21 июня 2023
Київ? Можу дати травматолога в Центрі інноваційних медичних технологій
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Добре, не скажу, та саме він і не бачить, тому відправив на МРТ бо сумнівався
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляБасина
Так, Київ. Напишіть будь-ласка в ПП.
З понеділка на дієті• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
То дайте йому лінійку, а краще поміняйте лікаря, бо цей ідіот, стадія остеоартрозу опреділяється ступенем звуження суглобової щілини і зміни суглобових поверхонь
Басина• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Так, Київ. Напишіть будь-ласка в ПП.
Ви анонім) Напишіть мені в особисті
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви лікар-ортопед-травматолог?
З понеділка на дієті• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ви лікар-ортопед-травматолог?
Свекор мій травматолог вищої категорії, а чоловік ФРМ, я всього лише терапевт
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви в Києві? І Ваш свекор читає МРТ знімки?
З понеділка на дієті• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ні не в Києві, читає звичайно, це не чимось занадто важким
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Шкода, а то б напросились на прийом)))
З понеділка на дієті• 21 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Шкода, а то б напросились на прийом)))
Знімок же маєте, можна зробити фото.... А він на плівці, а диск давали?
автор Бандитка Сью • 21 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
І знімок є і флешка