Свій варік• 21 июня 2023

Корвалол при ГВ

Почало боліти серце, випила корвалол таблетку, потім прочитала що не можна при ГВ. Наскільки це небезпечно. Дитині 2.5 роки
Вумна вутка• 21 июня 2023
За раз ничего не будет. Тем более, 2,5 года, ребенок уже должен иметь другое, кроме ГВ питание. Что может быть при длительном применении- почитайте в разделе « побочные действия»

автор Свій варік • 21 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Вночі просить ГВ, боюся щоб не нашкодило малюку
Тримаю свічку• 21 июня 2023
Однократный прием наркоты не навредит. А вообще-то корвалол не помогает, если у вас действительно боль в сердце.
автор Свій варік • 21 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Можливо невралгія, не виключаю. А корвалол наркота? Я така дурна, навіщо я його випила
Тримаю свічку• 21 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Не совсем та наркота, которую употребляют наркоманы. Почитайте просто что такое фенобарбитал - это действующее вещество корвалола.
Он на самом деле попадет в молоко в таких микродозах, что не стоит заморачиваться. Но можно сейчас следить порцию молока и всё. Выпейте также больше сейчас воды. Не переживайте. Ничего страшного не будет
автор Свій варік • 21 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Дякую вам за відповідь🙏 ви мене заспокоїли
графиняВишенка• 21 июня 2023
Ответ дляСвій варік
І навіщо ГВ в такому віці? Молока дали і все чи до школи будете годувати

автор Свій варік • 21 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Можна по суті питання? Не можу завершити
Крошка Енот• 21 июня 2023
Корвалол взагалі не треба приймати.
Сходіть до лікаря, нехай нормальні таблетки порадить.
Колись мені вагітній було погано, сильно впав тиск, не могла встати, майже до втрати свідомості. На великому терміні.
Лікар Швидкої дав таблетку і побув поруч, поки подіяло.
Назву я не напишу, але такі можна приймати й тим, хто годує.
автор Мозги в носке • 22 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Корвалол взагалі не треба приймати.
Я записалася в інститут серця, але вимушена була поїхати з дитиною через обстріли. Як повернусь, обов´язково піду до лікаря. Прийняла те, що було в наявності. Дякую
Ніколи не думала що корвалол може бути небезпечний. Але треба спочатку почитать, а потім приймати (