Кручу хвости• 21 июня 2023
Не хочу повертатись в місто, де проживаю з чоловіком. Вправте мозок.
Сижу на заквітченому ганку приватного будинку, пташки милозвучно співають. Через два дні повертатись додому, де робота, чоловік, зйомна кваитира у поганому стані. Тут в мами гостюю з дитиною вже 3 тижні і зрозуміла, що мені спокійно, дитина на свіжому повітрі. Я не хочу туди повертатись, там чуже промислове місто. Чоловік рідко телефонує, але я не дослуховую і кидаю слухавку, бо він нагадує, що треба мені їхати і заробляти гроші на ремонт його машини, на ремонт зйомної квартири( з чим я категорично не згодна), гроші нам не хоче давати ( дає, але лекцію слухаю). Вся тема, то гроші. Дайте мені прочухана, бо моя душа хоче перемін, спокою.Ще й дитина туди не хоче їхати.
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Є можливість з нуля відкрити новий офіс в цьому місті, проте це процедура тривала в часі ( місяців 6 займе), а рішення про стягнення аліментів в мене немає. Платити він не буде добровільно.
Ви думаєте рішення це прямо мана небесна. Чи у чоловіка висока біла зп? Якщо так, то звісно подавати на аліменти.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Я и работала удаленно. Но теперь вызывают в офис с 1-го числа.
Как-то привыкла уже жить с Мужем гостевым браком наездами. Ребенок привык к бабушке и дедушке, которых у него никогда не было.
И я так же выхожу из дома и работаю в саду под деревом, а не в офисе. Стала готовить и даже печь, чего дома со мной не случалось.
Объездили разные красивые места ЗУ. Выезжали в Польшу.
И просто больше видела своего ребенка.
В офик капец не хочу. Но вопрос денег тоже никто не отменял.
И просто больше видела своего ребенка.
І я в саду під деревом
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Зараз трохи зменшили 63 тис
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Зараз трохи зменшили 63 тис
Чоловік-суддя. Щось мені підказує, що після вашого позову про стягнення аліментів, перестануть його поважати))
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Всім все рівно на особисте, цю справу будуть слухати в іншому місті. Не перебільшуйте.
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Справу -так, а виконавчий лист за місцем роботи. Всім байдуже на особисте, але повага формується з різних характеристик людини.
Кусман Сиру• 21 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Чоловіків надовго не можна самих залишати, бо знайдуть заміну. Найкращий варіант, їздити на вихідні до села.
Такого , як у автора сам Бог велів залишити. Хай ота , що любить одружених отримає цього дятла в якості винагороди))
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Зараз немає такого поняття моральні і особисті якості працівника. Функцію свою він виконує.Всі в колективі суду намагаються за будь-яку ціну втертися до судді у милість, всі помічники, секретарі, канцелярія, також адвокати і поліція посміхаються і лицемірять суддям, щоб бути з ними у доброзичливих ділових стосунках. Сприйміть це як факт.
Совбез• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
І що? Не маю права?
Так одно и тоже по кругу.У вас выбор терпеть или разойтись,материально возможность есть
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляСовбез
Якщо вам я набридла, можете не заходити, декілька разів на рік я маю право створювати тему.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Так а для чого чоловік, якщо ви маєте заробляти на ремонт його машини? Можливо, я не так зрозуміла, але при чому його машина до Вас? Якщо у вас так все чітко розподілено, нехай всі свої речі ремонтує сам. Квартиру з нормальними умовами є можливість зняти?
Він апелює тим, що він інколи мене підвозить.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
І шо, суддя сам собі машину відремонтувати не може? Тобто він вам грошей не дає, а ви з якогось переляку йому його тачку повинні відремонтувати? Вибачте, але нах..я такий чоловік?
Про зйомну квартиру яку треба ремонтувати взагалі мовчу...
Там ремонт 200 тис грн., в нього зарплата 63 тис. За оренду і комун пл сплачує він, його зарплата розходиться на витрати.
Natal_ka91• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
В мене теж інколи мій таке видавав. Я йому вказала, що по-перше, він мене з дитиною везе, бо, як правило, це був лікар, а по-друге, мені легше таксі взяти в таких випадках. Сам ремонтує відтоді
Natal_ka91• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Не хочу лізти не в свою справу, але зп ніби ж хороша, не простіше взяти іпотеку, якщо орендована квартира в поганому стані? Та й робота, я так розумію, державна і гарантована.
Совбез• 21 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
В первой серии автора у них своя большая квартира в Киеве стоит
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляСовбез
Саме так, 100 кв.м.
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Я і так це знаю. Що ви хочете мені довести, що лицемірне ставлення=реальному? То до чого ваша фраза чоловіка поважають. Те що ви описали-це не повага.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Він хоче в нашу квартиру повернутись після закінчення війни. Але не раніше ніж спливе 2 роки. В цьому промисловому місті не плануємо жити вічно.Купляти потреби немає.
Аноним Советчик• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Мама сказала щоб я не надіялась з нею жити. Вона хоче сама з чоловіком своїм жити.
Автор, а у Вас особисто якась власність є?
Може частина маминого будинку?
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
У нас ще інша історія була. Приїхали до його батьків ( 1 раз на рік там буваємо). Вони нас посадили за стіл і з наїздом мене питають: ’ Невістка, тобі відомо про вартість двигуна для ремонту автомобіля, на якому тебе привезли? Скажи ти збираєшся фінансово брати участь в ремонті?
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Може частина маминого будинку?
Є в столиця спільна з чоловіком.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Може частина маминого будинку?
Там де спільна квартира, я не зможу сама жити з об´єктивних причин. ( і роботи там немає і комунальні скажені)
Natal_ka91• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Значить, він скаржився вже батькам. Поваги до Вас ані з його сторони, ані з їхньої явно немає.
ВундерКИНГ• 21 июня 2023
Есть общее жилье в браке, высокая белая зп, в чем проблема развестись, разделить.и подать на алименты, если вы не любите и не хотите жить с ним. Обеспечьте тылы, работу и двигайтесь в ту стороеу что вам нужно. Закон один для всех
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Воно саме так, згодна. Я про те, що вершителям Феміди глибоко все рівно як сильно їх поважає колектив в душі, вони незалежні владні фігури.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Це його батьки завжди мене обвинувачували, що я не беру участь в витратах і йому в вуха надули, що я повинна.
Аноним Советчик• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
А розвестись і продати квартиру можна буде?
Купили б собі маленьку, менші комунальні платежі були би.
Чоловік аліменти платив би.
Ви би також працювали.
Чоловік аліменти платив би.
Ви би також працювали.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Чоловік аліменти платив би.
Ви би також працювали.
Чоловік аліменти платив би.
Ви би також працювали.
Він не дасть згоду на продаж категорично.
Аноним Советчик• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Який жах. Ніякого ремонту чужої машини і арендованої квартири.
Совбез• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Саме так, 100 кв.м.
Сдайте в аренду,будет чем заплатить за жилье в новом городе