Кручу хвости• 21 июня 2023

Не хочу повертатись в місто, де проживаю з чоловіком. Вправте мозок.

Сижу на заквітченому ганку приватного будинку, пташки милозвучно співають. Через два дні повертатись додому, де робота, чоловік, зйомна кваитира у поганому стані. Тут в мами гостюю з дитиною вже 3 тижні і зрозуміла, що мені спокійно, дитина на свіжому повітрі. Я не хочу туди повертатись, там чуже промислове місто. Чоловік рідко телефонує, але я не дослуховую і кидаю слухавку, бо він нагадує, що треба мені їхати і заробляти гроші на ремонт його машини, на ремонт зйомної квартири( з чим я категорично не згодна), гроші нам не хоче давати ( дає, але лекцію слухаю). Вся тема, то гроші. Дайте мені прочухана, бо моя душа хоче перемін, спокою.Ще й дитина туди не хоче їхати.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Який жах. Ніякого ремонту чужої машини і арендованої квартири.
Ось так у нас. Згодна з вами на всі сто. Прямо йому кажу: Я не збираюсь ремонтувати чужу машину. Він каже, ну так ходи пішки і до мене з проханням дати гроші не звертайся.

Аноним Советчик• 21 июня 2023
А скільки років дитині?
Що то за суддя, який з жінки в декреті гроші хоче брати.
Аноним Советчик• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Зараз трохи зменшили 63 тис
Тююю, автор, не все так погано. Четверту частину від зарплати на аліменти віддасть + Ви щось заробите.
Але життя у Вас з ним немає. Якийсь недочоловік, жлоб звичайний. Все одно грошей більше не дасть, так що не аж там за чим жалкувати.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
А скільки років дитині?
уже 7. Я давно не в декреті
БЦАшка• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Да, наша квартира в Києві стоїть. Ми переїхали за один день, коли його було призначено Президентом. Тут жити довго не плануємо, тому на купляємо умисно.
А чого тоді з ремонтом не орендували?
БЦАшка• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Він хоче в нашу квартиру повернутись після закінчення війни. Але не раніше ніж спливе 2 роки. В цьому промисловому місті не плануємо жити вічно.Купляти потреби немає.
Зняти з нормальними умовами ж можна!
Чи вам держава виділила?
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
А чого тоді з ремонтом не орендували?
на момент переїзду було мінімум пропозицій.Зараз в місті переселенці, ціни виросли, убита квартира 5 тис, з ремонтом від 10 .