Кручу хвости• 21 июня 2023

Не хочу повертатись в місто, де проживаю з чоловіком. Вправте мозок.

Сижу на заквітченому ганку приватного будинку, пташки милозвучно співають. Через два дні повертатись додому, де робота, чоловік, зйомна кваитира у поганому стані. Тут в мами гостюю з дитиною вже 3 тижні і зрозуміла, що мені спокійно, дитина на свіжому повітрі. Я не хочу туди повертатись, там чуже промислове місто. Чоловік рідко телефонує, але я не дослуховую і кидаю слухавку, бо він нагадує, що треба мені їхати і заробляти гроші на ремонт його машини, на ремонт зйомної квартири( з чим я категорично не згодна), гроші нам не хоче давати ( дає, але лекцію слухаю). Вся тема, то гроші. Дайте мені прочухана, бо моя душа хоче перемін, спокою.Ще й дитина туди не хоче їхати.
Natal_ka91• 21 июня 2023
Так а для чого чоловік, якщо ви маєте заробляти на ремонт його машини? Можливо, я не так зрозуміла, але при чому його машина до Вас? Якщо у вас так все чітко розподілено, нехай всі свої речі ремонтує сам. Квартиру з нормальними умовами є можливість зняти?

Курочка• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Там в мене офіс приватний, у дитини школа. Фахівців мого профілю мало, людей ходить багато, тобто перспектива.
Едьте, нооо уже в другую квартиру.
Снимете себе с ребенком и живите спокойно!
Поверьте, лучше так, чем выслушивать
Оскорбляю всячески• 21 июня 2023
Повертайтеся і думайте як змінювати життя там де є робота.
Платье Длинное бальное• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Він суддя. Всі поважають. Гроші тримає у себе, спільного немає бюджету.
І шо, суддя сам собі машину відремонтувати не може? Тобто він вам грошей не дає, а ви з якогось переляку йому його тачку повинні відремонтувати? Вибачте, але нах..я такий чоловік?
Про зйомну квартиру яку треба ремонтувати взагалі мовчу...
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Наверное сегодня что-то в воздухе.
Я ниже писала тему, что прожила год в обласном центре . И прижилась.
Домой тожене тянет, а на работу уже надо выходить.
Надеюсь, что приеду и мозги станут на место.
Дівчата, я читаю і диву дивуюсь - бо у багатьох не хочу повертатися, але основнн питання-за що жити? Вас чоловік повинен забезпечувати поки ви насолоджуєтесь (не беремо ті сімї в яких жінка не працює задля забезпечення сім´ї)? Чи ваша робота дистанційна? Якщо друге, то звісно не повертатися і думати про себе, якщо до чоловіка не тягне. Якщо перше, то тут пріоритет ’не хочу, а треба’.
Мир Мир Мир!• 21 июня 2023
Ой, Ви не у мами хочете залишитись,Ви просто до чоловіка не хочете, от і все. Якщо б між вами були теплі люблячі стосунки, Вам було б все одно, в яку квартиру повертатися,головне що з ним. Я до свого чоловіка пішла в набагато гірші умови жити аніж я жила в свій час щ батьками,але мені було все одно. Тепер у нас кращі умови,але ми були разом всі ті роки.
Не мучайте себе, знайдіть собі житло і живіть спокійно,будуючи нові відносини
Каркуша Клара• 21 июня 2023
Повертайтесь. А там працюйте, розвивайтесь, заробляйте і кошти відкладайте. Думайте як краще вам і вашій дитині. І не забувайте, що ви повинні самі про себе думати і забезпечити майбутнє.
...аяприкольная• 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Я и работала удаленно. Но теперь вызывают в офис с 1-го числа.
Как-то привыкла уже жить с Мужем гостевым браком наездами. Ребенок привык к бабушке и дедушке, которых у него никогда не было.
И я так же выхожу из дома и работаю в саду под деревом, а не в офисе. Стала готовить и даже печь, чего дома со мной не случалось.
Объездили разные красивые места ЗУ. Выезжали в Польшу.
И просто больше видела своего ребенка.
В офик капец не хочу. Но вопрос денег тоже никто не отменял.
БЦАшка• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
У судьи съёмная квартира и ремонт машины за счёт жены?

Tory86• 21 июня 2023
Також не можу зрозуміти розподіл сімейного бюджету. Виходить чоловік тримає свою зп у себе, а гроші на ремонт квартири і машини бере в жінки, чи як?
ВундерКИНГ• 21 июня 2023
Надо расчитывать на себя, вы взрослая мама уде с ребенком. Родители хотят сами пожить наверное уже. Думайте есть ли у вас личное жилье, работа чтоб содежать себя и малыша. Работайте в этом направлении.
Я только за!• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Мама сказала щоб я не надіялась з нею жити. Вона хоче сама з чоловіком своїм жити.
Прям аж жалко вас стало(
Ни с мужем не повезло, ни с мамой(
куркулиха• 21 июня 2023
Ответ дляАБВГДейка
Лишайтеся вдома і не псуйте собі нерви. Ви в мами, не в свекрухи. А чоловік нехай заробляє і ремонтує.
Мами бувають гірше за свекруху. моя б мене вже випхала зі словами: там чоловік, йому треба давати та годувати
Файна цьоця• 21 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Чоловіків надовго не можна самих залишати, бо знайдуть заміну. Найкращий варіант, їздити на вихідні до села.
какая потеря!!! пусть находит.
Файна цьоця• 21 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Тролль? Тролль!
daiannaSan• 21 июня 2023
Ответ дляSo_so
Решайте проблемы по существу. Ваша проблема это возможность обеспечить себя и ребёнка.
Поддерживаю! Муж мог бы и сам вспомнить, что ремонт машины - скорее его обязательство. А задача женщины и матери, пожалуй, заработать на себя и ребёнка. Имея такую возможность у Вавилов и вопрос бы не стоял, возвращаться или погостить ещё. Возможно, найти работу окажется более посильной задачей, чем ехать через нехочу. Ну а ремонт на съёме…. Это вообще.
Бабульція• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Ну який він суддя? Судді всі гроші мають ого які
А як він вас кличе працювати …))
Совбез• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
О,третья ваша тема
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
И просто больше видела своего ребенка.
Я вас розумію. Сама б під деревом сиділа і працювала б. Але не всі власники погоджуються на постійну дистанційку.

автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ длякуркулиха
Аналогічно, один в один, випирає до чоловіка. Каже, покине він тебе, таку непутящу, а ти будаш сама виживати з дитиною.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Є можливість з нуля відкрити новий офіс в цьому місті, проте це процедура тривала в часі ( місяців 6 займе), а рішення про стягнення аліментів в мене немає. Платити він не буде добровільно.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Да, наша квартира в Києві стоїть. Ми переїхали за один день, коли його було призначено Президентом. Тут жити довго не плануємо, тому на купляємо умисно.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Це самий раціональний підхід, так і зроблю. Алу нутро підказує, що буде по-іншому.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Та ясно, що ’треба’. Я про те, щоб переїхати в своє рідне місто і офіс перевезти.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляКурочка
Едьте, нооо уже в другую квартиру.
Поверьте, лучше так, чем выслушивать
Я не потягну сама зйомну квартиру зараз, не маючи аліментів.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Наверное сегодня что-то в воздухе.
Так ви з чоловіком в Івано- Франковську?
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Тролль? Тролль!
Дуже приємно, Тролль. Я - АВТОР.
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляСовбез
О,третья ваша тема
І що? Не маю права?
Бабка_в_кедах• 21 июня 2023
Я думаю, що багато хто переоцінить своє власне життя, чи цінні відносини з чоловіком і тд
автор Кручу хвости • 21 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Коли вириваєшся на свободу, то не хочеш назад в рабство