Кручу хвости• 21 июня 2023
Не хочу повертатись в місто, де проживаю з чоловіком. Вправте мозок.
Сижу на заквітченому ганку приватного будинку, пташки милозвучно співають. Через два дні повертатись додому, де робота, чоловік, зйомна кваитира у поганому стані. Тут в мами гостюю з дитиною вже 3 тижні і зрозуміла, що мені спокійно, дитина на свіжому повітрі. Я не хочу туди повертатись, там чуже промислове місто. Чоловік рідко телефонує, але я не дослуховую і кидаю слухавку, бо він нагадує, що треба мені їхати і заробляти гроші на ремонт його машини, на ремонт зйомної квартири( з чим я категорично не згодна), гроші нам не хоче давати ( дає, але лекцію слухаю). Вся тема, то гроші. Дайте мені прочухана, бо моя душа хоче перемін, спокою.Ще й дитина туди не хоче їхати.
АБВГДейка• 21 июня 2023
Лишайтеся вдома і не псуйте собі нерви. Ви в мами, не в свекрухи. А чоловік нехай заробляє і ремонтує.
Пускаю бісики• 21 июня 2023
Чоловіків надовго не можна самих залишати, бо знайдуть заміну. Найкращий варіант, їздити на вихідні до села.
Chaterbox• 21 июня 2023
Ви не хочете, дитина не хоче, чоловіку ви потрібні для заробляння грошей. Нащо їхати, я так і не зрозуміла, щоб що?
Обижулька• 21 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Деяких краще комусь віддати
Вмію заміряти найкраще• 21 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Якщо захоче найде заміну і у жінки під носом, так що то шо ви кажете - дурня
...аяприкольная• 21 июня 2023
Наверное сегодня что-то в воздухе.
Я ниже писала тему, что прожила год в обласном центре . И прижилась.
Домой тожене тянет, а на работу уже надо выходить.
Надеюсь, что приеду и мозги станут на место.
Кіма кепка• 21 июня 2023
Если б мне муж сказал « ти повинна» .. наверное уже б не увидел меня . Я должна своим детям и матери , а мужик для того и нужен чтоб проблемы семьи решать . Он мужик ?
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляChaterbox
Там в мене офіс приватний, у дитини школа. Фахівців мого профілю мало, людей ходить багато, тобто перспектива.
Бабульція• 21 июня 2023
Я б не поверталась. От чесно. Що ви там забули? Нашо вам той чоловік? Собі іншого знайдете. Воно ж не путнє з того що ви описали.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ длявискас
Вам треба другий чоловік!
Я трохи запустила здоров’я, думаю, що не наречена ’на разхват’.
Кров з молоком• 21 июня 2023
Автор, а для чого вам туди їхати? Які переваги життя з чоловіком? Які з мамою?
Може, варто виписати всі + і - і вирішити, що краще
Вмію заміряти найкраще• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
тобто чоловік це у вас чемодан без ручки і нести важко і викинуть жалко?
Chaterbox• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Ну так з цього б і починали, звідки ж ми знаємо, що у вас є робота і дитина в школу ходить. Тоді, звісно, повертатися, якщо інших варіантів заробітку у вас немає. А давати чоловіку на ремонт машини чи ні, то є ваше право. В мене чоловік і мою машину ремонтує, ще б я йому на його давала, ага счас.
Щепотка_совести• 21 июня 2023
Как-то непонятно. Муж зарабатывает и денег не дает, а вы долдны зарабатывать и отдавать ему на ремонт машины?
А вы работаете? Себя и ребенка можете содержать?
Котя_люлю• 21 июня 2023
Ответ дляБабульція
Интересно, какой процент ’путніх’ среди мужчин, а то каждая хочет себе путнього.
Лагшмивара• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
А мама вас утримувати буде? Жити з нею.
В принципі теж норм.
Мост_Устал• 21 июня 2023
Зараз Вам напишуть, а Ви будете слухати. На курорті теж добре і їхати додому не хочеться. Але виставте пріоритети, що важливіше саме для Вас
І вирішуйте. Тільки самі. Повна сім´я чи затишок у мами. Чи зможете самі забезпечити дитину.
Золота орда• 21 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Скорее всего он мало зарабатывает или жлоб. Семьей там не пахнет
Красота неземная• 21 июня 2023
Автору все советуют от мужа к маме перебраться.
Мама будет счастлива
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляБабульція
Він суддя. Всі поважають. Гроші тримає у себе, спільного немає бюджету.
Кручу хвости
• 21 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
Мама сказала щоб я не надіялась з нею жити. Вона хоче сама з чоловіком своїм жити.
Язвочка• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Жахливий варіант. А на дитину ? А купує додому продукти?
Сиреневая цапля• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Маму можна зрозуміти
Лагшмивара• 21 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Ну і всьо. Питання вирішено. Требя повертатися.