Тектологиня 80lv• 21 июня 2023
Сколько литров чемодан для одного (женщина) для поездок на море?
Мона Лиза• 21 июня 2023
Для мене рюкзак (женщіна), для мого чоловіка - найбільша валіза+ рюкзак+сумка😂
Пенек Возмездия• 21 июня 2023
У меня небольшая сумка, по типу пляжной)
В Еве их давали на подарок в прошлом году
Жаль, что не взяла еще одну, она крутая)
Тектологиня 80lv
• 21 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
А чого у вас так мало?))))
Тектологиня 80lv
• 21 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Мені б вистачило рюкзака + валізи для ручної поклажі
А рушники ви не берете?
Запасне взуття. Воно і займає місце.
А ще шампунь, креми та ін.
Запасне взуття. Воно і займає місце.
А ще шампунь, креми та ін.
Мона Лиза• 21 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А чого у вас так мало?))))
Бо на морі я ходжу майже гола) купальників два штуки, тунік дві, парео два, які виконують багато функцій). Крокси, кросівки, сандалі, кілька комплектів білизни, три футболки, літній костюм+ще одні штанці й нічна сорочка. І якась кофтина на вечір чи раптомхолод. Ну і капелюх))) Всьо.
З косметики кілька доглядових позицій, з декоративки лише туш та блиск, ще парфум, зубна щітка, антиперсперант. Рушник завжли беру.
Це все з легкістю поміщається на мене і в рюкзак. Ну, ще сумка моя є з документами, грішми, невеликою аптечкою.
Тектологиня 80lv
• 21 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Ого, ну, мабуть, і рюкзак не маленький. Цей рюкзак ви в літак в салон берете, так?
Пекельнi Борошна• 21 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
А нащо рушник в готель?
Мона Лиза• 21 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А нащо рушник в готель?
Я один собі односторонній завжди беру. Звичка, мабуть. Якщо машиною, то завжди беру ще постіль льняну про всяк випадок😂
Мона Лиза• 21 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Рюкзак невеликий, джимборі синовий фізкультурний 😂 Кросівки на собі, комплект одягу теж. Все інше з легких тканин і, якщо скрутити в дудочки, займає мало місця)
Не люблю натовп• 21 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А рушники ви не берете?
Запасне взуття. Воно і займає місце.
А ще шампунь, креми та ін.
Запасне взуття. Воно і займає місце.
А ще шампунь, креми та ін.
Ні, рушники не беру - там є. Взуття - кеди на мені, сандалії та шльопки мало місця займають. Косметика вся у тревел-версіях
Тектологиня 80lv
• 22 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Дякую). Треба спробувати поскручувати.
ТихоЯ• 22 июня 2023
Як треба буде - впивну все в той, що ручна поклажа (в мене 39 л), а оптимально - все ж трохи більший, на 61 л
Наша взяла• 22 июня 2023