осень харашо• 21 июня 2023
Гинеколог назначила мазь ацикловир против герпеса
Я не знаю есть ли разница,но я купила крем,мне дали так в аптеке,я не заметила. В инструкции написано не рекомендується наносити на слизові оболонки ротової порожнини,очей і застосовувати для лікування генітального герпесу. как быть все же? Можно наносить или нет на большую пол губу?
осень харашо
• 21 июня 2023
Ответ дляПідмітайло
да, мне так же назначали
Просто других лекарств от этого нет
Спасибо.Мазали там? Все ок?
Стебель березы• 21 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Спасибо.Мазали там? Все ок?
А вам 5% прописали? Просто в мази, вроде 2,5%
Підмітайло• 21 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Спасибо.Мазали там? Все ок?
у меня другая ситуация, мы в лагере жили с циганами, теперь ничем вылечить не могу (((
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июня 2023
Вже якось тут писала про свою ситуацію з герпесом
В середині циклу, орієнтовно період овуляції вискакував герпес (генітальний). Хтось порадив л-лізин. Прочитала, що ніякого відношення цей препарат до герпесу не має, але так банку і пропила. Герпес зник на довго, рік точно не було. Тепер пропиваю курсами, раз на 5-6 міс
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Місяць? Яка дозировка?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Місяць? Яка дозировка?
Купувала різні з айхерб, і 500 і 100. Якщо 500 п*ю вранці і ввечері. 1тис один раз на добу.
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А скільки пили часу? Місяць? Більше?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А скільки пили часу? Місяць? Більше?
Перший раз банку випила, потім курсами по декілька тижнів.
Доктор Варвар• 18 июля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А в банці скільки? Бо є де по 250шт 😅
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А в банці скільки? Бо є де по 250шт 😅
😅😅😅 та ні, ті що по 100 штук
Я так була скептично налаштована, так пила аби пити. А воно допомогло
Ось зараз вже й не памʼятаю коли був герпес. Ви нагадали, потрібно місяць пропити.