Чемодан-Вокзал-Майами• 22 июня 2023

Дівчата-дивні сусіди.

Живу тут два роки,є поряд велетенський будинок,якось пізно вночі зустріла мужика і спитала чого тут ходить він на мене нагримав сказав,що тут живе,він пені здався ненормальним.Ну Ок.Гуляю із собакою,знаю що в тому дворі кане корсо і одного разу бачила ніби двоє дітей років 13 стояли біля забору із цією ж ніби родиною,діти були неохайно одягнені і на вигляд ніби не повноцінні.Вчора гуляла із собакою там плакала дівчинка точніше кричала,я зупинилася вони підійшли до будинку,жінка сказала тримай іі вони зайшли в будинок і зачинили двері на замок.Що ще дивно ніхто із сусідів не знає хто там живе і коли я сказала,що чула,що дитина кричала і плакала,а плач був переляканої дитини,що вона чогось дуже сильно не хотіла і боялася,сусіди сказали,що не бачили там дітей.Сьгодні прокинулася і мені це є дивним.Якщо викличу поліцію це щось допоможе,я боюся за своє життя в мене двоє дітей,бо це сусід чи дізнається він що я викликала поліцію.
Ангелок з ріжками• 22 июня 2023
Дізнається. Я викликала сусіду. То вони після драстє відразу кажуть що ми приїхали до вас на виклик сусідів з такого-то помешкання. Теж була в шоці нахрєна це казати, тепер той алкаш мені капості робить

Барабан для дорослих• 22 июня 2023
Вы сами что-то можете понять из написанного?

«Вчора гуляла із собакою там плакала дівчинка точніше кричала,я зупинилася вони підійшли до будинку,жінка сказала тримай іі вони зайшли в будинок і зачинили двері на замок.»

Хто «вони», що за жінка, кому сказала «тримай», що «тримай»?
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 22 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих

Ніхто не знає хто там живе,уе те що я прчула через забор.
Файна цьоця• 22 июня 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дзвінок в поліцію можна зробити анонімно...ч б одразу набрала.
Вилами по Воде• 22 июня 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну нафиг палить контору. Сами не помогают,и хуже делают
Цветов Мне срочно• 22 июня 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Может там живут действительно умственно неполноценные дети, поэтому истерики родителям устраивают по любому поводу, и отец семейства поэтому такой злой.
Вышел ночью проветрить мозги, избавиться от негатива, а тут Вы со своими вопросами.
Ангелок з ріжками• 22 июня 2023
Ответ дляВилами по Воде
Мені здається що вони зляться що я їх вночі смикнула як вони сказали із-за побутової дрібниці....відволікаю від роботи))) тому вони так паскудять спеціально
Да, я блондинка!• 22 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих

Люди абсолютно не вміють комунікувати письмово,просто поток чогось,шо типу інші мають зрозуміти
Мао_Мяо• 22 июня 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не обязательно озвучивать свой адрес и фамилию при вызове, они передадут участковому скорее всего,если вызов не срочный и никого не убивают

Пригаю-цибаю• 22 июня 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тобто Ви вирішили, що треба викликати поліцію , щоб вона задовольнила вашу цікавість і з´ясувала хто живе у будинку?
Автор,ви дуже дивна...