Садова гойдалка• 22 июня 2023
Лондон на добу. Що подивитись?
Що встигну? Поїздка планується в жовтні
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
до жовтня як до неба рачки
Зараз займаюсь візою. Про жовтень написала, бо в жовтні зміна караулу не відбувається наче
Папина дочка• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Транзитна віза спеціально на добу? Чи ви саме в UK їдете?
Огірок та Помідорчик• 22 июня 2023
Візьміть індивідуальну оглядову екскурсію. Самі основні місця вам покажуть-розкажуть
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Big Ben, House of Parliament, London EYe, London Bridge
Норм, якраз норм. Буду брати автобусну екскурсію. В мене дитина ще спить вдень, то в ньому і поспить
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
Ні, оформлюю туристичну. Субота і неділя. Одна ночівля, пів дня в перший день і пів дня в другий
Хочу в БАНю• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Дитині сподобався б ще музей Мадам Тюсо, але на нього треба години 3...
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Беру Big bus зазвичай, нам так зручно. Це на перший день, що можу встигнути в другий?
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я не прихильник воскових фігур, але музеї дуже любимо
Огірок та Помідорчик• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Я пробувала брати автобуси, мені не заходить. Порада із власного суб´єктивного досвіду. Я люблю коли класний гід
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Тому у вашому випадку краще оглядово
Я здвома малими дітьми, не дуже ми мобільні. Нам Big bus ідеально
Папина дочка• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А потім в іншу країну? Так вигідно вам? Там з однією візою стільки гемору. А у вас дві)
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
В мене діти малі - старший слухає, молодший спить. І я навіть щось бачу )))
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
Три. Три туристичні візи
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
Ні, потім назад в Польшу
Интимная• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Проверьте, не попадаете ли вы на школьные каникулы (последние два дня октября). В декабре на каникулах мы на London EYE простояли в очереди больше трех часов.
Возле него есть классный аквариум Sea Life, вместе билеты колесо + аквариум намного дешевле. С ребенком я бы однозначно пошла, т к дети просто ходить по улицам не очень любят.
И - главный совет, который я в свое время проигнорировала- лучше ехать летом, чем осенью/зимой, если есть возможность.
Здесь очень длинный световой день летом, темнеет после 10 вечера, можно успеть посмотреть в два раза больше.
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляИнтимная
В мене по роботі не виходить раніше, хоча.. може вересень і вийде
Интимная• 22 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Три. Три туристичні візи
С точки зрения эффективности вам лучше добавить оплату за проживание и остаться на несколько дней. Вы очень мало увидите и много потратите. Можно найти гостиницы в центре за 70-80ф/сутки.
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляИнтимная
Я знаю, але це будуть вихідні. Я працюю і діти школу пропустять. Лондон побачити ми давно хотіли. По власному досвіду я сама дуже втомлююсь на довше, незнайоме місто, країна, діти, я на стресі, мені доводиться постійно орінтуватись. Це тримає в тонусі. 2 дні якраз норм, тоді понеділок - видихаю
Садова гойдалка
• 22 июня 2023
Ответ дляИнтимная
Дякую! Місцеві канікули я врахую. Попередньо планували 14-15 жовтня
руки_Крюги• 22 июня 2023
Я їду наступного тижня з дитиною щ Київа через Люблін
Гарні поради :)
Візьму їх на замітку
Гарні поради :)
Візьму їх на замітку