Olgusya• 22 июня 2023

ЗАЕС. Ну шо?

Нічого хорошого вочевидь не чекати нам. Звернення Зеленського:

"Щойно була доповідь нашої розвідки та Служби безпеки України.

Розвідка отримала інформацію про те, що росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього.

На жаль, уже неодноразово мені доводилося нагадувати, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру.

Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі.

Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти".
golublexa3• 22 июня 2023
уже есть тема
автор Olgusya • 22 июня 2023
Ответ дляgolublexa3
уже есть тема
Не бачила ( Дякую
mar minor• 22 июня 2023
Все обеспокоены .
sdelaypausu• 22 июня 2023
Обещать - не значит жениться...
nnata• 22 июня 2023
Твою ж бля дивизию..слов нет одно пи пи пи
Natal_ka91• 22 июня 2023
Світ просто стурбований і чекає що буде далі(( Залишається лише молитися. По ходу, дивлячись на такі інтерв´ю, нас готують до самих песимістичних варіантів((
автор Olgusya • 22 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Екологічний песимістичний варіант чи військовий?
Renesmeе 16• 22 июня 2023
Вже є тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3356925-1
Natal_ka91• 22 июня 2023
Ответ дляOlgusya
Я думаю, наразі 1й. Ці уб*дки не віддадуть просто отак території, не зробивши якусь шкоду(
Мимо_шла• 22 июня 2023
Может быть они это говорят для давления на Европу? Типо больше давайте техники,а то тут русня вообще ипанулась.
5cmhybyna• 22 июня 2023
ви не переживайте. Якщо можете то їдьте подалі звідти. Не можете розслабтесь.
Бахнуть то бахнуть, нічого не змінить ваше переживання
ElenaMari• 22 июня 2023
Я не верю никаким новостям, врут со всех сторон, меньше слушайте всех!
ElenaMari• 22 июня 2023
Толку нагнетать, всерано война рано или поздно закончится переговорами, ни одна война не закончилась без переговоров, и в 21 веке люди как и раньше если смотреть на то что происходит.
Марфа-Краса• 22 июня 2023
Там таролог дає свою рекламу, що скаже?
Манула• 22 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Це так, залишити після себе пустелю... Сьогодні вночі уZьки виродки лупили Кінджалами по дамбі у Кривому Розі
https://www.rbc.ua/ukr/news/rosiyani-kinzhalami-im...
LenakaBro• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Я не згодна. Якщо бахнуть, то треба їхати всім, навіть хто не може. А якщо просто розмови, то не треба їхати. Розумієте?
brandomania• 22 июня 2023
а де же ділися всі хто тут активно кричав що подібні думки це вкиди матрьошок і нагнітання паніки?
5cmhybyna• 22 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
треба їхати ДО, а не після.
автор Olgusya • 22 июня 2023
Ответ дляElenaMari
Війни закінчуються також капітуляціями. Йдіть нафіг зі своїми переговорами.
Polz• 22 июня 2023
Ответ дляElenaMari
Переговори з ким? З тими, хто обдурює і не виконує нічого? Грош ціна цим переговорам
Polz• 22 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
Бідні військові, ДСНС, поліція, медики (((( їм не можна їхати (((
Lizavel• 22 июня 2023
Ответ дляbrandomania
Как и про войну кто писал, на них набрасывались
LenakaBro• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
треба їхати ДО, а не після.
Ну то так! Це ж зрозуміло!
Bad.girl• 22 июня 2023
Казяться перед самітом. Наганяють напруження, щоб з цим важелем продавити, що їм треба.
Елена1265• 22 июня 2023
Странно, что насчет ГЭС наша разведка молчала
Isa Dora• 22 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
100%

Как по мне это обращение к миру больше, а не к нам.
Елена1265• 22 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
100%

Вот и мне так кажется
zana076• 22 июня 2023
Ответ дляOlgusya
Сколько ждать капитуляции раши?
lammama• 22 июня 2023
Боже,останови подлую русню.Кроме тебя,некому.Все молчат в тряпочку ,весь мир молчит.Боже,спаси Украину.
Amalpi• 22 июня 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Там таролог дає свою рекламу, що скаже?
Она только по личным вопросам