Ответ дляalena19842010
Да, почему сейчас эвакуацию уже не продумывать, много детей, женщин, да и мужчин, что оставлять закрытими на заражённых территориях. В случае чего опять все на Западную рванут, это же треш будет
Так а чем западная спасёт?
Ответ для5cmhybyna
якшо за 200 км від станції то можна не переживати.
По всій Україні піде. Немає місця де не переживати
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ дляКотюшка
Так а чем западная спасёт?
Наверное ничем(( чисто психологически люди не выдерживают, будут ехать, хоть куда
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ дляLady Luck 99
Сижу думаю, брать детей и уезжать… только куда?
Этот вопрос сейчас мучает всех
alena19842010• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
а чоловікам куди? Жінки діти то можуть, а чоловіки?
За чоловіків теж страшно, ті в мишоловці
ShellyBelly• 22 июня 2023
Мене вчора так накрило від цього всього, просто захотілось заплакати і закричати на весь світ
посиділа, поплакала тихенько і пішла на всякий випадок купила в аптеці калію йодид і води в бутлях закупила. Не питайте навіщо,сама не знаю навіщо..
Wendy Rhoades• 22 июня 2023
Ответ дляКатрадзе_Я
якщо вони вдадуться до такого кроку, то їм п4зда буде стовідсотково, але найголовніше-змусити захід рухатись активніше
ничего им не будет(
они же не сделают это на камеру открыто, а преподнесут как и все остальное ’оно само взорвалось или ВСУ обстреляли’.
Все. Мир будет обеспокоен в сто первый раз.
Ответ дляМария32_22
Ну якщо вже нам сказав президент, буде точно. І ніхто не обявляє про евакуацію людей. Просто чекаємо свого кінця ...
Вас прикували наручниками до батареї в Енергодарі, Нікополі, Запоріжжі? Чи вам здалеку страшно чекати? Сказали загроза є, вона реальна, хоча і так зрозуміло було. Після ГЕС вже не чекаємо абсолютно ніякої адекватності від раша-дебілів.
Renesmeе 16• 22 июня 2023
Ответ дляВера
Ничего не думаю, живу, надеюсь на лучшее , не паникую в 30 км от атомной.
Ви занадто близько, потрібно якось перестрахуватись,хоч води і продуктів наберіть
Крыска-Алиска• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Яка зараз ціна калію йодиду?
ShellyBelly• 22 июня 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Яка зараз ціна калію йодиду?
175 за 10 таблеток
_Katya_1985• 22 июня 2023
и что, все буду просто ждать?
то что буду страдать люди, никого не волнует?
Ответ дляWendy Rhoades
ничего им не будет(
не можливо обстріляти АЕС. То лише зсередини можна підірвати. Це як Антонівський міст тільки втричі більше бетону!
Крыска-Алиска• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
175 за 10 таблеток
Дякую, піду і я напевно візьму. Бо розберуть