Тріль!• 22 июня 2023

214 чи 194 школа. Оболонь. Де кращий рівень математики?

Може чиїсь діти навчаються там. Цікавлять відгуки про школи.
Шкідлива молекула• 22 июня 2023
автор Тріль! • 22 июня 2023
Ответ дляШкідлива молекула
читала, що там А і Б класи сильні, а інші так собі. це правда?
Все питаю зарання• 22 июня 2023
Донька в 194 школі в В класі. Вчитель математики-суперовська, дуже методично і послідовно викладає.
Бабка-байкерша• 22 июня 2023
194 школа, А, Б- математические классы, там больше часов, учителя в не математических классах те же. У сына (закончил 9 класс) были 3 учителя, всеми довольны.
автор Тріль! • 22 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
а взагалі важко вчитися? цікавить середня школа.
Все питаю зарання• 22 июня 2023
Ответ дляТріль!
Як в математичному- не скажу, в біологічному - не складно. Вчителі різні, вчитель математики- чудова, англійська- може бути, молода вчитель мови і літератури подобається, інформатика- слабо, зарубіжна література- це тихий жах, складна занудна біологія з купою непотрібного.
автор Тріль! • 22 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
дякую за відповідь.
автор Тріль! • 22 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Скажіть будь ласка, ви навчались дистанційно через тиждень? Як з вересня, не підкажете?
Все питаю зарання• 22 июня 2023
Ответ дляТріль!
Навчання було через тиждень, 7й клас починали з 11 20. Мені це так подобалось, бо як згадаю ранкиина 8.30- розбуди, приготуй їсти, вчасно випхни.... Сьогодні написали, що з вересня планують очно.