Dashko007• 22 июня 2023

Так ногою можуть всі зробити? ( стопа ноги)

Я не не звертала увагу на це, але ми з чоловіком сіли на підлогу і у мене стопа ноги легко загнула в я достала до підлоги пальцями не напружуючись. Він не змін, і каже що не бачив такого.
Блін. Задумалась . ( сісти на підлогу, ноги витягнути прямо в зігнути стопу, достати пальцями в майже покласти стопу на підлогу).
serebro16-72be• 22 июня 2023
Ці чоловіки нічого не можуть

pixis• 22 июня 2023
Ответ дляserebro16-72be
Ці чоловіки нічого не можуть
от в точку)))
Marynet• 22 июня 2023
Ответ дляserebro16-72be
Ці чоловіки нічого не можуть
Зараз Юра зайде і скаже, що він так може
Яна11122• 22 июня 2023
Я спробувала , можу , мені 50 якщо що ))
Zwezdatat• 22 июня 2023
Я не зможу. Судорога схватить((.
автор Dashko007 • 22 июня 2023
Ответ дляЯна11122
Значить все добре) я думала в мене стопа не правильна )))))
Marynet• 22 июня 2023
Ответ дляZwezdatat
Я не зможу. Судорога схватить((.
Якщо вас втішить, я лише правою ногою змогла, а ліва не гнеться

Zwezdatat• 22 июня 2023
Ответ дляMarynet
Ні не втішить, бо я боюся і на кроваті лишній раз перевернутися щоб судорога не схвалила.
MartishokA• 22 июня 2023
Я вообще не гибкая, без проблем пальцами коснулась пола.
prosto_aisha• 22 июня 2023
Не можу. Коли на підборах ходила могла. Зараз вже ні
ksusha1155• 22 июня 2023
Можу
Марія В• 22 июня 2023
В мене чоловік від цього взагалі кайфує,каже,що це дуже естетично
Nadine23• 22 июня 2023
Ответ дляMarynet
А я тільки лівою
Каллипсо• 22 июня 2023
Я могу, в этом нет ничего необычного. У меня подвижные суставы. А вы можете согнуть ладошку к руке и выгнуть большой палец так, чтобы он выходил за пределы руки? )
tessik• 22 июня 2023
Пардонте, а пятку куда деть? Или я что то не так делают? Бо на фото ж барышня сидит и пятка выше )
Уаджит• 22 июня 2023
Можу обома ногами, а чоловік завжди дивується, як я це роблю, бо в нього не виходить.